OFS Classic 2017-18 I.série Collectors box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

OFS Classic 2017-18 I.série Collectors box

Příspěvek od DzEjDy »

Tak jsem si otevřel i jeden box nových extraligových karet. Zaplať bůh, že máme u nás karty naší ligy na takový úrovni, myslím že je to top v Evropě, zároveň ale stále dochází opakovaně k chybám, na kterých by se mělo už konečně zapracovat...



Řadové karty

Obrázek


Retro

Obrázek


Red, blue paralelní karty

Obrázek
První kámen úrazu. Opět achillova pata poslední pár sérií, chybí garantované karty. V tomto případě dvě řadové red paralelky x/29. *nevim*
Polanský 6/9, Bartošák 3/9


Insertní karty

Obrázek
Masked Men naprosto famózní, vůbec mi nevadí ten převzatý mustr z Panini Elite Intensity, za mě top karty celý série :thumbup: ! Na druhý straně Emotion naopak to nejslabší, jednak alespoň co mám já tohoto Rolinka, tak je karta naprosto šíleně křivě oříznutá a hlavně podle mě tenhle ty fontu na grafiku absolutně nepatří :thumbdown: .
Růžička Goal Cam Rainbow 17/19


Signature, jersey karty

Obrázek
Netík z RHK special packu 3/15


*thks*
Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2017-18 I.série Collectors box

Příspěvek od smiesek »

DzEjDy píše:tak je karta naprosto šíleně křivě oříznutá
*ano* to bude podle mě celkově výrobní dávka
DzEjDy píše:Masked Men naprosto famózní, vůbec mi nevadí ten převzatý mustr z Panini Elite Intensity, za mě top karty celý série :thumbup:
*ano* tady souhlasím, naživo ty karty na mě zapůsobily úplně jinak, jsem si říkala dle fotek, tak co, nějaká plexi kartička jako z OFS Exclusive Double Signature, ale tohle je něco "lepšího"
A že je něco převzatého, ještě, že NHL kartám nerozumím, takže nic nepoznám, a díky že může tak vyjít česká verze, jinak bych se takové kartičky ve sbírce nedočkala, jako třeba i v případě 3D, ve kterou jsem doufala do dalších sérií - bez několika násobného limitu.

Jo a jinak na mě líp působí, když jsou limitace ražbou, což v této první sérii je u všech kartiček (všimli jste si?) s limitací a v některých případech je to i barevně sladěno - taky mile překvapilo. Sice tisk limitace je určitě úspora času o proti ražbě, ale mě se to víc líbí :thumbup:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host