Vánoční trhačka OFS boxy a NHL packy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vánoční trhačka OFS boxy a NHL packy

Příspěvek od Lukyn55 »

Tak letos se toho u mě pod stromkem sešlo vícero .. jako upřímně si tím člověk to vánoční rozbalování pěkně natáhne, když rozbalí dárek a pak ještě rozbaluje dál :D
Obrázek

nejdřív obsah balíčků a musím říct, že tady to bylo docela zklamání, jako vždy z drahých balíčků tahám jen dlažební kostky :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
a to nejzajímavější ze zbylých balíčků
Obrázek

pak na řadu přišel box OFS 13/14 .. rozbalovaly se tady v poslední době celkem často a brejky mě dost navnadily, přecejen box s 36 balíčky za 300,- když ještě navíc můžete odbalit nějakej buyback..no neberte to
Obrázek
trošku zklamání, že jersey i podpis v boxu byly 2x stejné .. redemption jersey Salfický a podpis Machovský

co ale nezklamalo byl buyback .. upřímně o moc lepší už to být ani nemohlo ;)
Obrázek

jinak co mě zarazilo bylo balení boxu.. vím, že tady někdo dával info od Vrkoče, že jsou to nějak dobalované boxy, ale abych v boxu našel několik balíčků, které byly vybledlé a s nalepenou cenovkou (asi z komisního prodeje v trafice) a zadělané jen lepící páskou, to jsme nečekal .. ale za tu cenu a i tak super plněním si nechci stěžovat, jen mě to překvapilo ;)

a na závěr letošní Collector
Obrázek
Emotions Šlégr
Obrázek
Pech /9
Obrázek
Obrázek
akorát mě mrzí, že jsem nevytáhl nějakou titulovou podpisovku Brna, ale aspoň Bartejs a Nahodil do sbírky

děkuji za pozornost .. Bartejs red a Nahodil auto jdou do sbírky, zbytek je k dispozici, tak klidně pište *ltr*
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Vánoční trhačka OFS boxy a NHL packy

Příspěvek od radek850 »

Co si budeme nalhávat, tohle byla těžká bída... Ten 2013/14 úplné zklamání :/ Aspon ten buyback ti spravil chut, ale jinak by to byl velký neúspěch :) Collector taky takovej průměr, za tu cenu nic moc...
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host