Předčasné Vánoce

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2017.
Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Předčasné Vánoce

Příspěvek od lastik »

pavelbart píše:Musím tedy říci, že souhlasím s Peldapem. Osobně tento produkt otevírám často, několikrát i case, a troufnu si říci, že tento je silně podprůměrný a co mě zaráží, že vlastně vůbec takový case UD vyprodukuje a pustí do oběhu. Jenže kdo to může čekat, když se mě někdo ptá, jaký case ze sezóny 15-16, doporučím Premier...
Tady toho chybí opravdu hodně. A je to veliká smůla, protože si troufnu tvrdit, že takových casů je skutečně málo, obecně.
Ale palec nahoru za odvahu, být tam nějaký McDavid, všichni tady píšeme, jaká je to pecka.
Schválně jsem se díval na ten náš při GB, to je obrovský rozdíl... to by se nemělo stávat. https://www.youtube.com/watch?v=lOEV37FhjHQ&t=28s

Ale ono to tak někdy prostě je. Já jsem za posl. 14 dnů otevíral hodně a taky to nebyla úplná hitparáda, takže lastikovi velmi rozumím:-). On se chce člověk jakoby uspokojit s tím, co tam má, než někdo přijde (a já jednoho takovýho u sebe mám) a řekne Vám - tvl tohle otevřít tak se zastřelím:-)).
Ano Pavle, mate pravdu, i jsem s Peldou souhlasil, byl slabsi i nez jsem ja videl, proto jsem do nej sel, par karet tam chybelo, treba aspon jeden Star Auto Patch a bylo by to lepsi, ale minule jsem z jednoho boxu vytahl Sakica, ktery ma BV $200.
A ne, ze se clovek chce spokojit s tim co ma, on se totiz spokojit musi, protoze mu nic jineho nezbyde *lgh*
Ale urcite me to neodradi od dalsiho otevirani, holt ne kazdy den je posviceni :)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Předčasné Vánoce

Příspěvek od pavelbart »

To je správný přístup samozřejmě.
Někdy, nestává se to úplně často, mě UD plnění zarazí.
Dají dva naprostý megahity do jednoho casu (teď jsem třeba viděl Matthewse a McDavida obě desetitisícový karty) a občas se objeví i něco takovýho, jako jste měl Vy. Kdyby dali do každýho casu jeden takový hit, v podobě McDavida, Gretzy apod., byli by všichni spokojení.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: Předčasné Vánoce

Příspěvek od Jenda42 »

Gratulace i přes to možná slabší plnění, zase sbírat Vancouver nebo Winnipeg byl by člověk asi v půli cesty do sedmého nebe! A třeba mě se moc líbí i ten patch Noesena, moc pěkná karta. A až dorazí Ovečkin zvedne náladu! Jen mě ten brejk připomínal GB z místího shopu, když si pravidelně kupuji San Jose Sharks. Po žralocích ani vidu ani slechu! :lol: ( zase )
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti