OFS TOURNAMENT OF THE CENTURY 1x

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

OFS TOURNAMENT OF THE CENTURY 1x

Příspěvek od pavelbart »

Včera dorazily boxy "Nagano".
A jeden jsem rozbalil. Na tuto sérii jsem se velmi těšil a mám z ní rozporuplné pocity.

Takhle vypadal náš box.
Obrázek

2x hit stejného hráče bych do boxů nedával, ale Růža neurazí:-).

Obecně k sérii. Já jsem stále čekal, jak bývá zvykem u OFS sérií pod vedením pana Hrbka, že tam ještě bude do data vydání představena velká ryba - dual podpisy, triple apod. Vzpomeňte na litvínovské podpisy k titulu - karta Růča, Petružálek, Hanzl - nádhera. Tak něco podobného. Proto jsem byl trochu zaražený, že už nic v news nebylo.

Začneme plusy - pro mě:
- sehnat Hard Signed podpisy většiny naganských zlatých hochů určitě patří k nejtěžším úkolům pana Hrbka, takže tady palec nahoru a obrovský!!!
- replika medaile - velmi povedená!!! Krásná karta. Velmi pěkné jsou i boky karet s českými barvami - super nápad, sice použitý už u OFS Ser. 1, ale tady nabývá většího významu.
- balení - krabička a usazení karet a la The CUP, pěkné.
- nápad udělat něco ke 20-ti letému výročí.

A pak minusy - dle mého názoru.
- grafika - pro mě osobně, slabá. Celá série, až na dvě karty, je v jedné grafice. Podle mě velká škoda. Navíc je taková nemastná neslaná.
- fotky - nejsou všechny z Nagana, Jágr je určitě z jiné akce - Salt Lake City? I jiní hráči. Když je to Nagano box, měly by tam být fotky z Nagana, byť třeba podobné (tedy ne z herních situacích, které by ty karty dostaly jinam, pan Hrbek vysvětlil proč vybrali tyto).
- jestli tam je více chyb, jako Richter/Beezer popisované u Vojtovo boxu, zatím nevím. Ale to by se u takové série stávat nemělo. Moc nechápu, jak se tam taková chyba dostane. Myslím, že i můj malej, který Nagano nezažil, ví, že ten gól od Jarouše dostal Mike Richter.
- většinu boxu tvoří paralelky, velmi podobné řadovkám. Kdyby alespoň tyto karty byly jiné, bylo by to určitě lepší. Já měl pocit, že mám v ruce všechny karty stejné.
- ten patch logo je pěkný nápad, ale nestavěl bych ho mezi hity boxu.
- chybí něco "extra" - již zmíněný hit typu dual auto, triple auto... Memorabilie chápu, že je nereálná v podobě dresu, i když já doufal, že tam bude třeba nějaká rukavice, brusle apod.

Závěrem:
- můj názor - chtělo to mnohem více. Z takové série by se mělo vytřískat co nejvíce. Dlouho žádný podobný turnaj nevyhrajeme a je velká škoda, že na něj nezbude lepší vzpomínka. Mně se moc nelíbí designově ani ty podpisy. Ty litvínovské byly o 100% povedenější. Již jsem to psal i panu Hrbkovi v minulosti, že by to chtělo nového grafika, je to vidět i u OFS Classic. Oni ale na stromě nerostou...
Poměr cena/výkon tady nehodnotím zdaleka tak dobře jako u Icebook - Masked Stories bych sem netahal, to byla jiná doba, už je to moc dlouho. A samozřejmě díky tomu ty ceny karet budou monstrózní. Očekávám podpisy na úrovni 800, 1000,- Kč. Medaile asi taky?? Já zatím nikde nic neviděl, tak jen tipuji.
Ty paralelky, asi budou zajímavé pro sběratele, ale je to v podstatě (použiji slova někoho jiného) výplň boxu, aby tam něco bylo. Být tam nějaké jiné řadovky a hit navíc (dual, triple podpis...), série by tím dostala daleko více na atraktivitě.
Já si nesmírně vážím práce pana Hrbka, ale tady prostě jsem více zklamaný, než nadšený. Mrzí mě to, ale tak to je.
Kritizovali jste i cenu, to já bych si nedovážil, protože to muselo být velmi pracné sehnat ty podpisy a vyrobit takhle pěknou repliku medaile.
Přesto já osobně tvrdím, že tomu chybí "něco", nějaký nápad, který by z toho udělal "svatý grál" - a to tahle série být měla.
Kdybych známkoval, dám tomu 3/5.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS TOURNAMENT OF THE CENTURY 1x

Příspěvek od DzEjDy »

pavelbart píše:- jestli tam je více chyb, jako Richter/Beezer popisované u Vojtovo boxu, zatím nevím. Ale to by se u takové série stávat nemělo. Moc nechápu, jak se tam taková chyba dostane. Myslím, že i můj malej, který Nagano nezažil, ví, že ten gól od Jarouše dostal Mike Richter.
No i tady ten Hašan je špatně. Zápasy ve skupině chytal v modrý helmě, než mu ji rozstřelil v posledním zápase skupiny nějakej Rusák. Takže rozhodně ta fotka není ze zápasu s Finskem a není ani z 13. února.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: OFS TOURNAMENT OF THE CENTURY 1x

Příspěvek od Tie »

Tuším, že mu tu masku rozbila rána od Kamenského... ve skupině, 1:2 pro Rusko.

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: OFS TOURNAMENT OF THE CENTURY 1x

Příspěvek od Ragnarook »

Authentic Moments :clap:
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: OFS TOURNAMENT OF THE CENTURY 1x

Příspěvek od Tie »

Ta fotka je ze čtvrtfinále z USA.

Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS TOURNAMENT OF THE CENTURY 1x

Příspěvek od alkesh »

Authentic Moments mě taky velice zaujaly. Pokud jsou ale k daným fotkám psané nesmysly tak je to bohužel špatné.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS TOURNAMENT OF THE CENTURY 1x

Příspěvek od SugarRay »

S tim co jsi napsal souhlasim , promarněná šance , do boxu nejdu ikdyž byl k mání kdo by to byl řek před dvěma dny :angel:
neláká mě to už po tom co jsem viděl . No a samotný karty co jsem chtěl , toho Albyho ty budou asi drahý takže na to kašlu též .
Obrázek

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: OFS TOURNAMENT OF THE CENTURY 1x

Příspěvek od Dawe4 »

Ty moments jsou skvělý nápad! A hrozně se mi líbí. Jsou tam výborné záběry, i ty stručné popisky potěšily.
Ale ty chyby mě trochu odrazují od sesbírání. Kolik karet je tedy špatně?
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti