Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od Tomino69 »

Ahoj všem, rád bych se s Vámi podělil o svůj první break boxu.

Po oznámení této série hodně jsem se těšil a říkal jsem si že bych si rád posbíral podpisovky, následovalo lehké rozčarování když se karty ukázali a když jsem si spočítal na kolik by mne to vyšlo.... I přesto že je Nagano pro mě srdcová záležitost, člověk nemůže mít všechno :)

U Pavla na shopu se mi povedlo ulovit jeden box, i když boxy normálně nekupuji a raději si koupím kartu co opravdu chci, tady jsem nezaváhal a rozhodl rozhodl se to risknout. Proto ten začátečník :)

A jak do dopadlo posuďte sami ......

Základní karty zná asi každý proto je vynechávám, jedeme dál.

Authentic Moments /20
Obrázek

Patch
Obrázek



Další na řadě je podpis, říkal jsem si hlavně nechytit Libora Procházku nebo rozmazaný podpis Richarda Šmehlíka, no pro jistotu jsem tam měl oba, navíc u Šmehlíka je ještě "tuknutý" levý spodní roh :thumbdown:

Obrázek

Obrázek

A jako poslední, alespoň pro mě to nej z boxu

Medaile :thumbup:

Obrázek



Chápu že v každém boxu nemůže být Hašek s Jágrem i když v to asi každý tajně doufá.



Moje pocity z boxu, celkem zklamání. Zkusil jsem to, ale příště radši zůstanu zase u jednotlivých karet.



Díky za pozornost a případné komentáře.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od Maurice Richard »

Medaile MH je čupr!!!!! Závidím!!!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od radek850 »

Souhlasím s tím, že tento box se moc nepovedl, ostatně který ano, jen ty s pár vyvolenými... Ale nevadí, příště to půjde lépe a snad budeš otevírat i lepší sérii, než tenhle průser.
Buď svůj.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od vojta »

radek850 píše:Souhlasím s tím, že tento box se moc nepovedl, ostatně který ano, jen ty s pár vyvolenými... Ale nevadí, příště to půjde lépe a snad budeš otevírat i lepší sérii, než tenhle průser.
Já ti nevím Radku, nejdřív jsem se tě zastával, ale teď nevím jestli to děláš schválně nebo ne. Jestli ano, nevím k čemu ti to je nebo co si tím dokazuješ. A je spíš smutný že si něco kompenzuješ na internetu místo v reálném životě.
Jestli to schválně neděláš, tak za prvé - sběratelství je koníček, co se nepřepočítává na peníze. Nikdo z nás si tady nekupuje boxy za účelem výdělku peněz. Nikdo. Všichni se tím bavíme a rozbalujeme pro radost z karet a z hokeje.
Za druhé, Nagano jsi asi nezažil, ale mohl by jsi vědět že VŠICHNI hráči z nagana patří mezi české nejlepší hráče co jsme v novodobé historii měli. Takže tvůj výkřik do tmy o boxu "průseru bez vyvolených hráčů (kteří to jsou prosímtě? Jágr a Hašek jenom?)" totálně je mimo mísu. Takže poradím ti ještě jednou, nebuď mimo ty, a trochu si informace ověřuj než se zase ztrapníš.

Abych nebyl oftopic - Boxík super! Dvě podpisovky, byť teda jedna rozmazaná. Nechybí jedna authentic moments?

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od smiesek »

*nevim* otázkou je, jestli vůbec dávat podepsané karty, které se vrátí s rozmazaným podpisem do oběhu a to nejen u této série

Levý spodní roh je opravdu ťuknutý? Trošku jsem v rozpacích z toho exclusive balení, jestli to nezapříčinilo vkládání karet do pěnové vycpávky? Setkala jsem se s tím u OFS Classic 2017/18 Série I. :roll:

Tvoje složení boxu se mi líbí, chytil jsi pěkné jména, jak na podpisovkách, tak medaily. *ano*
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od Maurice Richard »

Zachránila by to plastova krabička za pár korun....u takových karet by se tto vyplatilo, .jak je vidět...
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od SugarRay »

Mě se nejvíc líbí ten Alby .
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od DzEjDy »

vojta píše:Jestli to schválně neděláš, tak za prvé - sběratelství je koníček, co se nepřepočítává na peníze. Nikdo z nás si tady nekupuje boxy za účelem výdělku peněz. Nikdo. Všichni se tím bavíme a rozbalujeme pro radost z karet a z hokeje.
Právě že tahle série krásně ukázala to naše sběratelství pro radost v plný nahotě... Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od Omerta »

Mázlýho podpisu je opravdu škoda, to by se v takovém nízkém nákladu asi nemělo pustit ven...

Jinak si myslím že v pohodě. Každej máme svoje více či méně oblíbený hráče a tady se ti asi trochu nepoštěstilo. Já jsem spíš zklamanej z toho, že se z tohoto produktu dalo vytřískat o mnoho mnoho víc... a tím nemyslím *dlr*



PS: Kdyby jsi se chtěl čirou náhodou "zbavit" Milánka, tak si jeho medajli milerád vezmu ;)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od Bure97 »

Myslím, že můžeš být rád, že se Ti poštěstilo jeden boxík urvat a rozbalit si ho. *ano* Není to hrozný, jen jsi netrefil ty top hráče. :)
DzEjDy píše:
vojta píše:Jestli to schválně neděláš, tak za prvé - sběratelství je koníček, co se nepřepočítává na peníze. Nikdo z nás si tady nekupuje boxy za účelem výdělku peněz. Nikdo. Všichni se tím bavíme a rozbalujeme pro radost z karet a z hokeje.
Právě že tahle série krásně ukázala to naše sběratelství pro radost v plný nahotě... Obrázek
Přesně tak! :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od radek850 »

Vyvolenost hráčů srovnávám čistě podle jejich tržní ceny a vůbec tím nemyslím jejich výkonnost.
Samozřejmě, že ze sběratelství nemůžeš očekávat výdělek, ale když otevřu produkt za 2000,kde jde jen o 3/4 karty a prostě otevřu špatná jména, tak se to prostě nepovede a nemám z toho tak skvělý pocit, jako kdybych otevřel něco drahého, tak to prostě je.
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od Omerta »

radek850 píše:Vyvolenost hráčů srovnávám čistě podle jejich tržní ceny a vůbec tím nemyslím jejich výkonnost.
Samozřejmě, že ze sběratelství nemůžeš očekávat výdělek, ale když otevřu produkt za 2000,kde jde jen o 3/4 karty a prostě otevřu špatná jména, tak se to prostě nepovede a nemám z toho tak skvělý pocit, jako kdybych otevřel něco drahého, tak to prostě je.

Nevím o jakém produktu mluvíš, ale v tomhle produktu ŽÁDNÁ ŠPATNÁ JMÉNA NEJSOU!!!
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od radek850 »

Stále mluvím o prodejní ceně, ne výkonnosti hráčů.
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od Hans »

Tak to snad aby příště výrobce udělal jenom 40 boxů. Do každého boxu dal Haška a Jágra a všichni otvírající budou spokojeni.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od Omerta »

radek850 píše:Stále mluvím o prodejní ceně, ne výkonnosti hráčů.

Když už teda chceš mluvit tím "svým" jazykem, tzn o prodejních cenách, které tady až na tebe nikoho nezajímají, tak ok...

Medaile...každé jméno prodáš za min 1000,-
Podpisovky...každou prodáš za min 500,-
Inserty...každý prodáš za min 100,-


Tak to máme sumasumárum 2200,- a ještě ti zbydou paralelky... Nákup 2000, prodej 2200 = "zisk" 200,-

PS: ještě jsem zapomněl na Logo patch....to je dalších min 300,-

Takže ne 200 ale 500 "doma" *penize*


Ukaž mi jediný produkt od UD, kde ti každý box garantuje zisk.....takže ještě jednou, V TOMTO PRODUKTU ŽÁDNÁ ŠPATNÁ (PRODEJNÍ) JMÉNA NEJSOU!!!
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od vojta »

Omerta píše:
PS: ještě jsem zapomněl na Logo patch....to je dalších min 300,-

Takže ne 200 ale 500 "doma" *penize*
No já patch míň za za "pětikilo" teda neviděl. Takže ve finale minimálně 700,- výdělek když už se řeší ty prachy.

Jinak souhlas se vším! :clap:

Uživatelský avatar
Tomas99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 724
Registrován: pát 30. pro 2011 11:51:20

Re: Nagano - Štěstí "začátečníka" ?

Příspěvek od Tomas99 »

Já teda neviděl ani medaily za 1000. Spíš za 1500-2000 :( teda akorát co vím tak Pavel B. prodával medaile kolem 1000 ale byli za půl minuty pryč :)
sbírám: Doughty, Getzlaf, Lundqvist, Dopita, Jagr ...
sháním karty J.Dopity ze série OFS Classic 2019 80 let Vsetínského hokeje

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti