Peldap - 2016-17 UD The Cup

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2017.
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od Hans »

Tak z Demka jsou třeba na epacku fanoušci Vancouveru odvařený. Jenomže Amíci a Kandýři tyhle talenty prostě žerou. Možná, že je to i tím, že ve Vancouveru čekají mezi tyčema nějakého spasitele.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od SugarRay »

Honka je podle mě takovej skrytej klenot , konstruktivní bek , mě se líbil v těch zápasech co jsem ho viděl za Finsko i v Dallasu rychlej , šikovný ruce super nahrávka i střela je hodně ofenzivní , ty Brilinace jsou nádherný ty ceny taky nechápu , oni koukaj fakt jenom na ty RPA a jmena jako Barzal , Point , Matthews , Laine , Werenski , Aho zbytek je prostě nazajímá daj to na ebay a asi to nějak neřeší že to prodaj za pár dolarů .
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od Hans »

Si pamatuju jako dneska když jsem čuměl na draft 2014 a přál jsem si, aby vzali Wings Honku. Vypadalo to dobře, ale těsně před náma ho schramnstnul Dallas. No jo, pak jsme jako nouzovku museli vzít nějakýho Larkina. *lgh*

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

DaveBrownsound píše:
Joffrey_15 píše:
Brillance Demko...horší jméno tam už není. Možná Honka (ten má ale aspoň odehráno za Dallas 24 zápasů...Demko za Kosatky ani minutu)
Sice nemá ani minutu v NHL ale prodává se za podobný ceny jako Bondra, Gibson, Andersen a další hráči a jeho RC chodí za dost takže bych určitě netvrdil, že je to nejhorší jméno ... na týhle kartě se vyplatí asi jen Gretzky....

Jinak škoda, že Laine neměl hezčí Patch, hned by to vypadalo jinak ... tak snad příště bude víc štěstíčka *cl*
Ještě líp než Wejlon jede na Brilliance Matthews, jinak souhlas. Pustil jsem se do těchle Brilliance a některé ceny jsou neuvěřitelně nízko, vůbec nechápu, že se někomu vyplatí prodávat tyhle karty třeba za 3 dolary (koupil jsem Honku za 1,99, Hoffmana za 3,58, Barrieho za 3,25 - jasně plus pošta apod., ale nechápu ten trh).
jestli ti mohu poradit, tak Demka jsem dal na Aukro, zatím je k mání za suprových 19Kč + 45Kč doporučená pošta, kam se na mě hrabou Amíci !!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od DaveBrownsound »

:-) Díky za info, nahodil jsem :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

DaveBrownsound píše::-) Díky za info, nahodil jsem :-)
držím ti palce !!!!!!!!!!!!!!!

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host