REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2017.
Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od Veteran fans hcs »

teda musím ocenit kolik si dal pan Dašek práce a vyhledal všechny moje technologické přehmaty za tolik let zpátky.

ano přiznávám ne všechno se povedlo,ale kdo nic nedělá ....
dnes už vím že soft touch lamino je sice efektní ale na podpisovky je už nikdy nemůžu použít.
dnes už vím že tisk na holografickou folii je sice efektní, ale folie se po čase sloupne z kašíru.
každopádně tím chci říct že se budu snažit své chyby neopakovat a všechny nápady na vylepšení technologií, bude vždy třeba nejprve vyzkoušet.

a ještě bych toto doporučil všem výrobcům karet, nedržet se chybných postupů a snažit se o zlepšení

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Jo a ještě bych poprosil pana Daška aby ukázal kvalitu těch dalších tisíců karet z různých serií, které žádné chyby neměly ;)

je za mnou 10 let práce na výrobě karet a myslím si že mám být i na co pyšný

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od Hans »

Ještě, že tady máme takové pány Dašky, kteří se dokáží zastat někoho, jehož práce je tu v rámci konkurečního boje špiněna. Jinak si tuhle negativní recenzi nedokážu vysvětlit.

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od necak »

Hans píše:Ještě, že tady máme takové pány Dašky, kteří se dokáží zastat někoho, jehož práce je tu v rámci konkurečního boje špiněna. Jinak si tuhle negativní recenzi nedokážu vysvětlit.
:clap: :clap: :clap:
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od necak »

Naše karty jdou mimo mě, ale ten "pan Dašek" má absolutní pravdu a za mě velký palec nahoru. :thumbup:
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od DaveBrownsound »

Tu Dzejdyho zpravu bych si nebral osobne, je to jen poukazani na to, ze to neni tak, ze karty pana Koppa jsou hruza a karty pana Hrbka bez chyb.

Jinak ten lak byl pouzit opakovane i na jinych kartach, rozpiji se mi trochu i karty anniversary Motoru, necekal bych, ze pak bude pouzity i v dalsich letech. Pouzil se 3 roky po sobe.
Naposledy upravil(a) DaveBrownsound dne čtv 05. říj 2017 14:36:28, celkem upraveno 1 x.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od DzEjDy »

Veteran fans hcs píše:Jo a ještě bych poprosil pana Daška aby ukázal kvalitu těch dalších tisíců karet z různých serií, které žádné chyby neměly ;)

je za mnou 10 let práce na výrobě karet a myslím si že mám být i na co pyšný
Však já je tady ukazuji a velmi rád. Vaši tvorbu jsem doslova miloval, Legedny CS, RTE, RNE, WTA, MS (pokud jste pozorně četl předešlý příspěvek, tak víte), snad i ty první série OFS. To byla poctivě odvedená práce, která třeba nebyla samé pozlátko s nejmodernější povrchovou úpravou, i tam by se našlo několik chyb a přešlapů, ale sálalo z ní to srdíčko, který jste do toho dával. Bohužel poslední dva, tři roky se z toho stala čistá komerce.

Být hnidopich, tak bych se zeptal, proč jste neuvedl i reakci na tu první kartu s rozmazaným podpisem, ale to není mým záměrem. Je vidět, že kdo chce, ten pochopí - viz. že mi nejde o to že se rozpíjejí podpisy na MS, ale proč je takový povrch používán dál opakovaně... Každopádně držím palce vydavateli těch českých repre karet, snad se nedá odradit, vezme pozitivně podanou kritiku v úvahu a bude to další roky zase o něco lepší. Vám, aby ta vaše pýcha nepřešla v pověstný pád.
Obrázek

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od Heppig »

DzEjDy píše:
Veteran fans hcs píše:Jo a ještě bych poprosil pana Daška aby ukázal kvalitu těch dalších tisíců karet z různých serií, které žádné chyby neměly ;)

je za mnou 10 let práce na výrobě karet a myslím si že mám být i na co pyšný
Však já je tady ukazuji a velmi rád. Vaši tvorbu jsem doslova miloval, Legedny CS, RTE, RNE, WTA, MS (pokud jste pozorně četl předešlý příspěvek, tak víte), snad i ty první série OFS. To byla poctivě odvedená práce, která třeba nebyla samé pozlátko s nejmodernější povrchovou úpravou, i tam by se našlo několik chyb a přešlapů, ale sálalo z ní to srdíčko, který jste do toho dával. Bohužel poslední dva, tři roky se z toho stala čistá komerce.

Být hnidopich, tak bych se zeptal, proč jste neuvedl i reakci na tu první kartu s rozmazaným podpisem, ale to není mým záměrem. Je vidět, že kdo chce, ten pochopí - viz. že mi nejde o to že se rozpíjejí podpisy na MS, ale proč je takový povrch používán dál opakovaně... Každopádně držím palce vydavateli těch českých repre karet, snad se nedá odradit, vezme pozitivně podanou kritiku v úvahu a bude to další roky zase o něco lepší. Vám, aby ta vaše pýcha nepřešla v pověstný pád.
Dzejdy osobně te neznám, ale super klidná reakce, nad věcí, pod kterou bych se podepsal. Škoda, že takových plodných neurážejících debat tu není víc.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od Dawe4 »

Vcelku neoprávněná a až moc cílená kritika...

Debata super. Po delší době velmi dobré argumenty a žádné štěky...

Co bych chtěl hodně pochválit je zadní strana řadových karet. Jednoduchá, statistiky přehledné a velmi pěkné "povídání" o daném hráči. :thumbup:
U OFS je asi tohle samozřejmě nereálné, aby každý hráč měl svůj "příběh" a chápu to, ale inspirace tu určitě je.
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od peldap »

Vážení, dovolte mi abych i já zareagoval na tuto diskuzi. Předem podotýkám, že jsem absolutně nestranný, jelikož české karty vůbec nedělám a tudíž o nich nemám ani velký přehled.
Než přejdu k tomu hlavnímu, co chci napsat, tak se ptám: proč když se v tomto příspěvku řeší karty REPREZENTACE 2017 nějakého pana Koppa pletete do této diskuze karty p. Hrbka, nechápu.
TEĎ TO HLAVNÍ, VČERA JSEM BYL SHODOU OKOLNOSTÍ NA PŘÁTELSKÉM POKECU U PANA ČEPELÁKA A CHCI NAPSAT TOTO: VŠE CO BYLO NAPSÁNO, JE PRAVDA, TY KARTY JSEM VIDĚL NA VLASTNÍ OČI ( kdo z vás to může také napsat ) A POD TU TROCHU KRITIKY SE MOHU PODEPSAT, SNAD SE PODAŘÍ NEDOSTATKY ODSTRANIT, DRŽÍM PALCE A DĚKUJI ZA POZORNOST!!!

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od necak »

Daň za blahobyt - o pár ohnutých katičkách píšeme maturitní eseje včetně fotodokumentace... Na druhém konci planety mezitím tancujou kolem ohně a přivolávají déšť, aby nechcípli hlady. Jsem ale rád, že žiju na tej půlce, kde jsou lidi schopný řešit takovýhle 3,14čoviny!
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: REPREZENTACE 2017 - navoněná bída

Příspěvek od BrianLeetch »

Nečáku :thumbup: :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti