group break tří boxů no. 4

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2018.
Odpovědět
scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

group break tří boxů no. 4

Příspěvek od scarf »

Ahoj všem sběratelům,
už se stalo tradicí, že cca každý půlrok společně s bratrem a kámošem děláme groupbreak. Vždy se jedná o kombinaci nějakých třech boxů, které dohromady dávají smysl. Tentokrát jsme se rozhodli rozbalovat boxy, které neobsahují velký počet karet a je zde poměrně vysoká možnost vytáhnutí hitu, konkrétně se jednalo o tyto boxy 12-13 Limited, 13-14 Certified, 17-18 SPx, ke kterým jsme jako bonus obdrželi balíček letošních UD ser. 2. Po minulém veleúspěšném groupbreaku (měl jsem pozici 1 a vytáhli jsme podepsanou kartu Gretzkyho /30) jsem se dobrovolně vzdal pozice 1 a nakonec po losování na mě zbyla pozice č. 3 (vybíral jsem 3, 4, 7, 12, 15, 16 atd. v pořadí) což při větším množství hitů může být výhoda. Obsah byl následující...
17-18 UD serie 2 - pro mě osobně nezajímavý obsah
12-13 Limited - zde nás bohužel potkaly 2 redemption karty, i tak se jednalo o celkem zajímavý obsah, tomu odpovídá i 5 karet z tohoto boxu v top 10 vybraných kartách, pokud mám říct jednu kartu, tak za mě Mike Modano - Limited captains gold /25
13-14 Certified - pro mě osobně velké zklamání (pouze jediná paralelka), karta, která jako jediná zde snese přísnější parametry je Anže Kopitar Social signatures - pozdější vítěz celého Groupbreaku
17-18 Spx - zde si myslím, že byl obsah slušný - Crosby base, Delvecchio autograph, Laine jersey, Atkinson signature


Obrázek

Karty jsou foceny, jak byly postupně vybrány (zleva směrem do prava a shora směrem dolů)
Obrázek

větší detail na top 18 karet dle výběru
Obrázek

detail karet z 19-39 vybrané pozice
Obrázek

Vzhledem k obsahu boxů byla nakonec moje pozice při výběru karet velice výhodná, jelikož se celkově jednalo spíše o slabší obsah (scházel nějaký bighit), avšak to nám náladu vůbec nezkazilo a náramně jsme si to užili. Už se nemůžu dočkat dalšího groupbreaku, protože ten adrenalin při výberu karet v závislosti na získané pozici je prostě parádní. Díky za shlédnutí.

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: group break tří boxů no. 4

Příspěvek od Stefi »

Jaký má ten Rask limit?
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

Re: group break tří boxů no. 4

Příspěvek od scarf »

Ten Rask je obyčejná base karta
Naposledy upravil(a) scarf dne úte 01. kvě 2018 22:00:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Leandru
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned 15. dub 2018 20:21:40
Bydliště: České Budějovice

Re: group break tří boxů no. 4

Příspěvek od Leandru »

Moc gratuluji.Za mě můžu říci,že jste si vybrali skutečně krásné série.Není tam ani jedna karta,která by se mi nelíbila.Paráda.
Teemu Selaänne, San Jose Sharks, ITG BAP 1999-00, SPx, různé Pacifici.

nabídka: https://leandru.rajce.idnes.cz/Karty_na_prodej/

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: group break tří boxů no. 4

Příspěvek od DJjandy »

Hm hm, parádní Kopi! Kdyby byl náhodou k mání, tak se stačí ozvat a třeba se domluvíme. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti