16-17 Fleer Showcase z USA

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
benechek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: pon 18. črc 2016 19:53:16
Bydliště: Zlin

16-17 Fleer Showcase z USA

Příspěvek od benechek »

Zdravim,
tak konecne dorazil znamy zpet z USA a byl tak hodny a dovezl mi dva boxy, ktere jsem za velmi slusnou cenu objednal na jednom zamorskem e-shopu, ktery mi doporucil Pavel, kteremu patri me diky. Dlouho jsem nevedel po cem sahnout, protoze letosni OPC platinum jeste nebyly. Nakonec jsem sahl po tomto produktu, ktery jsem jeste nikdy neotviral.

Hodnoceni necham na Vas. Jen k doplneni. Samozrejme jsem poskladal ceny base set a mam take radku duplikatu. Produkt je super ale v tom, ze v kazdem balicku na vas ceka jedna lepsi karta. Tak dost kecu a jdeme na to.

Metal Universe a Fleer Rookies /599
Obrázek

Red Glow, Scoring Kings, EX2017 a Planet Metal
Obrázek

Flair Showcase

Obrázek
HOT PROSPECT /25 a PMG /150
Obrázek
A nakonec dva garantovane podpisy
Obrázek
Obrázek

Diky za pozornost a zase nekdy priste :D
Detroit Red Wings - 2563 (15/05/2021)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
19-20 Stature, Ultimate Collection Detroit

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 16-17 Fleer Showcase z USA

Příspěvek od DJjandy »

Slušné dva boxy, pěkný patch Browna i podpis Demka, navíc se povedly i nižší limity, ale skoro bych řekl, že jedním z nej hitů byl Matthews na eX-ce, takže gratulace! :thumbup:
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Marcrow
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: čtv 12. dub 2018 22:37:45
Bydliště: Brno

Re: 16-17 Fleer Showcase z USA

Příspěvek od Marcrow »

Moc pekne boxy. Mam taky v planu otevrit par dalsich, snad se mi tez podari komplet base set. :thumbup:

Matthews je vzdy radost v kazdem packu a auto-patch Browna nadhernej. Gratuluju.

labilos
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: sob 10. říj 2015 10:12:17
Bydliště: Ostrava

Re: 16-17 Fleer Showcase z USA

Příspěvek od labilos »

Jak to děláte? Já otvíral taky dva boxy, ale ani zdaleka nemám komplet base set *bang*
Možná to měl vykompenzovat podpis Laineho, ale ta karta, která má vady zrovna taky nepotěšila...

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti