2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od Kozzy »

Zdravím *cl*

(Dopředu se moc omlouvám za tapetu, ale tahle rozbalovačka za to stojí! :) )

Prázdniny už se zase nachýlily, zkouškové za sebou, čekají mě výlety do přírody s kamarády a v září odlet do Kanady. Co víc si přát? No, jako vždycky, nejspíš nějakej ten boxík na rozbalení. Rozmýšlení mi netrvalo dlouho a zase jsem sáhl po boxu s dílny ročníku 2005-06. Pořád mám v hlavě malý plán vytáhnout nějakého Crosbyho, což se mi zatím nepodařilo a tentokrát jsem chtěl zkusit štěstí s boxem ze série UD Bee Hive.
Série vycházela pouze 3 roky, 2003-04 - 2005-06 - a 2006-07. Z těchto tří si myslím, že nejhezčí je právě série 2005-06. Řadovky hrají různými barvami, lze najít červené, modré nebo béžové (no to je teda originální barva...) parallelky, rookie karty jsou hezky výrazně žluté, v každém paklíku je jedna "oversize" karta a set je celkově nabit hvězdami a legendami, stejně tak jako velmi, velmi zajímavými začátečníky. Dávné mýty říkají, že existují ještě nějaké zlaté a "matte" /25 parallelky, ale ty obyčejný smrtelník jako já nikdy neuvidí. Každá barevná parallelka má navíc jinou fotku.
Podle checklistu je 100 base, pak snad přes 90 (!) různých rookie karet (plus vynásobit to 4, každej rookie má 4 variace) a 75 různých oversize karet. Hledat v tomhle Crosbyho je podle mě už spíš jehla v kupce sena. :crazy:

Box má 15 balíčků (no, spíš balíků) po 5 kartách (4+1) a obecné plnění je v průměru 3-4 žluté RCs, 3 blue parallelky, asi tak 7 red parallelek, 1 béžová parallelka a 1 jersey karta. V setu jsou i podpisovky, 1 na 3 boxy. K tomu najdete 15 "oversize" karet, který jsou velký asi jako větší pohlednice a mají hezky natištěný podpis daného hráče. Balíčky jejich velikosti odpovídají (Mr.Hockey velmi sympaticky na krabici) :

Obrázek
-----------------
Ruka sběratele pro srovnání
-----------------
Obrázek
Obrázek


No, abych se tady zas neukecal, takhle vypadají řadovky. Ze zadní strany jsou příjemně kartonové, každý hráč má k sobě malé povídání a navíc kolonku "Did you know?" (Věděli jste, že..?) vztaženou k němu.
Můžete se tak např. dozvědět, že :
"Rick Nash říká, že kdyby nebyl hokejistou, nejspíše by sloužil veřejnosti jako policista"
"Jeremy Roenick je velký fanoušek horských drah"
"Před vstupem do sezony 2005-06 měl Keith Tkachuk na svém kontě neuvěřitelných 9 hattricků v kariéře"
"Alex Tanguay měl v mládí svého idola v Joe Sakicovi a dnes s ním hraje po boku v Avalanche"
"Alexei Yashin putoval do NY Islanders v trejdu, který zahrnoval volbu v draftu 2001. Tuto volbu posléze využili Senators na Jasona Spezzu"
"Nikdo v NHL nebyl kapitánem týmu déle, než Steve Yzerman, který nosí v Detroitu "Céčko" už 20 sezon v řadě."

Obrázek

Výběr hvězd z oversize karet, Forsberg netradičněji v barvách Philadephie, za mě favorit spíše Sakic, ale Sundin zase pěkně s retro logem na dresu.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

V rámci tohohle breaku musíme uctít a docenit nějaké to pořádnější retro, takže tady pánové Bernie Geoffrion, Guy Lafleur a Gilbert Perreault!!

Obrázek
Obrázek
Obrázek

LEPŠÍ KARTY BOXU A PARALLELKY - Červených parallelek se nakonec urodilo hodně, celkem 11, z toho Bourque, McClement a Leneveu (brankář) jsou Rookie. Nejvíce se mi líbí Kolzig a Tanguay.

Obrázek

Na base žlutých Rookie kartách se povedl Andrew Ladd, dnes už solidní mazák NHL. O Brandonovi Bochenským jsem nikdy neslyšel, ale to jsem asi měl díru ve vzdělání, jelikož tenhle borec prý dokázal v 75 zápasech AHL nasázet 70 bodů (34+36). Třetí karta je hezkou vzpomínkou na Dereka Boogarda.
Příznivci Plzně si určitě přijdou na své pěknou červenou Rookie kartou Ryana Hollwega. Takovej bažant! R.J.Umberger na modré Rookie parallelce neurazí, v té době koukám taky velmi nadějný hráč, v 80 zápasech AHL 65 bodů (21+44). Na béžové parallelce s natisklým podpisem se ukázal Kovalchuk a na jerseyně jeho bývalý spoluhráč z Atlanty Dany Heatley.
Obrázek
.
.
.
.
.
.
.
.
No a jdeme konečně do finále!

5.místo : 2005-06 UD Bee Hive MM-JT Matted Materials Joe Thorton
Jumbo Joe na parádní jerseyně, ještě v mladších letech za Boston a navíc žlutej kousek dresu tak jak se na Bruins sluší a patří.

Obrázek

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
4.místo : 2005-06 UD Bee Hive #107 Bee Hive Rookies Blue Zach Parise
Určitě jeden z těch nejlepších nováčků a navíc na modré parallelce, fandovo srdce New Jersey zaplesá.

Obrázek

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
3.místo : 2005-06 UD Bee Hive #226 Oversize Tony Esposito
Úžasná fotka legendárního brankáře, k tomu natištěnej nádhernej podpis a člověk má super vzpomínku!

Obrázek


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Pro druhý místo musíme zamířit trochu na východ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
2.místo : 2005-06 UD Bee Hive #102 Bee Hive Rookies Red Alexander Ovechkin
Tasenej ještě před první polovinou boxu a začal jsem se velmi strachovat, že nic lepšího už nejspíš nebude. Což o to, karta je to parádní, ale Sašu nesbírám ... :angel:

Obrázek

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
"No proboha, proč dával na druhý místo Ovečkina...??!"
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
"Se asi zbláznil..."
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
"Co by ještě chtěl, tyvoe..."
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
No ono tam ještě něco bylo....
(Pardon za trošku napínání)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
bumbác!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1.místo : 2005-06 UD Bee Hive #101 Bee Hive Rookies Blue Sidney Crosby


Obrázek

No prostě.... Za mě se to nedá moc popsat.... Krásná modrá parallelka, v perfektním stavu, rovnou do sbírky, sběratelskej zážitek jako prase. A to byl box celkově, měl prostě absolutně všechno. Nejen, že se povedly dvě jersey karty místo jedné, spousta červených variací v čele s Ovechkinem, Parise na modré, parádní legendy na oversize kartách, ale ještě k tomu navrh modrej Crosby!

Myslím si, že štěstěna na mě zas na pěkně dlouhou dobu nesedne, včera si o mě pěkně spálila zadek!

Díky všem, co to dočetli až sem, omlouvám se ještě jednou za dlouhý post, ale tenhle break byl zatím jeden ze dvou nejlepších, co se mi kdy povedl.
Užívejte léta a krásného počasí (fuj to je vedro..) a přeji i ostatním hodně úspěchů! :thumbup:

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od Maurice Richard »

Pěkná prezentace , diky! A samozřejmě gratulace!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od lastik »

Parada!!! Jak vyber boxu, prezentace, tak v neposledni rade obsah!!! Gratulace k Cindynce *lgh* me se i dost libi ty oversized karty *gp*

ZdenaF
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 72
Registrován: pon 01. srp 2016 11:27:43

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od ZdenaF »

Omluva za dlouhý post není na místě, nevěřím, že se našel někdo kdo nedočetl do konce.
Parádní prezentace parádního boxu.
Díky... *thks*

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od leebour »

Nádherne si to odprezentoval *ano* Esposito na OVERSIZE je kusanec no a storka s Tvojim Sidnym na parádu. Díky.

Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od kalderon »

moc povedený, jak produkt, tak i styl prezentace, gratulace k úlovkům

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od Stefi »

Vytáhnout z boxu něco do sbírky je fakt skvělý pocit, gratulace ;-) Ovšem i ostaní karty se povedly, o tom žádná.
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od deiv14 »

Úžasná prezentace Gabrieli, navíc hodně zajímavy a netradiční karty, jsem rád, že jsem se o nich tolik dozvěděl :) a vytáhnout takovou parádu přímo do hlavní sbírky? To je sen každyho skutečnyho sběratele!!! Obrovská gratulace *cheer* *cheer* *cheer*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od DJjandy »

Čím víc takto odprezentovaných breaků, tím líp!!! Díky za něj a i za to, že jsem se něco dozvěděl o sérii, kterou vůbec neznám. Jo a samozřejmě gratuluji k trefě do hlavní sbírky! ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od SugarRay »

Moc zajímavej box a celá ta omáčka okolo *ano*
Obrázek

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od Netorack »

Super break, super popis a prezentace! :thumbup:

Lidi, neomlouvejte se pořád za tapety, vždyť kvůli těm fotkám sem všichni chodíme, ne?
:D

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od DJjandy »

Netorack píše:Lidi, neomlouvejte se pořád za tapety, vždyť kvůli těm fotkám sem všichni chodíme, ne? :D
Přesně moje řeč!
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od Dawe4 »

Výborně! Mám rád, když si někdo dá práci a takhle odprezentuje svůj box. :clap:
Sérii vubec neznám a karty jsem snad ani nikdy neviděl. Takže o to větší pochvala, za tvůj popis produktu.
Gratulace ke kartám a jsem zvědavý na tvůj další break. ;)
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
Dejwikk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 20. dub 2017 20:10:34

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od Dejwikk »

Paráda, nějak jsem od začátku tušil, že si Siďáka otevřeš. :) Ostatní karty taky super, velká gratulace. *gp*
Sbírám Edmonton Oilers a brankáře.

Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od Kozzy »

Děkuji moc všem za gratulace a jsem rád, že se break líbil! *cheer* Koukám, že několik z vás produkt neznalo. Abych se přiznal, o těchto kartách jsem taky nevěděl, do doby, než jsem si projel seznam všech RC Sida a toho Ovechkina jsem taky někde zahlídl, takže posléze jsem si ho vyhledal.

Našel jsem ještě jednu zajímavost, to prostě asi neuvidíte na každý kartě - zezadu je poznámka, tam jak je vždy "Copyright 2006 The Upper Deck Company", tak pod ní je ještě věta "Bee Hive is a registered trademarkof ACH Food Companies, Inc." Tak na to koukám, trošku jsem posurfoval na netu a zjistil, že název série je nejspíš inspirován kukuřičným sirupem! *lgh* :crazy:

Obrázek

Možná proto měla série tak malou životnost, chlápci od kukuřičnýho sirupu asi řekli, že hokejový karty se jim nelíbí a že jim kazí pověst :D Nee, to spíš ne, myslím si, že karty asi neměly tolik úspěch. Ta první z roku 2003-04 se mi teda osobně nelíbí - každá karta má divnej, strašně tlustej rámeček -, tahle byla dobrá - pěkně barevná - a ta z roku 2006-07 už je zas spíš krok dozadu, nic moc zajímavýho...

Pro srovnání : 2003-04 - 2005-06 - 2006-07

Obrázek

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od Netorack »

Ten název a tudíž asi i ta ochranná známka je historický a odkazuje k sériím (spíše fotek než karet) ze 40.-60. let:
Obrázek

Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od Kozzy »

Ahaa, no jo, to by dávalo větší smysl :thumbup: Pěkný, díky za info

Uživatelský avatar
Mato24
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 64
Registrován: úte 27. pro 2016 16:47:50

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od Mato24 »

Parádny box, gratulujem k super kartám. *gp* A názov BeeHive naozaj korešponduje s kukuričným sirupom, nedávno som o tom čítal v biografii Gordieho Howa, citujem:
"Možno sa čudujete, čo má kukuričný sirup spoločné s hokejom. Stavím sa, že v tých časoch každé dieťa v Kanade by vám na to vedelo odpovedať. Ak ste totiž poslali výrobcovi kukuričného sirupu firme BeeHive nálepku, poslali vám za to obrázok hokejistu podľa vlastného výberu. Šlo o čiernobielu fotografiu 10 x 15 centimetrov. Na zbierku svojich fotografií som bol veľmi hrdý."
Derek Forbort (Kings) - 50

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od deiv14 »

Super Mato, zase jsem o něco chytřejší *rfl* :thumbup:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Nikhaj
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 123
Registrován: pon 09. bře 2015 10:17:46

Re: 2005-06 UD Bee Hive Hobby Box - HIT sem, HIT tam

Příspěvek od Nikhaj »

Aj keď neskôr tak som si parádne oddýchol a prečítal tvoj post, super prezentácia a normálne som cítil tvoje nadšenie zo Sidney-ho *rfl*

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host