Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od DzEjDy »

Ok, jelikož se v posledních hodinách vyvinuly některé věci, tak jak se vyvinuly, rozhodnul jsem se investovat nějakou kačku jiným směrem, než jakým jsem zamýšlel. A volba padla znovu na čtyři balíčky loňských SPGU na epack webu. Takže zde je výsledek...



Base, RC, jersey, auto...

Obrázek
Obrázek


All-stars, Stadium series, Winter Classic

Obrázek
Obrázek




.
.
.
.
.




A i tentokrát se povedl jeden hitík...




.
.
.
.
.






2016-17 SPGU Supreme Patches - CONNOR McDAVID 9/15

Obrázek


*thks*
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od SugarRay »

Mě přijdou ty epacky líp plněný než normální boxy , MsDavid je šleha a ještě se mi hodně líbí Mike Green pěkná karta , patch i použitá fotka .
Jinak jelikož jak řikáš ty boxy Turnaj století jsou pro nás už asi pasé tak vemu taky SPGU ale ty nový , jeden box zkusim ale klasiku ten epack bych si tak neužil .
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od Bianconero »

Tohle je jinej sport. Podstatně lépe investované peníze, a to i kdyby tam nebyl McDavid, který je jen tak mimochodem skutečně výstavní. :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Pak má člověk něco vytáhnout z klasického boxu *lgh*

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od Hans »

SugarRay píše:Mě přijdou ty epacky líp plněný než normální boxy
Tohle mi přijde už od doby, co jsem na epacku začal. Lidi tam tahají neskutečný šlehy. Navíc by měl zajímalo, jestli polovina nákladu jde do normálních boxů a druhá na epack. Nebo jaký je vlastně ten poměr.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od DzEjDy »

Upřímně, napadají mě důvody jak proto, proč by UpperDeck "podváděl" a chtěl do epacků zařadit lepší obsah, stejně jako důvody proč by tak konat rozhodně neměl. To, že mezi epack verzí a klasickou fyzickou verzí bude 50-50 poměr bych si troufnul tvrdit, že tomu tak není. Dost zajímavá otázka je, proč je mezi datem vydáním klasických boxů a poté v online verzi takový zpoždění a zároveň proč na internet nejdou všechny produkty. Jestli je to třeba reakce na prodejnost nebo jestli je to jenom díky tý složitosti systému? Každopádně když si koupím balíček na epacku, tak už to vlastně žádný balíček není, ale karty, který dávno před tím byly někde naskenovaný, označený, zařazený do databáze a teď leží někde v nějakým skladu. S čímž se pojí ta klíčová otázka, jak se tam dostanou, jestli jako velká "krabice" všeho možnýho, nebo jestli opravdu jako klasický boxy, který někdo musí otevřít. Myslím že se ten princip nikdy nedozvíme a budeme vždy jenom spekulovat. Zároveň si myslím, že ten pocit o výhodnosti epack verze pramení trošku z toho, že lidi žijí v době, kdy si myslí že každý musí v něčem podvádět. Když se kouknu na čísla a počty karet, který na epacku jsou, tak jsou to desítky až stovky tisíc karet u každé série a těch opravdu ultra hitů tam zase na takový čísla taky extra velký hromady nejsou. Kdyby jsme někde viděli fyzicky otevřít takový kvantum boxů, tak si myslím, že těch super karet tam bude taky dostatek... Takže záleží pouze na tom kdo chce čemu věřit :) ...
Obrázek

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od superman66 »

Parádní McDavid, gratuluju *gc* Jak to s těmi e-packy je doopravdy se asi nikdy nedozvíme, já tam vlastně nikdy žádnou "pecku" nevytáhl ale ja fakt že jsem toho otevřel málo v porovnání s jinými. A třeba takhle drahý boxy bych si raději otevřel sám, jak píše Sugy.. takhle by mi to přišlo škoda. Ale o to víc ti přeju že se podařila takováhle pecka :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Robino
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1676
Registrován: sob 24. bře 2012 16:00:49
Bydliště: Nitra, SR

Re: Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od Robino »

Connor super parada :thumbup: gratulujem :clap:

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od DaveBrownsound »

Otevrel jsem asi 10 balicku a ve vsech v podstate hojno :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od Hans »

Když je karta uzamknutá, tak jí nejde dohledat. Proto možná není vidět tolik těch velkých hitů. Lidi to raději zamknou, aby nedostávali nabídky na 5 řadovek za podpis. *lgh* Jinak jsem nechtěl napsat, že UD podvádí, ale zkrátka by mohli preferovat epack, protože jim vlastně odpadne celý proces balení a to není podle mě zanedbatelná položka v nákladech. Plus boxy tam vlastně mimo akce stojí pořád plnou pálku. Plácnu box čehosi tam stojí třeba 95 usd, ale v US eshopech jsou třeba o 30 usd levnější. Podle mě dobrej byznys pro UD.

Jinak epack je skvělej v tom, že tam může udělat 50 výměn během dne. Tady mám za poslední 3 měsíce jeden trejd. *lgh*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od pavelbart »

Myslím, že Dzejdy to vystihl. Na case taky jedna pecka v boxech bude a Dzejdy měl 2x prostě "case" hit. Samozřejmě ten systém spekulace provází, nejen u nás. Ale nemůžou si dovolit plnit dobře jen jednu verzi. S čím ale možná "hrají" je právě to, že když vidí, že jeden uživatel přes víkend rozbalí vlastně case, tak mu tam pustí jednu pecku, aby byl spokojený. Taková ta druhá strana gamblerství:-). Což je jejich výhoda pro získání klienta.
Když se podíváte na obsah těch dalších boxů, už to takový zázrak není. Já jsem loni také vytáhl podepsanou Marks Maria Lemieuxe a je to pěkný, a pak asi 3x slabší box. Connor teda parádní!!!
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Znovu 2016-17 SP Game Used (4 boxes)

Příspěvek od mapko »

Connor luxus, gratulujem!
odmena za odvahu

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti