99-00 Omega retail

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2017.
Odpovědět
martin3199
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 81
Registrován: ned 16. říj 2016 19:31:02
Bydliště: Ústí nad Labem

99-00 Omega retail

Příspěvek od martin3199 »

Nazdárek, po legendárních Pro Set přidám také jeden starší boxík. Box jsem koupil na e-shopu z aktuální nabídky pro sezónu 99-00. Rozbalil jsem 36 balíčků po 6ti kartách, takže to nějaký čas zabralo. Box sliboval 5 insertů a jednu limitovanou paralelní kartu Premiere Date. Dále byla šance na jersey kartu a další inserty s garancí méně než jednu na box. Dále limitované paralelní karty Gold (pouze v Retail verzi) a Ice Platinum Blue. Jejich počet na box není určen. Žádná mega trefa se nekonala, ale zklamání se také nekoná. V boxu je plno rookie karet a karet s CZ/SK hráči. V boxu bylo asi 30 československých krajanů. Zarazilo mě, že v boxu nebyla ona garantovaná paralelka Premiere Date. Je ale možné, že ji Ice Platinum Blue karta nahrazuje. Potěšilo mě, že v boxu bylo jen 9 duplikátů. Pokusím se časem sesbírat celou sérii. Kdyby měl někdo zájem o paralelku, dejte vědět.

Obrázek

Obrázek

Paralelky. Tady se povedl Filip Kuba na RC, Housley a Lindros. Ice Platinum Blue bohužel slabší.

Obrázek

Inserty. Tady se povedl Yzerman a negarantovaný Messier. Mesier a Shanahan na North America All-Star jsou poškozený na horní části hvězdy. Kousek chybí :-)

Obrázek

A ještě ty zajímavější RC karty.

Obrázek

Obrázek

Tak snad zas někdy u dalšího boxu.

Uživatelský avatar
lajbour
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 95
Registrován: pát 15. led 2016 20:11:47

Re: 99-00 Omega retail

Příspěvek od lajbour »

Pred rokem jsem tento boxik rozbaloval take a mel jsem naprosto stejny problem s poskozenim tech all-star karet... jinak diky za break,ty karty jsou moc krasne a rozbalovacka byla urcite super... *gc*
Patrick Marleau (SJ)
281/???

MVP 98/99
Base 220/220 Silver Script 209/220 Gold Script 25/220 Super Script 1/220
OT Heroes 15/15 Power Game 15/15 Special Forces 15/15 Snipers 12/12
Dynamics 15/15 Souvenirs11/14 ProSign 21/33

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host