3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2018.
Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od svatos40 »

Obrázek
Obrázek

SP GAME USED
Obrázek
Obrázek

Trilogy
Obrázek

Masked Men
Obrázek
Obrázek

Superlative
Obrázek
Obrázek

Lumber Kings
Obrázek

Z mna produkty LEAF obstali absolutne naparadu

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od necak »

Asi půjdu proti proudu, ale Leaf za mě na prostá bomba! :clap: Škoda jen těch tahanic kvůli fotografiím...
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od martymcfly1 »

Nevim co bych vyzdvihl dříve.......těch 5 frajerů na jedný kartě, nebo Jarda v mega limitu nebo chycenej Chytil, nebo....................prostě Pecky :clap: :clap: :clap:

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od svatos40 »

necak píše:Asi půjdu proti proudu, ale Leaf za mě na prostá bomba! :clap: Škoda jen těch tahanic kvůli fotografiím...
No prave Necaku za mna bijes tu samu ligu.. Ako som pisal bol som voci LEAF zdrzanlivy ale zas bol som hodny fanusik ITG. Kazdopadne LUMBER KINGS a SUPERLATIVE si ma celkom ziskali.. Nazivo krasne karty, skvele mena a super kusky memo.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od sabres911 »

Superlative a Lumber jsou pecka, hlavně tam nejsou žádní nováčci v limitu x/288 a podobné nesmysly... jinak bych si dokázal asi odpustit tu křiklavou růžovou barvu, nebo to je jen na skenu ? Perfektní break :)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od SugarRay »

Když to takhle člověk porovná tak ty UD serie dostávaj pěkně na frak , tam skoro nic neni :angel:
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od Maurice Richard »

Nooooo, možná bych si za ty prachy dokázal představit nějakou lepší kartu..... *cl* . JJ dobrej, ale foto z Pit a memo z Dallasu...zo mě vždy nasere. Mullen auto/1 na nalepce.... to taky nesnáším! Za mě nej ten Mikita, krásný kousek!!!! Každopádně, palec hore za odvahu do toho jít! M
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od necak »

Maurice Richard píše:Nooooo, možná bych si za ty prachy dokázal představit nějakou lepší kartu..... *cl*
Ten box se dá sehnat za necelou dvojku, ne? To mi nepřijde úplně unreal...
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od pavelbart »

Drahý to není, ale hodnotu to taky moc nemá. Ono to na ní první pohled vypadá, že to jsou pecky, ale když si člověk odhodní růžové brýle, a koukne na reálný ceny, je to bohužel bída. Ani Džegr na tom není bůhví jak a to mu ceny šly dost nahoru v posledních letech.
Samozřejmě když se povede něco, jako Fantastick 4, tak je to super. A člověk neměří hodnotu (což by neměl vlastně nikdy).
Parádní sestava, jen nechápu, že si nekoupí fotku Bobbyho Orra... to tu kartu sráží o hodně dolů.

Ono to sice vypadá, jako že nabitý, ale když člověk vezme poměr nákupu a reálné hodnoty, i tady asi bohužel UD povede, protože McCoy je slušná trefa. Ale co je příjemný, že tam nejsou tuny nováčků. Na druhou stranu, nechápu to množství variací karet (/30, /15, /8, /4, /3.... To ty ceny sráží ještě o dost více. Kdyby byla /20 a třeba /5, bude to určitě pro Leaf lepší.

Jinak já si občas něco pořídím, spíš tedy ty poslední série ITG než Leaf (jsou to karty typu /2 s memorabiliemi Brimseka, Planta apod., jen když mají fotku hráče a když karta vypadá dobře), ale chápu třeba, že když někdo sbírá Turka, že si ty karty koupí, když mu nic dalšího nevychází. Ale upřímně říkám, že od leafu bych Hašana nechtěl ani zadarmo:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od alkesh »

No za mně je to průser, že leaf pere tak super memorabilie do tak hnusných karet. Ten design je pro mně o ničem, počínaje tím jejich logem, přes použité fonty, kurdlinky v designu karet a o xkrát rozebíraných fotkách/nefotkách hráčů a retušovaných dresech nemluvě. Najdou se v jejich produkci ale samozřejmě i vyjímky, dvě karty od nich mám ve sbírce taky.

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od necak »

pavelbart píše: Ono to sice vypadá, jako že nabitý, ale když člověk vezme poměr nákupu a reálné hodnoty, i tady asi bohužel UD povede, protože McCoy je slušná trefa.
Pavle, jako vážně? Dal jsem si trošku práci a koukl na eBay na ty "reálné hodnoty" - jen Messier a ta Fantastick zaplatí Peterovi polovinu boxu. Ta Twig Sigs odhadem kolem čtyř stovek (Gilmour v limitu 1/2 šel skoro za 600) a ten Cloutier okolo dvou stovek. Pokud argumentuješ cenami, tak právě, že Leaf bohužel vede - minimálně 70 procent ceny boxu doma. To ani u jednoho z těch boxů UD nehrozí asi ani omylem, ale možná se pletu... Navíc je tam relativně vysoká pravděpodobnost chytit 1/1 kartu se jmenovkou hráče z hokejky. Neříkám, že brutální pravděpodobnost, ale ve srovnání s UD nepoměrně vyšší, protože UD dává tyhle kousky asi jen do Cupů, jestli se nepletu. Navíc srdeční sběratelská (pokud ty karty nemáš na kšeft) hodnota vzhledem k memorabiliím je úplně mimo vesmír v porovnání s UD.

Co se týče těch "hnusných karet" - asi mám špatně nastavenej monitor, navíc naživo musí být ty karty prostě pěkný! Ale to je věc názoru, samozřejmě!
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od Davejar »

Mě se hrozně líběj ty velký kousky memorabilíí v těch kartách. Za mě povedenej produkt. Zeptám se, to jsi bral z Dacardu nebo jinde? *thks*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od pavelbart »

Lumber kings byly super, myslel jsem to obecne. Ale asi se shodneme na tom, ze pokud hit s howem v limitu /2 ma cena cca 40usd, neni to uplne nic moc. Ty zbyle produkty mi s prodejni cenou 110 a 120 usd prijdou tezce prestreleny. Ty golmani jsou urcote horsi nez ty ud co svatos rozbalil. Mne to prijde malicko zoufaly, bez napadu. To uz je ale vec vkusu.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od Hans »

Lumber Kings bomba! Ty superlativy by byly taky, ale proboha co ty křiklavý barvy jako někde z bordelu? *lgh*

Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od Kozzy »

Super otvíračka! O těch Leaf si myslím, že když z toho má člověk radost a případně to pak potěší i někoho jiného ve sbírce, tak za ty prachy to asi stojí... Sám bych do toho ale nešel... Vidím, že se zase urodilo hodně rookies, tak taky půjdu trochu "proti proudu", za mě nejlepší karta brejku ta parádní podpisovka Kucherova, ten chlap je letos nezastavitelnej!! :thumbup: :angel:

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od Stefi »

Messier s vlasy, to mě naprosto zmátlo. Jinak celkově krásný break
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od peldap »

tak myslím, že velmi dobrý výběr boxů, asi nejhodnotnější karta McAvoy, já tedy ty Leaf a Superlative moc nemusím, leč musím napsat, že jsou to vzhledově velmi povedené karty, jen můj názor. Díky za brejk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Tomas99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 724
Registrován: pát 30. pro 2011 11:51:20

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od Tomas99 »

necak píše:Asi půjdu proti proudu, ale Leaf za mě na prostá bomba! :clap: Škoda jen těch tahanic kvůli fotografiím...
Divný je třeba ta 4ka jak jsou tam Beliveau, Mikita, Howe a Orr že nesehnali nějakou obdobnou fotku Orra jako u těch tří ostatních...
To ať mi nikdo netvrdí.. TAk mohli na tý kartě být 4 obrázky hráčů, takhle to tam ten jeden dres "kazí"...
sbírám: Doughty, Getzlaf, Lundqvist, Dopita, Jagr ...
sháním karty J.Dopity ze série OFS Classic 2019 80 let Vsetínského hokeje

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od necak »

Tomas99 píše:
necak píše:Asi půjdu proti proudu, ale Leaf za mě na prostá bomba! :clap: Škoda jen těch tahanic kvůli fotografiím...
Divný je třeba ta 4ka jak jsou tam Beliveau, Mikita, Howe a Orr že nesehnali nějakou obdobnou fotku Orra jako u těch tří ostatních...
To ať mi nikdo netvrdí.. TAk mohli na tý kartě být 4 obrázky hráčů, takhle to tam ten jeden dres "kazí"...
Oni by sehnali, ale nemůžou...
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od Hans »

Třeba Orr exkluzivita s UD?

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti