old school a new school spx

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2018.
Odpovědět
scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

old school a new school spx

Příspěvek od scarf »

Ahoj všem sběratelům,
strašně rád rozdělávám boxy karet, které jsem ještě nerozbaloval a mají pro mě nějaký hlubší význam, tentokrát padla volba na dva boxy Spx. Jeden staršího data vydání 99-00 a ten druhý byl naopak ze sezony 17-18. K tomu jsem ještě jako bonus obdržel balíček 17-18 UD serie 2.
Obsah byl následující:
Obrázek

v balíčku jsem si přál nějakou kartu českého hráče, bohužel obsah mě netrefil
Obrázek

poté na řadu přišel box 99-00 Spx - nádherné řadovky, spousta hvězd, povedených insertů a možnost nalézt při troše štěstí i hodnotnější karty
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

nakonec jsem si poskládal všechny Wayny dohromady - prostě paráda tohle vytáhnout z jednoho boxu
Obrázek

největším hitem z boxu i vzhledem k aktuálnímu ukončení kariéry tohoto super hráče je tato karta
Obrázek

nakonec mě čekala rychlo otevíračka 17-18 Spx, kde se mohly kromě karet ze série Spx objevit i karty z mé oblíbené série UD Black

na začátek jsem si přál kartu nějakého playera, který už má v NHL něco za sebou, což se mi splnilo
Obrázek

dále jsem si přál krásnou designově upravenou kartu z UD Black - to se povedlo, tak z půlky - karta krásná avšak podpis a jméno hráče jsou slabší
Obrázek

třetí karta se jmenovitě velice povedla
Obrázek


a nakonec jsem si schoval nejtlustší balíček a karta i jméno super *cheer*
Obrázek

S rozbalovačkou maximální spokojenost, několik karet se velmi povedlo a na chvíli je rozbalovací tužba ukojena. *thks*

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: old school a new school spx

Příspěvek od Jirzik-ACS »

tak to teda musela bejt parádní rozbalovačka... dík za brejk a gratuluju
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: old school a new school spx

Příspěvek od Bianconero »

Ty "old school" jsou úplně někde jinde, to je na míle daleko před "new school". Ty staré, to byl koncert, krása střídala nádheru. Omlouvám se, ale na nových se mi líbí jen krabička. :D Ty staré inserty, olalaaaaaaa, bomba!
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: old school a new school spx

Příspěvek od martymcfly1 »

Hlavně na těch old co jméno to známej plejer.....na těch novejch bůh ví, nebo UD ví??? *rfl*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: old school a new school spx

Příspěvek od SugarRay »

Ty old scholl SPX jsou moc pěkný , čumim kolik bylo v jednom boxu insertů a navíc hezkejch insertů , plus ten Sedin limitovanej , fakt dobrý , no a z těch nových se mi líbí Bjork .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti