2017-18 Upper Deck Trilogy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

2017-18 Upper Deck Trilogy

Příspěvek od DJjandy »

Jako předsevzetí do nového roku jsem si dal, že bych chtěl začít více otevírat, ať už paklíky nebo boxy. A proto jsem to začal hned v lednu plnit. Stanovil jsem si nějaký rozpočet a hned zkraje bylo jasné, že se nebude jednat o žádné ty high-end produkty, ale o tu tzv. nižší střední třídu. ;) Dlouho jsem byl přesvědčený, že prvním produktem budou letošní Artifacts, ale najednou jsem měl v košíku Trilogy a tak jsem to tak už nechal.

Obrázek

Věděl jsem, co tak nějak mohu čekat, protože jsem viděl několik videí na YT a největším přáním samozřejmě bylo vytáhnout nějakého Krále, což má asi logiku. :)

No nic, napsal jsem toho už dost, pojďte na to mrknout. Případné hodnocení nechám na vás.

Jsem celkem sváteční brejkař, takže dám i řadovky, kde set má myslím 50 karet, takže jsem skoro v půlce a byl by hřích to nedosbírat.

Obrázek

Obrázek

I nějací ti Králové se objevili

Obrázek

Nevím přesně název, ale tipl bych to na blue paralel s limitem /999. Karty moc pěkný, ale na focení to není úplně ideál, stejně jako i potom ty následující...

Obrázek

Rookie Premieres level 1 /999 a celkem na pohodu jména, teda hlavně asi ten Dubois

Obrázek

Zelené jersey Kuznetsov /512 a RC Morin /399

Obrázek

No a v předposledním balíčku na mě vykoukla nejlepší karta z boxu, bohužel pro mě to nebyl žádný Kopitar nebo nějaká fajn RC Kempeho, kterou bych si moc přál, ale každopádně zklamaný jsem nebyl.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obrázek


Díky za pozornost a snad se zase brzy s nějakou otvíračkou přihlásím.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 Upper Deck Trilogy

Příspěvek od Maurice Richard »

Pěkný auto puck a jméno taky není špatné.... *gc*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: 2017-18 Upper Deck Trilogy

Příspěvek od Bure97 »

Tu puck podpisovku jsi trefil parádně! Legenda v takovém limitu je parádní *gc*
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 Upper Deck Trilogy

Příspěvek od DaveBrownsound »

Osobne se mi ty puck karty nelibi, ale jmeno i limit super (no mohlo byt foto ze hry). Kazdopadne radovky jsou krasny moc.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2017-18 Upper Deck Trilogy

Příspěvek od Ragnarook »

Jako předsevzetí do nového roku jsem si dal, že bych chtěl začít více otevírat, ať už paklíky nebo boxy.
No tak to já mám přesně naopak. Přes rok to držím na nějakých dvou boxech měsíčně, ale ke konci roku to už bylo dva boxy týdně. Takže každoroční předsevzetí je netrhat tak moc :) Ale leden není pryč a už zase budu o víkendu něco škubat.

Ale za všechno může Pavel, protože neustále naskladňuje boxy, které jsem ještě neškubal *lgh* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2017-18 Upper Deck Trilogy

Příspěvek od DJjandy »

Díky za komenty. ;)
Ragnarook: já jsem právě minulý rok pořádně nic neotevřel, ale utratil jsem spoustu peněz za různé group breaky a to bych teď chtěl změnit, že místo toho, abych si koupil pozici ve dvou nebo třech GB, tak si radši otevřu jeden takovýhle box. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2017-18 Upper Deck Trilogy

Příspěvek od peldap »

předem gratulace, Housley super karta !!!! Já jen pár řádek, viděl jsem na Youtubu několik videí casů Trilogy, nevím jak to s tím plněním dělají, ale vysledoval jsem, že v casu ( 10 boxů ) jsou celkem pravidelně 2 boxy našlapaný jako prase, 3 boxy stojí úplně za kulový a zbytek takový "průměr".
Z tohoto pohledu jsi měl podle mého takový lepší průměr.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 Upper Deck Trilogy

Příspěvek od SugarRay »

Housley je parádní , díky týhle kartě se dá říct že to byl dobrej box , jinak design řadovek je moc pěknej .
Obrázek

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: 2017-18 Upper Deck Trilogy

Příspěvek od Buri 26 »

Parádní break *gc* škoda jen že v téhle sérii nejsou nějaké inserty ale i tak krásné karty :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti