Black Diamond 10/11

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Black Diamond 10/11

Příspěvek od Vasil »

Vždycky když vyjdou nový český karty, mrknu na první boxbreak a pak pár týdnů do té sekce ani nechodím. Karty jsou to sice hezký, ale jak je toho moc najednou, přijde mi to takový jednotvárný. Pro sběratele NHL je to takový chudší období, ještě že peldap to občas rozčísne. Navíc celkově se mi zdá, že se tady na fóru míň otvírá. Nebo jsou lidi líní fotit. Tak jsem se rozhodl že to taky trochu ozvláštním a pořídil jednu už starší krabici své kdysi oblíbené série. Ten dnešní jednobalíčkovej výmysl je sice krásnej, ale pro nás řadovkáře úplně k hovnu :)

Tenhle ročník má i bonusovej balíček ICE s pořádně drahýma rookie kartama. Ze 4 řadovek 3 golmani a RC sice nejnižší kategorie, ale jméno fajn. Proto mám starší boxy rád, člověk ví kam to ten kretej nováček dotáhnul.
Obrázek

Docela dost našich, golmany jsem ani neskenoval všechny, tohle jsou tak 2/3. Překvapil mě Prospal v dresu Rangers. Paměť už asi neslouží jak by měla, protože si nepomatuju že tam někdy hrál.

Obrázek
Obrázek

A pak už klasika BD, dvoj, troj a čtyřdiamanty. Potěšili samozřejmě Esposito, paralelka a nováčci. Protože su (jak říká Sugar) obyčejnej proletář, Tylerovy rookie karty se mi zdají zbytečně drahý a mám snad jenom OPC nebo Pinnacle. Takhle z balíčku je to ale stejně lepší pocit. Celkově se určitě daly najít horší jména na RC. Trochu škoda bílých jersey, ale se jménama su celkem spokojenej. Steve Y je /100.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Samozřejmě jsem měl políčeno na nějakou nízkolimitovanou vzácnost, nebo aspoň Hardware Heroes. Tak snad příště ;)

Doma zůstávají Medvědi a určitě někteří naši a golmani, to se ještě uvidí kteří. Jinak pokud by se někomu něco hodilo, čekám SZ.
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Diamond 10/11

Příspěvek od SugarRay »

Vasile proletář proletáři vždycky rozumí ne , jako soudruh soudruhovi , sou - druh , druh .
Seguin na RC určitě dobrej a Yze taky , mě se taky hodně líbí ty nízko limitovaný BD karty je jedno jestli je s podpisem nebo bez to jsou prostě top karty .
Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Black Diamond 10/11

Příspěvek od peldap »

moc hezký, myslím že RC Brodie dobrý jméno a red Yzermana též neurazí, díky !!!!!!!!!!!
Vasil píše:Vždycky když vyjdou nový český karty, mrknu na první boxbreak a pak pár týdnů do té sekce ani nechodím. Karty jsou to sice hezký, ale jak je toho moc najednou, přijde mi to takový jednotvárný. Pro sběratele NHL je to takový chudší období, ještě že peldap to občas rozčísne. Navíc celkově se mi zdá, že se tady na fóru míň otvírá. Nebo jsou lidi líní fotit. Tak jsem se rozhodl že to taky trochu ozvláštním a pořídil jednu už starší krabici své kdysi oblíbené série. Ten dnešní jednobalíčkovej výmysl je sice krásnej, ale pro nás řadovkáře úplně k hovnu :)

Tenhle ročník má i bonusovej balíček ICE s pořádně drahýma rookie kartama. Ze 4 řadovek 3 golmani a RC sice nejnižší kategorie, ale jméno fajn. Proto mám starší boxy rád, člověk ví kam to ten kretej nováček dotáhnul.
Obrázek

Docela dost našich, golmany jsem ani neskenoval všechny, tohle jsou tak 2/3. Překvapil mě Prospal v dresu Rangers. Paměť už asi neslouží jak by měla, protože si nepomatuju že tam někdy hrál.

Obrázek
Obrázek

A pak už klasika BD, dvoj, troj a čtyřdiamanty. Potěšili samozřejmě Esposito, paralelka a nováčci. Protože su (jak říká Sugar) obyčejnej proletář, Tylerovy rookie karty se mi zdají zbytečně drahý a mám snad jenom OPC nebo Pinnacle. Takhle z balíčku je to ale stejně lepší pocit. Celkově se určitě daly najít horší jména na RC. Trochu škoda bílých jersey, ale se jménama su celkem spokojenej. Steve Y je /100.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Samozřejmě jsem měl políčeno na nějakou nízkolimitovanou vzácnost, nebo aspoň Hardware Heroes. Tak snad příště ;)

Doma zůstávají Medvědi a určitě někteří naši a golmani, to se ještě uvidí kteří. Jinak pokud by se někomu něco hodilo, čekám SZ.

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Black Diamond 10/11

Příspěvek od Jirzik-ACS »

děkujeme za brejk, pěkný karty... *ano*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Black Diamond 10/11

Příspěvek od sabres911 »

borci asi rozumím té nadsázce, ale s těmi soudru... běžně někam... hokejistu jste si mohli vystřihnout ze Stadionu a obecně doporučuji Mladou Frontu z předbabišovské éry, který za komančů o NHL referovala o NHL v krátkém sloupku, kde napsali kdo vyhrál Stanley Cup ... noviny máte dostuné v každé větší knihovně, ideálně mrkněte na 50.roke /btw je to poměrně neotřelý dárek, darovat noviny někomu z doby, kdy se narodil/ ... teď si přečteme max. o tom, že cena kuřat je na stejné úrovni *nevim* :crazy:

Break jinak fajn...

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: Black Diamond 10/11

Příspěvek od Bure97 »

Vasile, taky jsem zastánce NHL karet a jsem rád, že jsi sem svůj break mezi ty OFS dal :) navíc starší box s ještě standartním balením Black Diamondů do balíčků :) ten Yzerman je fakt pecka! *mrk*
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Diamond 10/11

Příspěvek od SugarRay »

Nevim co je špatnýho na slovu soudruh , schválně jsem to ještě rozdělil sou - druh , to je jako když řekneš bratr , má to skoro stejnej význam a taky ho nikdo nezavrhuje jenom proto že to používaj různý sekty - církve .
Jinak OFS brejky se mi líbí , na tom taky nevidim nic špatnýho , je prostě období kdy vyšla nová série ELH , NHL boxy se otvíraj celej rok .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host