17-18 Vánoční Artifacts

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2018.
Uživatelský avatar
benechek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: pon 18. črc 2016 19:53:16
Bydliště: Zlin

17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od benechek »

Zdravim kolegove sberaci,
po delsi dobe jsem se dostal k memu konicku, na ktereho mi bohuzel zbyva cim dal tim min casu. I proto jsem si otevrel vanocni darek az dnes. Rozhodl jsem se opet sesbirat letosni base Artefactu, takze volba casu byla jasna. Minuly rok padl akorat rookie Laine emerald /99, ktery po dlooouhem cestovani nakonec dorazil v poradku. Ale poradna pecka se mi porad vyhyba. Snad bude letos lepsi uroda.

Radovky davat nebudu, ty kazdy zna...Redemption mi padla Wild karta, tak uvidime.

Zacneme tedy paralelkama. Od nejvyssiho levelu to budou panove Bariie a Sidney v limitu /599, nasleduje Joe Pavelski /299 a nakonec krasny Carrey Price /55
Obrázek

A ted uz pojdme na tri nejlepsi karty boxiku.

Na treti misto davam Ivana Barbasheva z mych oblibenych "not" ze St. Louis Blues. Oblibeni jsou jen v NHL, ale premyslim o nejake sbirce. Takze Rookie dual Jersey /499
Obrázek

Druhe misto a dual jersey /99 Larryho Murphyho. Supr jmeno, supr tym :), takze spokojenost.
Obrázek

A nyni numero UNO. Po rozbaleni tretiho balicku boxu mi spadla celist az skoro na zem. Napred jsem tomu nemohl ani uverit. Po x boxech a ze by se konecne obratilo stesti i na me? Vypada to ze jo...no, nebudeme to uz prodluzovat

Prvnim misto a zaroven urcite ma nejcennejsi karta, kterou jsem kdy z boxu vytahl.

Jde o Emerald Auto jersey/patch v limitu /8 se skvelym jmenem. Damy a panove, Toronto Maple Leafs a sam velky Auston Matthews.

Obrázek


Za me rozhodne spokojenost jako nikdy :D a Vam vsem ostatnim preju aspon jednou...dvakrat za rok zazit ten pocit, ktery jsem zazil ja. Cao
Detroit Red Wings - 2563 (15/05/2021)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
19-20 Stature, Ultimate Collection Detroit

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4337
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od Maurice Richard »

Fuckt paráda!!!!!!!!! Gratulace! Za toho M bude možná pěkná dovolená.... *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

alf
Opora
Opora
Příspěvky: 234
Registrován: sob 30. lis 2013 18:13:44

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od alf »

Uz Murphy super karta ale Auston mega suprova karta velka gratulace.

Uživatelský avatar
Tomas Vybiralik
Opora
Opora
Příspěvky: 259
Registrován: úte 31. kvě 2016 16:08:17
Bydliště: Zlín

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od Tomas Vybiralik »

Tome, dík za break a opravdu VELKÁ gratulace k Austinovi!!! Být tebou, tak si ji asi nechám *cheer*
Sbírám karty ELIASE PETTERSSONA - https://www.absolutecardcollector.cz/li ... 73e14c57d1

TRADELIST - https://tomason1111.rajce.idnes.cz/TRADELIST/

Stav: 185 karet k 19.2. 2022

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od Dawe4 »

Artifacts mám strašně rád, takže každý break si s chutí prohlídnu. Takže díky za něj. A moc ti gratuluji. Perfektní. *gc*
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od necak »

Skvělá karta, gratulace! Já bych jí ale naopak pustil zavčasu dál, protože podle mě asi tahle hysterie okolo Matthewse a řekl bych i McDavida brzy opadne, jelikož v nich za mořem hledali pomalu Wayna s Mariem, ale asi to nebude stačit ani na Sidneyho... :? Na druhou stranu byla vytažená z boxu, takže srdcovka! Díky za break! :thumbup:
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od pavelbart »

Necaku, ty si negáč:-))).
Gratulace k parádní kartě!! Case hit s takovým jménem - co lepšího mít pod stromečkem:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
benechek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: pon 18. črc 2016 19:53:16
Bydliště: Zlin

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od benechek »

Chlapi diky. Rikam, zatim euforie, adrenalin...je to moe urcite nejcennejsi karta vubec, takove jmeno jsem nikdy netrefil. Max McDada na radovce Trilogy, UD Rookie portraits gold Mitche Marnera a Laine Emerald /99 lonskych Artifacts. Takze docela rapidni skok. A Pavlovi patri rozhodne nejvetsi diky, ze mi poslal takoveho super Jezucha.

A co s ni? To fakt zatim netusim :D
Detroit Red Wings - 2563 (15/05/2021)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
19-20 Stature, Ultimate Collection Detroit

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od DaveBrownsound »

necak píše:Skvělá karta, gratulace! Já bych jí ale naopak pustil zavčasu dál, protože podle mě asi tahle hysterie okolo Matthewse a řekl bych i McDavida brzy opadne, jelikož v nich za mořem hledali pomalu Wayna s Mariem, ale asi to nebude stačit ani na Sidneyho... :? Na druhou stranu byla vytažená z boxu, takže srdcovka! Díky za break! :thumbup:
Za mě souhlas, pustil bych ho hned dál :-) Wayna bych si nechal, ale tyhle hvězdičky s nejistou budoucností bych okamžitě pouštěl, vzpoměňte na MacKinnona, za kolik ty jeho karty lítaly a za kolik lítají teď. Hádám tak 50-80% dolů u nejcennějších kousků.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od Netorack »

Skvělá trefa, gratulace k ní :thumbup:

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od Hans »

Já bych to taky okamžitě střelil. Přece jenom drtivá většina RC karet jde časem dolů. Můžou za to být nějaký boxíky nebo kupa skvělých karet do sbírky.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od superman66 »

Parádní trefa, moc gratuluju *cl* Tohle se netahá každý den :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od radek850 »

Ou, tak tomuhle říkám trefa...Dokáže někdo odhadnout cenu ? Já si ji vůbec nedokážu představit a hodně mě zajímá :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od tomas78 »

*iwm* parádní break a velká gratulka ke kartě Matthewse *cheer*

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od deiv14 »

Já vám nevím, bavíte se tady o hodnotě RC karet, ale Matthews byl nováček o sezonu dřív :) karta je to luxusní, o tom žádná, ale s RC šílenstvím nemá nic společnyho...mimochodem já osobně bych takovou kartu asi zkusil vyměnit za něco pěknyho do sbírky, prodat by mi ji bylo líto...
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od peldap »

super, veliká gratulace !!! Taky jsem zažil jaké to je vytáhnout Matthewse, krásný pocit !!! Jen bych trochu polemizoval s klukama ohledně cen RC , pod vším se podepíšu ale v případě Matthewse a hlavně McDavida si to nemyslím, tam ty ceny nejen karet ale i samotných boxů neustále jdou nahoru. V rozmezí 14 dnů jsem viděl dva zápasy Edmontonu a musím napsat, že co ten kluk McDavidů umí, nad tím chvílema zůstává rozum stát !!!

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od SugarRay »

Tu kartu bych si nechal jednoznačně a pustil bych jí fakt jenom pokud bych nutně potřeboval prachy nebo ji chtěl vyměnit za nějakýho hráče co sbíram , fakt mega hit , super hráč , myslim si že nějaký velký pády cen karet U Matthewse a McDavida se čekat nedaj , to nejsou žádný hvězdičky , ale fakt super stars a lidi je žerou , to samí MacKinnon to je zabiják , je možný že mu ty ceny karet od rc sezony o něco klesly , ale tak dramatický to neni .
Obrázek

Uživatelský avatar
benechek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: pon 18. črc 2016 19:53:16
Bydliště: Zlin

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od benechek »

Vidim, ze se tady roznela zajimava debata...a ja stale nvm co. Samozrejme me laka si ji nechat, ale na druhou stranu, smenit ji za nejakou pecka kartu DET...a ze jich je...by taky nebylo spatne.
Stejne tak by me zajimalo, jestli si nekdo dovoli odhadnout nejakou relevantni sumu.

Jinak si dovolim zareagovat na diskuzi ohledne novacku. NHL sleduji pomerne dlouho, pokud cas dovoli, divam se na prenosy, pokud ne, projizdim highlighty a divam se i na statistiky. Pokud beru v potaz zde nejvice sklonovane hrace...McDada i Auston jsou fakt kouzelnici. Skvela technika, uzasne sikovne ruce, genialni hokejove mysleni. K tomu pridejte rychlost a idealni fyzicke parametry. Uz v jejich nizkem veku jsou to rozdilovi hraci. A srovnavat je s Waynem nebo Mariem? Hokej je na uplne jine urovni. Toto se podle me srovnavat neda, rozhodne ne podle statistik.
Detroit Red Wings - 2563 (15/05/2021)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
19-20 Stature, Ultimate Collection Detroit

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od DaveBrownsound »

Bodejt, prodej Austina kup si nejakou paradni hard signed auto kartu Steveho Y a jeste ti zbyde na bublifuk :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 17-18 Vánoční Artifacts

Příspěvek od Hans »

Tak bude záležet na kupci, ale podle mě by si za ní mohl dostat něco mezi 3 000 - 4 000 Kč.

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host