Vault

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2017.
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Vault

Příspěvek od Hans »

Není to zase trošku zbytečnej flame? :D Mě by třeba ten Mogilny vůbec neurazil, ale ten punc 1/1 karty bych zbytečně nezdůrazňoval. Zkrátka bych to bral něco jako expo kartu. Oreginální karta by mi ale přece jenom udělala asi větší radost. Ale u těch starých megalegent to bude možná jedna z mála možností jak si sehnat nějakou kartu.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vault

Příspěvek od SugarRay »

Zase Upper Deck to má dobrý , ty žádný takový karty nikdy nevydaj , protože všechno to co nestihly vydat tam kde to být mělo tak dávaj jako redemption replecmenty za karty který taky nevydaly , náhrada náhrady , u nich nevěřim tomu že dělaly nějaký rezervy těch originál karet jako ITG , ale kdo je tady potom ten špatnej podle mě lepší je ten přístup ITG a jak to vydal Leaf v jakym konceptu to už jde mimo ně , ty ITG karty jsou pořád dobrý v tom je ta pointa a taky v tom že karty těm hráčum co tam jsou UD karty nedělá , to dělaly jenom ITG a Panini .
Obrázek

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: Vault

Příspěvek od dj4u »

Díky VAULT, je nyní možné sestavit duhy těchto masek, dřív to byo nemožné, jelikož BLACK masky jsou v nákladu 1/1 a navíc viděl jsem na ebayi black masky jen 2x a cena byla kolem 400 dolarů, takže dávat za jednu černou masku 10.000 fakt nechci, díky VAULT je teď reálné si složit svoji duhu, děkuji za VAULT *drink*
a lepší je mít něco než nic :-) takže pro mne naprosto super! original by byl samozřejmě lepší, ale když to je nesehnatelné a navíc finančně nedostupné, tak proč ne... hlavně že mám z toho radost a o to mi přeci jde.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Vault

Příspěvek od pavelbart »

SugarRay píše:Zase Upper Deck to má dobrý , ty žádný takový karty nikdy nevydaj , protože všechno to co nestihly vydat tam kde to být mělo tak dávaj jako redemption replecmenty za karty který taky nevydaly , náhrada náhrady , u nich nevěřim tomu že dělaly nějaký rezervy těch originál karet jako ITG , ale kdo je tady potom ten špatnej podle mě lepší je ten přístup ITG a jak to vydal Leaf v jakym konceptu to už jde mimo ně , ty ITG karty jsou pořád dobrý v tom je ta pointa a taky v tom že karty těm hráčum co tam jsou UD karty nedělá , to dělaly jenom ITG a Panini .
To nevím jestli je úplně fér takhle přirovnávat ITG a UD. Protože v době největší slávy ITG (tak cca 98 až 2008?? Odahuduji...) ještě nebyl ten trh highendový jako dnes a i UD vydávalo karty "všem" hráčům...
UD je hodně komerční záležitost, ti moc dobře vědí koho vydávat. Ono se hodně tady volá potom, aby vydávali jiný hráče, ale když pak vidíte třeba Dustina Pennera AUTO patch /25 a on se prodává za 3USD, tak to je asi ten důvod, proč ty karty nedělají. To je asi dobrý přiznat... Toho prostě chce pár lidí a není ochotno za něj dát moc peněz. Což je 80% hráčů takto... Proto se ty checklisty pořád tak točí. Mně ale přijde, že i to se u UD zlepšilo, že tam protáčejí i jiné hráče, př. Jirka Hudler měl mnoho karet v sezóně 15-16... a není to žádná megastar.
Panini je něco jiného, tam bez debat, prostě byli jinak zaměřený než UD, logicky. Ale měl jsem pocit, že ten poslední rok už to bylo hodně podobné UD...
Jinak si myslí Sugy, že náhradní karty má každý výrobce, ale UD je asi nepotřebuje, i proto co píšeš:-)).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Vault

Příspěvek od zizomil »

[quote="Hans"]Není to zase trošku zbytečnej flame? :D
ale není :-) vzdyt ja to myslim (ano i ja myslim) :-) v zertu... :-)

Uživatelský avatar
Tomas Vybiralik
Opora
Opora
Příspěvky: 259
Registrován: úte 31. kvě 2016 16:08:17
Bydliště: Zlín

Re: Vault

Příspěvek od Tomas Vybiralik »

Mě nikdy Vault nepřišli na chuť. Ale musím uznat, že design nemají vůbec špatný, bohužel o to větší škoda je, jak s tím celkově naložili, to je velmi nešťastné... osobně bych si ten box ale nekoupil ani za "dvacku" :thumbdown:
Sbírám karty ELIASE PETTERSSONA - https://www.absolutecardcollector.cz/li ... 73e14c57d1

TRADELIST - https://tomason1111.rajce.idnes.cz/TRADELIST/

Stav: 185 karet k 19.2. 2022

Uživatelský avatar
Tomas Vybiralik
Opora
Opora
Příspěvky: 259
Registrován: úte 31. kvě 2016 16:08:17
Bydliště: Zlín

Re: Vault

Příspěvek od Tomas Vybiralik »

Tomas Vybiralik píše:Mě nikdy Vault nepřišli na chuť. Ale musím uznat, že design nemají vůbec špatný, bohužel o to větší škoda je, jak s tím celkově naložili, to je velmi nešťastné... osobně bych si ten box ale nekoupil ani za "dvacku" :thumbdown:
Ale dodám, že Kolzig je hodně pěkná karta
Sbírám karty ELIASE PETTERSSONA - https://www.absolutecardcollector.cz/li ... 73e14c57d1

TRADELIST - https://tomason1111.rajce.idnes.cz/TRADELIST/

Stav: 185 karet k 19.2. 2022

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2696
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: Vault

Příspěvek od gonzzzales »

dj4u píše:takže dávat za jednu černou masku 10.000 fakt nechci
Samozřejmě je to každého věc jak si tu duhu sestaví a jak se mu líbí. Třeba pro mě ta duha tvých masek má jednu chybu. A to je to V.
Je to jak psal Pavel, někdo čeká i pár let než koupí i třeba za 10k tu svoji kartu, někdo je trpělivý méně a je spokojený i se skoro duhou...
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Vault

Příspěvek od zizomil »

presne... takova duha není duha ale polo-duha... :-) to je stejny jako kdybych sbiral modryho mauricia a mel tam jednu s 1V1 :-)

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: Vault

Příspěvek od dj4u »

až na to, kdyby ty VAULT masky nebyly, tak bych to nikdy nechtěl zkompletovat, možná max bych si pořídil jednu masku pokud by se třeba pohybovala do 150 dolarů jen tak pro radost, kompletovat set kde jsou 2 karty totiž nemá smysl, takhle se objevila možnost to zkompletovat a i když ty masky mají znak VAULT tak stejně minimální hodnota nejlevnějších masek se pohybuje kolem 500kč/kus, pokud to je NO-NAME golman, navíc to je i tak skoro nesehnatelné zboží...
a kdyby se na té kartě objevil třeba nějaký parádní Hašek v původním limitu třeba 1/1 tak by mi vůbec nevadilo že to je Vault.
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2696
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: Vault

Příspěvek od gonzzzales »

Jo, jasně, sám nevím, možná bych ji sestavoval jako ty, kdyby ta možnost byla. Ale stejně by mi tam to V asi vadilo :)
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vault

Příspěvek od SugarRay »

zizomil píše:presne... takova duha není duha ale polo-duha... :-) to je stejny jako kdybych sbiral modryho mauricia a mel tam jednu s 1V1 :-)
ale je to uplně stejná karta což je ten ftip s velkym ef ve finále Vaultu teda Final Vaultu , šach mat a nemám dalších otázek vaše ctihodnosti , kdyby tam byla auto karta Reichela tak ji vemu s V nebo bez , u něj by ta cena byla stejná tak jako tak a pořád je to podepsanej Reichel ta samá karta . U jiných hráčů nebo jinejch karet jak píše DJ je to už i o dostupnosti a ceně tam už vůbec neni co řešit ber nebo si hraj na echt sběratele kterýmu to neni košér , to je tvoje věc , ale já to beru jako šanci na super karty za super peníze ať už jako kusovky nebo box a to je oč tu běží .
Obrázek

dryfly
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 06. dub 2017 15:49:31
Bydliště: Mělník

Re: Vault

Příspěvek od dryfly »

Muzu se zeptat, proc tam je tedy to 1of1, kdyz to jedina karta neni? diky
Jsem restartovaný sběratel z 90.let.

Sbírám tým Buffalo Sabres

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Vault

Příspěvek od deiv14 »

Sugy, mně skoro připadá, že už si zapomněl na ten svůj osvíceneckej postoj a pomalu se vracíš do vlastních kolejí :angel:

Já třeba Vaulty vůbec neřeším, troufnu si říct, že si nikdy kartu s tímhle označením do sbírky nekoupím a je mi úplně jedno, jestli tu origo někdy seženu nebo ne. Pro mě to prostě není oficiální karta a hotovo. Je fakt, že nesbírám teda ani expa apod. A rozhodně si nehraju na nějakyho echt sběratele, to spíš naopak :D

ALE vůbec mě nepohoršuje, že to má někdo jinak, beru všechny ty argumenty proč je Vault pro někoho dobrej a respektuju to. O tom to přece je, nebudu někoho přesvědčovat jestli je pro něj tahle karta dobrá a tahle ne :D nedávno jsme to přece všichni řešili, trošku respektu k ostatním nikomu neuškodí ;)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Vault

Příspěvek od zizomil »

deiv14 píše:Sugy, mně skoro připadá, že už si zapomněl na ten svůj osvíceneckej postoj a pomalu se vracíš do vlastních kolejí :angel:

Já třeba Vaulty vůbec neřeším, troufnu si říct, že si nikdy kartu s tímhle označením do sbírky nekoupím a je mi úplně jedno, jestli tu origo někdy seženu nebo ne. Pro mě to prostě není oficiální karta a hotovo. Je fakt, že nesbírám teda ani expa apod. A rozhodně si nehraju na nějakyho echt sběratele, to spíš naopak :D

ALE vůbec mě nepohoršuje, že to má někdo jinak, beru všechny ty argumenty proč je Vault pro někoho dobrej a respektuju to. O tom to přece je, nebudu někoho přesvědčovat jestli je pro něj tahle karta dobrá a tahle ne :D nedávno jsme to přece všichni řešili, trošku respektu k ostatním nikomu neuškodí ;)
K OSTATNIM SBERATELUM RESPEKT ANO ale k temhle kartam rozhodne ne :-)

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Vault

Příspěvek od deiv14 »

Jasně, to ani nebylo myšleny konkrétně :) spíš jsem odkazoval na Sugyho inventuru :) a souhlasím, já ty karty taky respektovat nebudu, ale pořád se kolem nich vytváří tolik kontroverze, až mě to zaráží...
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Vault

Příspěvek od pavelbart »

dryfly píše:Muzu se zeptat, proc tam je tedy to 1of1, kdyz to jedina karta neni? diky
Protože ty karty vyšly v původních sérií ITG kdysi. Když ITG přestalo vyrábět karty (nebo to hodně omezilo), údajně sáhlo do šuplíků a tyto náhradní karty (které výrobci vyrábí navíc, kdyby se jim některá poškodila, třeba při balení) dalo do jakoby uměle vytvořené série Vault. A označilo je jako 1/1, a aby to nebylo málo, ty série už byly 2 (nebo snad 3??) a jsou tam modré, zelené, červené 1/1... Názory se na to liší. Někomu to nevadí, někomu ano. Odhaduji, že tady jsou reakce tak 60:40 pro ty negativní. Já sám jsem tu první sérii považoval za podvod, protože jsem viděl, že tam byly patche leckdy hezčí, než na těch ostrých kartách předtím, což mi přijde jako nesmysl. Jednu jsem si koupil a mám ji doma, je to Hašek s kouskem loga NHL z dresu (kterému v zámoří říkají SHIELD) a je to vlastně jeden z nejcennějších kousků dresů, co se karet týče... a tady vyšel v náhradní kartě?? To mi prostě nikdo nevymluví. Nicméně, faktem je, že tam jsou, sice v malém množství, ale jsou, staré memorabilie hráčů jako Vezina, Plante, Sawchuk, Beliveau, Howe apod. A tím to může být zajímavé. Ale jak tady hodněkrát zaznělo, nejsou to ty karty, co člověk hledá, je to prostě taková nemastná neslaná náhrada. Já osobně, kromě té jedné, nevlastním žádnou Vault a nechci je ani na shop. S takovým vydáváním karet se neztotožňuji a kdybych někdy zašel až tak daleko, že bych karty vyráběl, rozhodně bych je dával jako bonus do nějakých sérií. Ale musím uznat, že souhlasím, aby karty lidí jako jsem vyjmenoval, nezůstávaly v šuplíku, to je obrovská škoda. Ale cca 50, 70%karet z těch boxů, jsou "1 dolarové" karty, které se dají v pohodě koupit i bez V.
A ještě sportovně uznám, že u podpisů chápu, že to lidi chtějí - jde hlavně o ten podpis... ale celkově s tou sérií nesouhlasím.
V poslední době mi přijde, že je lidem jakoby jedno co kupují, těch homemade karet je také spousta a lidem to nevadí... Moc to nechápu. Ale snažím se:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Vault

Příspěvek od DaveBrownsound »

Vaulty dokazu pochpit, do sbirky setu bych to urcite nechtel, ale jak uz bylo receno, u memo a hlavne autogramu, proc ne. Ale ty home made karty nechapu ani trochu, to mi vazne hlava nebere. Ted nekdo nabizi na ebay treba karty Conora upravene tim, ze je pretahne nejakym lakem a pridela nascanovany (a jeste dost mizerne) podpis a hodi k tomu 1/1. Proboha, kdo tohle koupi???

http://www.ebay.com/itm/Custom-Made-Con ... 2023205170
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

COBBY
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 186
Registrován: pon 20. led 2014 15:25:26

Re: Vault

Příspěvek od COBBY »

Takze ak mala povedzme povodna karta s limitom 1/1 (ktory bol vyznaceny bud na prednej alebo zadnej strane, alebo nemusel byt vyznaceny vobec) celkovo 3 nahrady, tak tie nahrady su oznacene ako V1/3, V2/3 a V3/3, vzdy na prednej strane tej karty?

Alebo je kazda z tych 3 nahrad oznacena na prednej strane ako V1/1?

Predpokladam, ze ta prva moznost je spravna... *nevim*

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vault

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

COBBY píše:Takze ak mala povedzme povodna karta s limitom 1/1 (ktory bol vyznaceny bud na prednej alebo zadnej strane, alebo nemusel byt vyznaceny vobec) celkovo 3 nahrady, tak tie nahrady su oznacene ako V1/3, V2/3 a V3/3, vzdy na prednej strane tej karty?

Alebo je kazda z tych 3 nahrad oznacena na prednej strane ako V1/1?

Predpokladam, ze ta prva moznost je spravna... *nevim*
ne na všech (teda aspoň memorabiliích) je 1/1 (1V1) a u některý může existovat třeba jenom 1 tahle verze ale třeba taky 7 s různou barvou razíkta 1V1 a nikdo ani neví kolik těch konkrétních karet je.... a je úplně jednou jestli to je původně karta 1/1 nebo 1 of 30 ... pro vššechny sou tam ty limity 1V1, bez ohledu na limitaci původní karty ...

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host