Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2017.
Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od Lembi »

2012-13 UD THE CUP : TENTO PRODUKT NEMÁ SMYSL NĚJAK KOMENTOVAT, STAČÍ SE JEN DÍVAT.

1) MARIÁN GÁBORÍK ŘAD. / 249
Obrázek
2) PATRICK MARLEAU JERSEY / 25
Obrázek
3) CARTER CAMPER ROOKIES MASTERPIECES BLACK PLATE 1 / 1
Obrázek
4) THEOREN FLEURY SIGNATURE PATCHES AU / 35
Obrázek
5) ANDY MOOG BRILLIANCE AU
Obrázek
6) JAKE ALLEN ROOKIE AUTO PATCH / 249
Obrázek



A BONUS KARTA ULTIMATE COLLECTION ROOKIE TRIPLE PATCHES ,
POKUD JSTE SE DOSTALI AŽ SEM, TAK MOC DĚKUJI ZA POZORNOST.

Obrázek
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od SugarRay »

Tak ty dvě poslední karty mi vyrazily pojistky , Ultimate tam byly jako bonus ne ? jedna karta navrch protože ten rok nevyšly samostatně jestli si dobře pamatuju , Fleury taky dobrej . Ale hlavně se mi líbí Allen na RPA a na tý Ultimate . *gc*
Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od peldap »

máš výbornou pamět, Ultimate jsou u tohoto ročníku The Cup jako bonus.
SugarRay píše:Tak ty dvě poslední karty mi vyrazily pojistky , Ultimate tam byly jako bonus ne ? jedna karta navrch protože ten rok nevyšly samostatně jestli si dobře pamatuju , Fleury taky dobrej . Ale hlavně se mi líbí Allen na RPA a na tý Ultimate . *gc*

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od Jirzik-ACS »

čumim jak puk, samá pěkná karta...
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od maardear »

Neuvěřitelný co poslední dobou taháš. Gratulace !!! *gp* *gc*
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od kalderon »

peldo, vezeš se na hodně úspěšný vlně, tak z ní nevyjeď a per tam velkou :D super karty

Uživatelský avatar
Ales
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 197
Registrován: sob 31. říj 2015 0:06:43
Bydliště: Hlinsko

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od Ales »

Tak to jsou opět parádní karty se vším všudy, gratuluji moc :) Za mě jednoznačně Andy :D Ale to se dá očekávat. *lgh*
Sbírám vše co se týká Edmontonu Oilers

Tradelist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=10649

yuriv
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 10. srp 2017 12:40:08

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od yuriv »

krasa, co karta, to petelica *gc* gratulujem *cheer*

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od lastik »

Sakra Petre, ty me s tema otvirackama stves (mysleno v dobrem), tezka zavist z toho, co otviras i z toho, co tahas!!! Tady opet krasavci... Allen, Ultimatka, Moog... jediny, co nemam rad, je ten printing plate, ale na druhou stranu, je to aspon v The CUP udelany jako karta a nee jen kus plechu.... jeste jednou obri gratulace a jen tak daaaaaal!!!! *cheer* *cheer* *cheer*

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od peldap »

no, oni k tomu ty boxy přímo vybízejí, ale je pravda, že se celkem daří, díky za gratulaci !!!
maardear píše:Neuvěřitelný co poslední dobou taháš. Gratulace !!! *gp* *gc*

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od Maurice Richard »

Ten Moog je krásná karta!!! Klasická fotka.... retro jak prase ... *gc* !!! Naživo jsem tyhle karty neviděl, ale asi dobrý..... *cl* !?
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od peldap »

naživo to jsou naprosto úžasný karty, jediná nevýhoda je, že jsou extrémně tlustý, jinak pecka !!!
Maurice Richard píše:Ten Moog je krásná karta!!! Klasická fotka.... retro jak prase ... *gc* !!! Naživo jsem tyhle karty neviděl, ale asi dobrý..... *cl* !?

Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od alkesh »

Gratuluju k další povedené otevíračce. Musím říct, že máš hrozný skener ale na Tvoje breaky se moc rád dívám, protože nikdo jiný tady takové boxy neotevírá. Ať se tě štěstí z poslední doby drží dál :-)

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od peldap »

mám dojem, že poslední magor ( myslím tedy mezi těmi, co se snaží podělit i s ostatními ) co se boxů týká jsem snad už jenom já, bohužel jsem na tyto "drahý box" ulítlej. Co se týká skeneru, snad tak hroznej není, spíše ho neumím pořádně vyladit a nastavit, když má žena čas, tak mi karty fotí tabletem, to je pak úplně o něčem jiném, bohužel tentokrát neměla čas. Musím se všem omluvit, vím že to není žádná sláva, snad ale lepší než nic, díky !!!!!!!!!!!!!!
alkesh píše:Gratuluju k další povedené otevíračce. Musím říct, že máš hrozný skener ale na Tvoje breaky se moc rád dívám, protože nikdo jiný tady takové boxy neotevírá. Ať se tě štěstí z poslední doby drží dál :-)

Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od alkesh »

Určitě lepší než nic! Asi to špatně vyznělo, já jsem ti chtěl poděkovat. Ne tě dohnat k tomu aby ses omlouval za horší kvalitu obrázků :-D

Jinak na té Signature Patches Martyho mám, Brilliance pořád sháním. Ještě jsem žádnou neviděl naživo ale modrý podpis na plexiskle, pod kterým je ten stříbrný ornament, to musí být paráda.
Ta poslední karta z Ultimate má pro mně perfektní design a ještě se povedly luxusní patche.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od peldap »

to je v pohodě, já vím že ty skeny jsou špatný.
Karty Brilliance jsou naprosto krásný, jak už tady někdo napsal, ten Moog je ještě ke všemu super retro karta, nádhera.
Podle mého UD The Cup a UD Premier nejlepší karty, sice hodně drahý ale tyto boxy rozdělávat je požitek.
alkesh píše:Určitě lepší než nic! Asi to špatně vyznělo, já jsem ti chtěl poděkovat. Ne tě dohnat k tomu aby ses omlouval za horší kvalitu obrázků :-D

Jinak na té Signature Patches Martyho mám, Brilliance pořád sháním. Ještě jsem žádnou neviděl naživo ale modrý podpis na plexiskle, pod kterým je ten stříbrný ornament, to musí být paráda.
Ta poslední karta z Ultimate má pro mně perfektní design a ještě se povedly luxusní patche.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od peldap »

díky za upřímnost, myslím že tyhle boxy asi co máš na mysli nemohou v podstatě zklamat, THE CUP je klasika, UD PREMIER i co jsem viděl některý videa na Youtubu tak hlavně tedy ty letošní tak to je neskutečný co lidi z toho tahají, naprostý mega pecky !!!
Díky za gratulace a pokusím se být na této vlně a snad brzy zase nějaká paráda bude !!!
lastik píše:Sakra Petre, ty me s tema otvirackama stves (mysleno v dobrem), tezka zavist z toho, co otviras i z toho, co tahas!!! Tady opet krasavci... Allen, Ultimatka, Moog... jediny, co nemam rad, je ten printing plate, ale na druhou stranu, je to aspon v The CUP udelany jako karta a nee jen kus plechu.... jeste jednou obri gratulace a jen tak daaaaaal!!!! *cheer* *cheer* *cheer*

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od frodo »

...tak ten Moog mi pekne zabrnkal na gitaru..to olejári tej generácie -to je pecka...mi pasuje v týchto boxoch ,keď spadne legenda do boxu-- odmena za odvahu taký box otvoriť...aj "spevák" Teo neurazí....pekne pekne..
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od Ceris »

*what* *what* olalala, mno tak to jsou opět velice podařené karty. Gratuluji moc. Cupky mohou dopadnout jakkoliv a jsem rád, že se zde takhle parádně zadařilo. Jen tak dál. :clap:
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Peldap - 2012-13 UD THE CUP

Příspěvek od DJjandy »

Všechny karty parádní, nejvíc se mi asi líbí ten Moog a trojička gólmanů. Jen tak dál. ;) A díky za ukázku breaku. :thumbup:
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host