KHL SeReal Platinum Collection 2016 - moje první 1/1 karta !

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

KHL SeReal Platinum Collection 2016 - moje první 1/1 karta !

Příspěvek od Davejar »

Zdarec všem. Po vánocích jsem objednal svůj teprve 2 box karet v životě. Zvolil jsem KHL, tahle série se jim dle mě mimořádně povedla a má i slušný plnění. A když jsem vytáhl svou první 1of1 v životě, zůstanu těm rusákům věrný a určitě to od nich nebyl poslední produkt u mě. Lépe jsem do tohoto roku vykročit snad ani nemohl. *rfl* Mrkněte na video *thks* . Fotky případně naskenuju později. Omluvte zvuk a kvalitu celkově, točeno mobilem. Mám i dost přeřeků, byl jsem nervózní :D . Klidně pište názory i kritiku. Můžete dát i odběr na Youtube, budu přidávat další videa.
Díky a zas někdy :wave:


martin3199
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 81
Registrován: ned 16. říj 2016 19:31:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: KHL SeReal Platinum Collection 2016 - moje první 1/1 kar

Příspěvek od martin3199 »

Karty jsou to pěkný, jak memo, tak ty ostatní. KHL moc nesleduji, ale časem kdo ví... Hraje tam spousta Čechů a hráčů dříve působících v NHL. Popularitu soutěže by určitě zvýšil Český tým. Karta 1of1 je parádní a gratuluji ti.
Video je v pohodě. Možná bych příště ty karty víc ukazoval na kameru, abychom se jimi mohli více pokochat *mrk* Díky.

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: KHL SeReal Platinum Collection 2016 - moje první 1/1 kar

Příspěvek od Buri 26 »

Gratulace k super kartám i když teda karty KHL jdou trošku mimo mě ale jinak video super :thumbup: :clap:

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: KHL SeReal Platinum Collection 2016 - moje první 1/1 kar

Příspěvek od shark »

kouk jsem ze zajimavosti
pocatecni komentar me trochu dostal, asi all star asi nizsi liga??? jako baleno 1:1??? tak to je haluz dobrej blazen si rikam
pak si zacal tahat i nejaky normalni KHL
vetsinou me bohuzel grafika moc nezaujala, na to ze je to asi draha serie divny ale tak co
a posledni karta je fajn asi obdoba shieldu NHL
mnohem vic se mi ale libil ten all-star bohuzel jestli to je nejaka nizsi ruska liga tak ale co s tim? na to jako nekdo fakt kouka? nekoho to zajima? jako 85E nebo kolik to stoji neni mc ale taky ani malo.....ale jak preju ti to

ps: podepsany karty se jako memo neoznacujou, to se oznacujou jen s kusem dresu hokejky apod, tedy ziju v domneni ze to tak je
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

alf
Opora
Opora
Příspěvky: 234
Registrován: sob 30. lis 2013 18:13:44

Re: KHL SeReal Platinum Collection 2016 - moje první 1/1 kar

Příspěvek od alf »

karty vypadaji pekne a ta 1/1 super velka gratulace

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: KHL SeReal Platinum Collection 2016 - moje první 1/1 kar

Příspěvek od Bure97 »

Moc pěkná 1 of 1 :) O tomto boxu jsem kvůli skvělému plnění taky přemýšlel, ale nakonec to zavrhl z důvodu ceny, která je pro mě z důvodu menšího zájmu o KHL vyšší.
Díky moc za pěkné video a gratuluji ke skvělým kartám :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: KHL SeReal Platinum Collection 2016 - moje první 1/1 kar

Příspěvek od Davejar »

Díky všem za gratulace *placnuti* , nakonec jsem neodolal a objednal jsem další box. Ale kdybych nevytáhnul tu jedničku, tak už bych do toho znova asi nešel. Uvidíme co tam bude *ltr* .

to shark: já to řekl blbě, obsahuje karty KHL, ale od každého týmu jen pár hráčů. Pak všechny účastníky All Star Game KHL a všechny účastníky All Star Game nižší MHL. Jinak s tou memorabilií máš pravdu, to je můj fail, takže díky za opravu *h-s*

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: KHL SeReal Platinum Collection 2016 - moje první 1/1 kar

Příspěvek od BrianLeetch »

Pro mě co sbírá golmany by to byl úplně luxusní box. Ani ta 1/1 by tam být nemusela *cl* :thumbup:

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: KHL SeReal Platinum Collection 2016 - moje první 1/1 kar

Příspěvek od Davejar »

Tak pokud tě neurazí karty KHL, tak se dají ty gólmani pořídit i jednotlivě. Na živo jsou karty fakt moc pěkný. U mě se gólmani moc neohřáli a už jsou u nového majitele :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti