Peldap - 2016-17 UD The Cup

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2018.
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od Hans »

S těma RC kartama máš recht. To se musí prodávat hned, když je o to zájem. Když jsem rozbaloval, tak jsem si všechno nechával a na těch RC je fakt vidět, jak ztrácejí hodnotu. Si třeba pamatuju, jak jsem otvíral 2009-10 SP Authentic a vytáhl ten rc auto/patch Tylera Myerse. V té době se na beji pohyboval asi za 150 usd. Před rokem asi za 10 usd.

No pak jsem třeba vytáhl z 2008-09 SPX RC Luka Schenna. Tenkrát mi za něj nějakej kanaďan na HI nabízel asi 80 usd v podpisovkách. *lgh*

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

to DJjandy :tak to fakt díky, já na vás budu myslet a snad někdy brzy.... určitě brzy...

Uživatelský avatar
Tomas Vybiralik
Opora
Opora
Příspěvky: 259
Registrován: úte 31. kvě 2016 16:08:17
Bydliště: Zlín

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od Tomas Vybiralik »

Taky se přidávám k DJ Dandy prakticky neustále jsem dáváš takové masakr boxy a proto ti přejeme, aby si to štěstí měl, protože si myslíme (asi řeknu za všechny), že si ho zasloužíš. Takže hodně štěstí do dalších otvíraček, určitě se budeme těšit. *cheer* *thks*
Sbírám karty ELIASE PETTERSSONA - https://www.absolutecardcollector.cz/li ... 73e14c57d1

TRADELIST - https://tomason1111.rajce.idnes.cz/TRADELIST/

Stav: 185 karet k 19.2. 2022

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od Omerta »

peldap píše:Klucí, všem moc děkuji za názory, fakt hezký!!!! Všechny komenty jsem si přečetl, pokusím se napsat svůj názor a tak nějak reagovat na vaše postřehy a připomínky.
Když jsem kupoval ty Cupy, vůbec mě nenapadlo že bych investované peníze z boxu dostal zpátky, kvůli tomu to nejde kupovat.
Jsem vážně asi magor, pro mě jsou tyto boxy ( Cup, BD, UD Black, UD Premier a jiné ) něco jako droga, až se toho někdy sám děsím!!!
Jinak samozřejmě každý kdo dělá do kartiček mi potvrdí, že by byl rád, kdyby z každého boxu vytáhl nějakou pecku a prachy se mu vrátily zpátky ( kdo říká opak, tak lže ), ale bohužel to nejde. Dnes bohužel jak už tady bylo napsáno, tak i karty těch největších legend ( myslím AU, jersey nebo patche ) chodí za relativně slušné peníze, smutné, ale pravdivé.
Světem kartiček vládnou RC karty, myslím že kromě McDavida a částečně Matthewse vše ostatní je nadhodnocené a to někdy až drasticky, ale čas vše ukáže.
Tak ještě jednou díky a pokud to půjde, budu i nadále toto fórum zásobovat snad dobrejma boxíkama, je to jen zábava a pro začínající adepty: krásný koníček, nebojte se utratit nějakou korunu a všem držím palce při rozbalování!!!!!!!!!!!!!!!!


Přesně jak píšeš, jednu plechovku otevřeš a už nikdy nechceš otvírat nic jinýho.....ikdyž s jedním menším problémem, protože z drog se můžeš dostat ale z tohohle nikdy *lgh*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

Omerta píše:
peldap píše:Klucí, všem moc děkuji za názory, fakt hezký!!!! Všechny komenty jsem si přečetl, pokusím se napsat svůj názor a tak nějak reagovat na vaše postřehy a připomínky.
Když jsem kupoval ty Cupy, vůbec mě nenapadlo že bych investované peníze z boxu dostal zpátky, kvůli tomu to nejde kupovat.
Jsem vážně asi magor, pro mě jsou tyto boxy ( Cup, BD, UD Black, UD Premier a jiné ) něco jako droga, až se toho někdy sám děsím!!!
Jinak samozřejmě každý kdo dělá do kartiček mi potvrdí, že by byl rád, kdyby z každého boxu vytáhl nějakou pecku a prachy se mu vrátily zpátky ( kdo říká opak, tak lže ), ale bohužel to nejde. Dnes bohužel jak už tady bylo napsáno, tak i karty těch největších legend ( myslím AU, jersey nebo patche ) chodí za relativně slušné peníze, smutné, ale pravdivé.
Světem kartiček vládnou RC karty, myslím že kromě McDavida a částečně Matthewse vše ostatní je nadhodnocené a to někdy až drasticky, ale čas vše ukáže.
Tak ještě jednou díky a pokud to půjde, budu i nadále toto fórum zásobovat snad dobrejma boxíkama, je to jen zábava a pro začínající adepty: krásný koníček, nebojte se utratit nějakou korunu a všem držím palce při rozbalování!!!!!!!!!!!!!!!!


Přesně jak píšeš, jednu plechovku otevřeš a už nikdy nechceš otvírat nic jinýho.....ikdyž s jedním menším problémem, protože z drog se můžeš dostat ale z tohohle nikdy *lgh*
To mě nenapadlo, to máš pravdu s těma drogama, karty jsou nevyléčitelná závislost !!!!

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od Ceris »

Dodatečně gratuluji k získaným kartám z tohoto super produktu, kterým Cupky jsou. :clap: Sběratel má alespoň možnost se podívat na výsledek rozbalovačky, která se zde "neobjevuje" každý den. Jinak hodně se mi líbí karty Diona a Nina. :clap:
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Uživatelský avatar
benechek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: pon 18. črc 2016 19:53:16
Bydliště: Zlin

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od benechek »

Big Congrats....ted DET Trios luxus...snad se mi nekdy postesti takovou kartu sehnat do sbirky :D
Detroit Red Wings - 2563 (15/05/2021)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
19-20 Stature, Ultimate Collection Detroit

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

Ceris píše:Dodatečně gratuluji k získaným kartám z tohoto super produktu, kterým Cupky jsou. :clap: Sběratel má alespoň možnost se podívat na výsledek rozbalovačky, která se zde "neobjevuje" každý den. Jinak hodně se mi líbí karty Diona a Nina. :clap:
moc díky, vím že Cupky se nerozbalují každý den, proto se snažím podělit s vámi o neskutečný zážitek!!!

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host