UD Portfolio 15/16

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2017.
Odpovědět
h3nrik
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 07. led 2016 7:45:15

UD Portfolio 15/16

Příspěvek od h3nrik »

Zdravím všechny sběratele,

od té doby co jsem se k sbírání vrátil jsem si říkal, že si jednou pořídím svůj první box. Asi po 2 letech jsem se k tomu odhodlal a dlouho jsem vybíral. Nakonec po dlouhém váhání padla volba na UD Portfolio. Líbí se mi jejich netradiční fotky a celkové zpracování karet mi sedí. Ročník to je idální, páč kdo by si nechtěl vyhánout svého McDádu :) Nebudu to nějak prodlužovat a jdeme na to:

Po vybalení zásilky v práci
Obrázek

Takto již doma vše připraveno
Obrázek
Balíčky jsem kuchnul už v práci :) Ale žádná hitparáda to nebyla :thumbdown:

Base
Obrázek

Wire Photos - jména slušný a desing karet je super
Obrázek

Rookie Phenom
Obrázek

Jdeme na top 6....

6. místo - Robby Fabbri na Rookie Phenom
Obrázek

5. místo - Wayne na Paralelce
Obrázek

4. místo - Taylor Hall na Black&White - krásná karta
Obrázek

3. místo - Jonathan Toews na Profiles Material
Obrázek

2. místo - Redemption na XRC Rookie Color Art Autographed - měl by to být William Nylander
Obrázek

1. místo - Rookie Phenom - ano asi tušíte....ano byl to McDáda :D
Obrázek

Na konec bych jen dodal, že to byl neskutečnej zážitek a skvělej pocit dát si celej box. Všechny karty jsou super. Budu se snažit poskládat celej base set.

Děkuji za pozornost a kartám zdar 8-)
Sbírám Filipa Chytila, NYR a UD Portfolio 15/16

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: UD Portfolio 15/16

Příspěvek od SteveRogers92 »

Já bych si McDádu vytáhnout nechtěl. Jinak karty dobrý, mohlo by být lepší plnění ale dobrý. Škoda té redemption. Ale když to vezmu kolem a kolem tak za mě :thumbup:
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: UD Portfolio 15/16

Příspěvek od zizomil »

SteveRogers92 píše:Já bych si McDádu vytáhnout nechtěl. Jinak karty dobrý, mohlo by být lepší plnění ale dobrý. Škoda té redemption. Ale když to vezmu kolem a kolem tak za mě :thumbup:
škoda redemption? proc? (pokud to není ironie) tak pak to nechapu... tuhle mu ještě snad poslou

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: UD Portfolio 15/16

Příspěvek od SteveRogers92 »

No ono je to Žížo mysleno tak, že je lepší vytáhnout si kartu než redemption. Ale zase pokud je to něco lepšího na té redemption tak pak raději tu než nějakého no name hráče. Ale zase ty nervy jestli to příjde a kdy . :)
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: UD Portfolio 15/16

Příspěvek od zizomil »

pokud to das spolehlivé osobe která ti to zaregistruje (jako jsem to udelal ja) tak to tu mas treba do 14 - 21 dni
timto diky MČ... :-)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: UD Portfolio 15/16

Příspěvek od pavelbart »

Žížo, tam ale záleží, zda je karta vyrobená, to není o tom, kdo kartu zaregistruje:-)). Já třeba některé mám za 14 dnů, na některé čekám 2 roky...
Osobně to zklamání chápu, i když je na redemption pecka, stejně by člověk raději chtěl ostrou kartu a ne kartónek.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

h3nrik
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 07. led 2016 7:45:15

Re: UD Portfolio 15/16

Příspěvek od h3nrik »

Tak jsem chtěl redemption zaregistrovat a ani mi nepřijde potvrzovací mail při založení accountu na stránkách UpperDeck. Netušíte jakto? Díky za odpověď.
Sbírám Filipa Chytila, NYR a UD Portfolio 15/16

h3nrik
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 07. led 2016 7:45:15

Re: UD Portfolio 15/16

Příspěvek od h3nrik »

SteveRogers92 píše:Já bych si McDádu vytáhnout nechtěl. Jinak karty dobrý, mohlo by být lepší plnění ale dobrý. Škoda té redemption. Ale když to vezmu kolem a kolem tak za mě :thumbup:
Mě přišlo plnění víc než dobrý. Pokud bych měl koukat na cenu karet, tak bych řekl, že se mi investice vrátila. Redemtion by měla být fajn. Ale uvidíme co přijde, pochopil jsem, že ne vždy přijde tam samá karta co je na redemption. Celkově UD Portfolio rozhodně nezklamal, fotky na kartou jsou hezký a design se mi moc líbí. Nevíte zda budou i letos nebo to byl jen ojedinělý počin UD?
Sbírám Filipa Chytila, NYR a UD Portfolio 15/16

Uživatelský avatar
Dejwikk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 20. dub 2017 20:10:34

Re: UD Portfolio 15/16

Příspěvek od Dejwikk »

Supr boxík. *gp* Mě taky ten aktivační kód nechtěl přijít. Stačí napsat na podporu a aktivujou ti účet růčo.
Sbírám Edmonton Oilers a brankáře.

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti