17-18 UD Synergy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

17-18 UD Synergy

Příspěvek od Buri 26 »

Tak se dne ke mě dostal boxik ud synergy ktery jsem vyhrál v jednom Razzu na fb.
Popravdě jsem to nechtěl vůbec rozbalovat protože NHL až tak nesbírám, ale nakonec jsem si řekl že když už jsem ho vyhrál tak ho otevřu a tady máte obsah:

Rokie RED
Obrázek

Base RED
Obrázek

Rokie BLUE
Obrázek

Base BLUE
Obrázek

Base GREEN
Obrázek

Impact Players
Obrázek

Noteworthy Newcomers
Obrázek

Exceptional Talent
Obrázek

No a asi dva největší HITY


Impact Players - Red Matrix Parallel
Obrázek

No a pak karta u které jsem nikde nenašel poměr vkládání a to
Color Shift



Obrázek



Budu rád pokud mi napíšete do kometu jak je to s plněním tech COLOR SHIFT a pak na Red Base Max Domi je políčko jakoby na setření to taky nevím jaký má účel moc díky *thks*
Jinak všechny karty volné nejlépe výměna za nové karty Dukly Jihlava nebo prodej *thks*

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od freddy-NJD26 »

ja myslim ze Giroux je perfektni HIT ...nevim jak ostatni ..ja zatim moc limitaci vytazenejch nevidel...
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od frodo »

...mam pocit ,že jedna na case??...tu si pozri,ale či je to tak-nik nevie?? *ctu* .https://www.beckett.com/news/2017-18-up ... xpectedly/....ofiko to nikde nieje....
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Buri 26 »

frodo píše:...mam pocit ,že jedna na case??...tu si pozri,ale či je to tak-nik nevie?? *ctu* .https://www.beckett.com/news/2017-18-up ... xpectedly/....ofiko to nikde nieje....
Ok díky *thks*
Takže asi Case hit no proč ne *cheer*

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od DJjandy »

Na Kempeho už si dělám místo v albíčku. :D A jak vypadají ty karty naživo? Mě původně moc nezaujaly, ale myslím si, že nebudou vypadat špatně viď?
Každopádně svatý Patrick je asi skvělá trefa a Giroux taky, škoda, že to nebyl Voras viď, ale to už bychom chtěli moc. A co Gudy, ten má v Synergy kartu nebo ne?
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Buri 26 »

DJjandy píše:Na Kempeho už si dělám místo v albíčku. :D A jak vypadají ty karty naživo? Mě původně moc nezaujaly, ale myslím si, že nebudou vypadat špatně viď?
Každopádně svatý Patrick je asi skvělá trefa a Giroux taky, škoda, že to nebyl Voras viď, ale to už bychom chtěli moc. A co Gudy, ten má v Synergy kartu nebo ne?

Karty teda nádherný a Gudy bohužel nic tomu letos nic nevyšlo a asi ani nevyjde ... *myslim*

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od DaveBrownsound »

Buri 26 píše: Karty teda nádherný a Gudy bohužel nic tomu letos nic nevyšlo a asi ani nevyjde ... *myslim*
Vyšel na OPC a Compendium ;-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od DJjandy »

Buri 26 píše:Karty teda nádherný
No možná až budu mít v pátek Kempeho v ruce, tak se pak taky rozhodnu, že si tenhle box loupnu. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Buri 26 »

DaveBrownsound píše:
Buri 26 píše: Karty teda nádherný a Gudy bohužel nic tomu letos nic nevyšlo a asi ani nevyjde ... *myslim*
Vyšel na OPC a Compendium ;-)
Ano máš pravdu. Hned mi to nedošlo :thumbup:

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Bure97 »

Ta color shift je super trefa, na světle mění karta barvu :)
Ty políčka na setření mají některé base karty (tuším asi každá třetí base) a jakmile někdo sesbírá všech vydaných 98 hráčů (červené base 1-98 s políčky k setření), tak to zaregistruje v rámci Bounty programu na Upper Decku a oni by měli poslat bonusové karty 99-100 + další podle pořadí následujícího obrázku. Proto se na ebay strhla taková poptávka a jednotlivé karty s kódem se prodávají za několikanásobky obyčejných base.

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Ragnarook »

Já je teda ještě neměl v ruce, ale ta grafika a to písmo. Na mně to působí jako jedna z nejškaredějších sérií co jsem kdy viděl.
Dlouho jsem nad tím uvažoval a asi mi tam vadí ta geometrie. Nejhorší je pro mně ten nápis SYNERGY ... za ten font bych zabil *myslim* , kdybych nezkoumal blíže, tak ani nevím že jsou tam inserty. Všechno mi příjde stejné. Teda až na exceptional talent.
Toto bude jeden z posledních setů na světě, které budu chít kompletovat *rfl* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Buri 26 »

Bure97 píše:Ta color shift je super trefa, na světle mění karta barvu :)
Ty políčka na setření mají některé base karty (tuším asi každá třetí base) a jakmile někdo sesbírá všech vydaných 98 hráčů (červené base 1-98 s políčky k setření), tak to zaregistruje v rámci Bounty programu na Upper Decku a oni by měli poslat bonusové karty 99-100 + další podle pořadí následujícího obrázku. Proto se na ebay strhla taková poptávka a jednotlivé karty s kódem se prodávají za několikanásobky obyčejných base.

Obrázek
Díky za info :thumbup:
Já měl pouze jednu na celý box a to Maxe Domiho.

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Bure97 »

Buri 26 píše:
Bure97 píše:Ta color shift je super trefa, na světle mění karta barvu :)
Ty políčka na setření mají některé base karty (tuším asi každá třetí base) a jakmile někdo sesbírá všech vydaných 98 hráčů (červené base 1-98 s políčky k setření), tak to zaregistruje v rámci Bounty programu na Upper Decku a oni by měli poslat bonusové karty 99-100 + další podle pořadí následujícího obrázku. Proto se na ebay strhla taková poptávka a jednotlivé karty s kódem se prodávají za několikanásobky obyčejných base.

Obrázek
Díky za info :thumbup:
Já měl pouze jednu na celý box a to Maxe Domiho.
Doporučuji to vůbec nestírat a třeba to hodit na ebay. Je po tom slušná poptávka, protože Američani se to snaží kompletovat, tak jsou za některé karty s kódem ochotni dávat stovky korun :)
Obrázek

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Dawe4 »

Já nevím. To je hrozně divná série. Vůbec nevím jestli se mi líbí, nebo ne. :D Každopádně tomu chybí nějaký maličký hit. Podpisovka, nebo alespoň jersey. Takhle je to hrozně stejnorodý.
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Buri 26 »

Dawe4 píše:Já nevím. To je hrozně divná série. Vůbec nevím jestli se mi líbí, nebo ne. :D Každopádně tomu chybí nějaký maličký hit. Podpisovka, nebo alespoň jersey. Takhle je to hrozně stejnorodý.

Já měl úplně stejný názor, ale naživo jsou ty karty fakt krásné. Je to zase trošku něco jiného od UD. :thumbup:

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Bure97 »

Dawe4 píše:Já nevím. To je hrozně divná série. Vůbec nevím jestli se mi líbí, nebo ne. :D Každopádně tomu chybí nějaký maličký hit. Podpisovka, nebo alespoň jersey. Takhle je to hrozně stejnorodý.
Ty karty jsou naživo fakt luxusní. A co víc by mohl vytáhnout než case hit Roye - ta karta mění na slunci barvu :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Omerta »

Dawe4 píše:Já nevím. To je hrozně divná série. Vůbec nevím jestli se mi líbí, nebo ne. :D Každopádně tomu chybí nějaký maličký hit. Podpisovka, nebo alespoň jersey. Takhle je to hrozně stejnorodý.

Podpisovky jsou tuším 2-3 na kejs
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

Re: 17-18 UD Synergy

Příspěvek od Kozzy »

Souhlasím s Dawem, taky nevím, co si mám myslet. Spíš bych do toho nešel. Karty takový nekonvenčně divný, inzerty mi přijdou, že navrhoval někdo bez fantazie, hlavně ať se to blejská a hlavně ať na to můžeme hodit nějaký kluky z dorostu. Už mi to fakt přijde (pardon) dementní, vypadá to, jakoby se NHL měla každej rok obměnit o nový hráče. Když se člověk na ty karty podívá, tak to vypadá, že nejvýznamnějším hráčem klubu je někdo, kdo odehrál 5 zápasů.
Získat box takhle v razzu, tak ho asi radši střelim... :angel:

Ale jinak gratulace k brejku, karta Roye je pěkná :) Zároveň rozbalovat jakýkoli box karet je určitě zážitek.

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host