2016-17 UD The CUP

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2017.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

2016-17 UD The CUP

Příspěvek od pavelbart »

Je to taková každoroční tradice:-).

Na letošní CUPY jsem se těšil. Myslím, že loňské byly o něco lepší jako celek, ale tady jsou některé věci, které jsou lepší proti 15-16. Ticket Booklet, Enshrinements jsou asi fakt nejhezčí za dobu, co je vymysleli... Tak jsme se, po natočení GB videí s malým ještě pustili do CUPek. Máme i video, ale to jsme natáčeli jen proto, kdyby byla nějaká mega pecka. Ta se nekonala:-).
Přesto jsem celkem spokojen. Být místo Milese Wooda jiné jméno, byl bych max. spokojen. Stačil by Zachič.
Potěšila mě trojička s Jágrem. Seguin super. Strome se prodává celkem vysoko na /249, Galchenyuk - je to výborný hráč, a krásná karta (limit jeho dresu!!), ale nějaká legenda by mi udělala radost větší, na druhou stranu, jsem rád, že tam nebyl nějaký RC.
A Miles Wood - nádherná karta... Exqusite série je podle mě ještě o dost hezčí než samotné CUPy, jen to jméno no...:-).

Obrázek
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od pavelbart »

No když na to tak koukám, tak myslím, že si opět vybírám z casu slabší box:-))) Jako tradičně:-))
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od Hans »

Teda musí říct, že karty jsou to nádherný. Tady fakt nejde hledět na nějakou cenu. Jenom pro mě škoda, že u Segedýna nebyl ten patch ještě vymazlenější. A u té Trios mohl být každý kousek dresu jiný. Prostor na to určitě byl. Tahle triple bílá mi vždycky lezla na nervy. :lol:

Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od alkesh »

Ať se na to dívám jak se na to dívám tak vytáhnout toto z boxu za 18 000 Kč tak se jdu zastřelit... Já vím, už se to xkrát řešilo.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od Hans »

To už dneska stojí tolik? Já otevíral plechovku 4-5 let zpátky a vešel jsem se 100% do 10 000 Kč.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od pavelbart »

650 USD cca... Connor a Matthews s cenama udělaly svý:-)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od Bure97 »

Za mě teda celkem v pohodě box. Seguin auto patch je hit boxu, k tomu solidní Galchnyuk, u Milese Wooda mohlo být trošičku lepší jméno to je pravda, Jarda určitě na triple jersey potěšil, no a od RC auto patch Stroma u toho čekám, že se v budoucnu do Arizony prosadí. :) Samozřejmě ale nelze přepočítávat hodnotu karet na cenu boxu, protože je cena dána zejména nováčky - vytáhnout Matthewse RC auto patch, tak je cena i 200 000 Kč.
Pavle, moc děkuji za break, moc mi zpříjemnil sobotu, když sám si plechovku zatím nemůžu dovolit, ale jednou... *mrk*
Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od peldap »

Já bych především chtěl poděkovat za brejk, myslím že designově letos nejlepší Cupky, můj názor.
Teď něco málo k obsahu, sám z vlastní zkušenosti vím, že to mohlo dopadnout samozřejmě mnohem lépe ( Matthews apod. ), také to občas může skončit fiaskem, což u tohoto boxu samožřejmě neplatí, podle mého názoru, lepší průměr.
Jágr super trojička, Strome na RPA je jedno z lepších jmen, Sequin AU patch velmi dobré jméno, Galchenyuk AU krásná karta no a Miles Wood, tady se samozřejmě mohlo zadařit lépe, ale krásná karta.
Suma sumárum podle mého velmi dobrý box, ještě jednou díky za ukázku.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od SugarRay »

Taky dík za brejk , bude ten Miles Wood na shopu ? Mě se ten hráč i karta líbí , určitě lepší jméno než Strome , kterej třetí rok za sebou skončil někde ztracen v překladu , nebo v překladišti , další strašně vyhajpovonej rookie , jeho karty jdou celkem vysoko na to že nehraje první tým a nedal to ani v zoufalý Arizoně . A je divný že po něm jdou lidi víc než třeba po Dvorakovi nebo jiných rookies Arizony co tam jsou , hype no .
TY ceny Cupek jsou šílený , těžko to někdo může ospravedlňovat tim že tam je Mathews . Je to šílený opravdu , ale za mořem ty boxy vyjdou ještě dráž . A to si prej lidi stěžovaly když vyšli ty první Cupy tak stály 250 dolarů *rfl* , jestli se to bere teda podle RC tak kolik budou stát ty 17 - 18 Cupy ? Zase zpátky těch 250 ? Tahle logika bere dech ....
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomas Vybiralik
Opora
Opora
Příspěvky: 259
Registrován: úte 31. kvě 2016 16:08:17
Bydliště: Zlín

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od Tomas Vybiralik »

Nezpomeň Sugy, že na CUPkách 17-18 výjde Clayton, kterého beru jako lepšího hráče než (ke vší úctě) Hirscher nebo Patrick, takže Upper Deck si to zase kdyžtak nějak odůvodní. *rfl* :crazy:
Sbírám karty ELIASE PETTERSSONA - https://www.absolutecardcollector.cz/li ... 73e14c57d1

TRADELIST - https://tomason1111.rajce.idnes.cz/TRADELIST/

Stav: 185 karet k 19.2. 2022

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od SugarRay »

Tome záleží jak bude Clayton pokračovat jestli pojede takhle dál tak to asi zase vystřelí nahoru . Ale stejně vem si to první Cupy kde byly RC Ovieho a Sida plus spousta dalších fakt hvězdenjch hráčů a ta cena byla třetinová , jasně dneska by ta plechovka 05 - 06 Cup stála ranec , ale v době vydání tou cenou UD řiká že vlastně ty dnešní ceny jsou uplně mimo realitu , nemohly se o tolik zvýšit náklady . A životní uroveň a ty ekonomiky těch zemí západu jdou spíš čím dál víc do sraček ale ty jejich ceny jdou naopak pořád nahoru , byl David , Auston , takže ty lidi to kupovaly - akceptovaly ty ceny protože ty dva jsou uplně vyjmečný a tyhle rc karty jsou a budou hrozně cenný , ale dál už to budou muset jenom zlevňovat , další takový nováčci hned tak nebudou .
A ten Patrick ten snad ještě ani nehrál ne ? Takže tam budou nějaký rookie z New Jersey , Clayton , pár v Bostonu ale nikdo jako McDavid nebo Mathews .
Obrázek

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2699
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od gonzzzales »

Přijde mi, i přes to, že si všichni stěžujou na cenu, tak asi UD nemá problém s odbytem. Dokud se jim to bude prodávat, prostě tu cenu budou držet nebo zvyšovat. Až se většina kupujících rozhodne, že ta cena je už moc a nekoupěj, tak se uvidí...

Seguin je pěkná karta, ale jak už zaznělo, tak za 18000,- bych byl zklamaný skoro vždy, pokud mi nepřišel Gretzky, Lemieux, Jágr nebo někdo top z nováčků :). Prostě loterie, kdy los stojí fakt hodně.
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od SugarRay »

Bure , ten pujde asi ještě trochu výš :crazy: šílenost -

https://www.ebay.com/itm/16-17-UD-THE-C ... 0009.m1982
Obrázek

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od maardear »

SugarRay píše:A ten Patrick ten snad ještě ani nehrál ne ?
Hrál, ale zranil se. Navíc při tom jak se daří stávajícím oporám, tak je uklizenej do 3. lajny. Tam lepší statistiky než např. Zacha minulý rok mít nebude.
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od Bure97 »

Rayi, já myslel tu klasickou RC auto patch /99 - tu jsem viděl okolo 200 000 Kč, toto je retro design rookie po vzoru Crosbyho z 05-06 navíc v limitu /10, tak je jasné že blázniví Američani to vystřelí klidně i na půl mega *what*
SugarRay píše:Bure , ten pujde asi ještě trochu výš :crazy: šílenost -

https://www.ebay.com/itm/16-17-UD-THE-C ... 0009.m1982
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od pavelbart »

Sugy, reaguju na cenu boxu. Mohu potvrdit, že v US mají cenu hodně nastřelenou. Všechny boxy mají mnohem za lepší ceny než my a tohle mají úplně někde jinde, takže je jasný, že to nastřelují záměrně. Já si nemyslím, že budou mít stejnou cenu jako byla před 10-ti lety, ale asi si na tom trochu kapsu mastí. A jestli za mořem něco ví, tak to, jaký mají prospecty. Mají dokonalý přehled o RC hráčích, takže pokud to nebude úplně zajímavý, věřím, že CUPy příští rok budou níže. Třeba ne po vydání, ale za pár měsíců. Třeba se ale během roku někdo utrhne. Já si myslím, že alfa omega toho, že teď byly dva roky drahý, je to, že hlavním tahákem je hvězda, jaká tu nebyla 10 let a hlavně - z kanadského velkoklubu... Oilers a Listy. A to teď není. Devils, Hischier, švýcar . špatná kombinace. Keller?? Arizona?? Sorry, to je špatný vtip jako nejlepší hráč, sběratelsky nejméně zajímavý klub, soudím dle prodejů karet, nic proti. Takže vše je možný. Podle mě UD i prodejci jen využívají momentální situaci, to čemu se divíš, a to je prostě nabídka/poptávka. A podívej, jak za mořem ty CUPy trhaj, jako by to bylo za 5 USD...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od SugarRay »

Keller levnej nebude hraje pořád výborně ikdyž je to Arizona tak už teď bylo vidět na těch kartách z Artifacts že je o něj velkej zájem , jasně že David a Matthews jsou uplně jinde , to je jinej vesmír , ale podle mě Keller bude taky drahej , nebude to takovej product seller , ale lákat ty lidi bude , Hishier , Bratt , Butcher nemaj takovej potenciál , pak jsou tam dva koně o kterých se moc nemluví a to je Boeser z Vancouveru a Kempe z Los Angeles pak možná ještě Bjork z Bostonu , ale jak řikáš možná ještě někdo vystřelí v průběhu sezony . Třeba možná ten Nolan Patrick , jestli se vrátí .
Obrázek

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od sabres911 »

Problém CUPek další rok bude absence podpisů u Hischiera a Patricka. Keller je nový Kane. Oproti letošním si stejně nemyslím, že by šla cena nějak rapidně dolů. Každopádně to lidi stejně koupí...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od pavelbart »

Tým, za který Keller hraje ale prostě ty ceny nevyžene do takovýho extrému. A když tak jen krátkodobě po vydání karet. Podívej na Connora a Matthewse RC, ty ceny jdou pořád nahoru a podívej třeba na Domiho (jasný, není to jednička draftu, neokupuje přední příčky bodování), ale já vytáhl z Cupů loni jeho Scripted Swatches a neprodala se za 100USD... a to v tu dobu se ještě ty jeho karty jakž takž prodávaly... bohužel to tak je. Toronto, nebo Edmonton, samozřejmě Canadiens (když budou trošku hrát:-) ) jsou sběratelsky úplně někde jinde, tam je obrovská základna. A proto myslím, že tato sezóna nebude sběratelsky pro zámoří tak hodně zajímavá. Ano, teď i v nových sériích jsou Connor s Mattym, jsou to rakety, ale nejsou to RC karty prostě.
Jsem na to sám zvědav, samozřejmě může ještě pořád vystřelit 50 jiných kluků... to je jasný. Ale třeba Hischier má podpisy jen u Leaf, svýcar, NJD, to je dost argumentů proti tomu, aby CUPy byly stejně drahý př. rok.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tomas Vybiralik
Opora
Opora
Příspěvky: 259
Registrován: úte 31. kvě 2016 16:08:17
Bydliště: Zlín

Re: 2016-17 UD The CUP

Příspěvek od Tomas Vybiralik »

Já si taky myslím, že CUPy 17-18 nebudou, tak vyšponované jako letošní, už jen z důvodů jak avizoval Pavel, že Patrick i Hischier podepsali Leafu. Navíc dalí faktor může být i ten, že jedničkou se stal evropan a ke všemu švýcar. A ke Kellerovi, kouká se na něj opravdu hezky a fandím mu ale upřímně si nemyslím, že by udržel tuto aktuální laťku příliš dlouho a už vůbec ne celou sezonu ale rád se budu mýlit.
Sbírám karty ELIASE PETTERSSONA - https://www.absolutecardcollector.cz/li ... 73e14c57d1

TRADELIST - https://tomason1111.rajce.idnes.cz/TRADELIST/

Stav: 185 karet k 19.2. 2022

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host