2017-18 OFS Tournament of the Century

Žhavé novinky týkající se sezóny 17 / 18
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od tomas78 »

DaveBrownsound píše:
tomas78 píše:Je to ještě horší než Icebooky a nebo ''Masked Stories'' Ten slavný předprodej... *bang* *bang* *bang*
Asi myslis OFS Extreme Exclusive. Icebooky i Masked Stories byly relativne dlouho dostupne vsude i po zahajeni oficialniho prodeje, takze kdo chtel, stihl je bez problemu. Nastesti jsem v sobotu odpoledne jeden boxik Nagana stihl objednat, tak se na toho Libora snad muzu tesit :-)
Jo ty myslím.... tak to ti ho přeju ať tam máš Jardu a né Libora *lgh*

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od mapko »

Tak a moje dilema ci kupit box je vyriesena *nevim*
Uz sa tesim na podpis Jagra za 3 litre, mozno viac
Ale nemusim mat vsetko :)
Som zvedavy kolko ich uvidim na ebayi

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od hokej399 »

Od vyrobce beru tuto "predprodej" jako podraz vuci normalnim zakaznikum.Skoro nikdo o tom nevedel krome asi tech par vyvolenych.Tim nemyslim oficialni obchody a prodejce. Pokud takovou podstatnou informaci neuvedou na svych oficialnich strankach pred zacatkem tak je to pekna svinarna.Celou dobu tam bylo,ze pujdou do prodeje zacatkem unora.Opravte mne jestli se pletu.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Omerta »

Dilema koupit či nekoupit pár boxů, nebo kejs je tímto vyřešeno... *myslim*

Asi nikdy nepochopím, jakto že se udělal náklad pouhých 300 boxů na tu NEJ událost v historii našeho hokeje. A to nejenom doby minulé, ale i ty budoucí. Tohle prostě už nikdy nic nepřekoná.
Samozřejmě že to jde ruku v ruce s nedotažením produktu do konce, nevyužitím jeho neuvěřitelného potenciálu.
Tohle prostě měl být svatý grál českého sběratelství....
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Veteran fans hcs »

hokej399 píše:Od vyrobce beru tuto "predprodej" jako podraz vuci normalnim zakaznikum.Skoro nikdo o tom nevedel krome asi tech par vyvolenych.Tim nemyslim oficialni obchody a prodejce. Pokud takovou podstatnou informaci neuvedou na svych oficialnich strankach pred zacatkem tak je to pekna svinarna.Celou dobu tam bylo,ze pujdou do prodeje zacatkem unora.Opravte mne jestli se pletu.
Předprodej jsme avizovali a spustili 22.ledna, hned 23. se to objevilo i na zdejší diskuzi v tomto vlákně, stačí pozorně číst

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Charitativní aukce pro Nadační fond Ivana Hlinky již včera odstartovala

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Tomino69 »

Jsem zvědav kolik aukce vynese, ale přijde mi, že jsou špatně limity jednotlivých karet :think:

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Heppig »

mapko píše:Tak a moje dilema ci kupit box je vyriesena *nevim*
Uz sa tesim na podpis Jagra za 3 litre, mozno viac
Ale nemusim mat vsetko :)
Som zvedavy kolko ich uvidim na ebayi
Mapko jestli ho tam budu mit, je tvuj za bura. Ze znamosti :D
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Heppig »

Veteran fans hcs píše:
hokej399 píše:Od vyrobce beru tuto "predprodej" jako podraz vuci normalnim zakaznikum.Skoro nikdo o tom nevedel krome asi tech par vyvolenych.Tim nemyslim oficialni obchody a prodejce. Pokud takovou podstatnou informaci neuvedou na svych oficialnich strankach pred zacatkem tak je to pekna svinarna.Celou dobu tam bylo,ze pujdou do prodeje zacatkem unora.Opravte mne jestli se pletu.
Předprodej jsme avizovali a spustili 22.ledna, hned 23. se to objevilo i na zdejší diskuzi v tomto vlákně, stačí pozorně číst
Že sem tak smělej, můžete mi ukázat, kde se to tu píše? Já to tu totiž 23. nevidím napsáno.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od vojta »

Buri 26 píše: Koukám že už mají na stránkách OFS předprodej tohoto produktu a cena teda pro mě dost vysoká ale zase v boxu 31karet ??? No uvidíme co plnění *myslim*
Tohle bude asi myšleno... Je to jediná zmínka z 23. 1.

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Heppig »

vojta píše:
Buri 26 píše: Koukám že už mají na stránkách OFS předprodej tohoto produktu a cena teda pro mě dost vysoká ale zase v boxu 31karet ??? No uvidíme co plnění *myslim*
Tohle bude asi myšleno... Je to jediná zmínka z 23. 1.
Jasně, tohle jsem samozřejmě viděl, ale kdo by si koupil box, když nezná plnění?? Povedlo se mi sehnat ještě o víkendu box a s chutí ho kuchnu až přijde, ale prostě tady něco smrdí až do Japonska. *rfl*
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Bianconero »

Veteran fans hcs píše: 1) samozřejmě že se daly použít fotky "ze hry" ale problém byl že spoustu těch fotek jsem používal v předchozích projektech a jsou z těchto karet notoricky známé, protože s panem Kolišem spolupracuji už dlouho.
ono těch fotek v archívu pana Koliše zase tolik není a ne všechny jsou vhodné na karty.
2)začal jsem v čevenci a cca polovinu jsem objel a něco obeslal, každopádně velký dík patří Dominikovi za jeho pomoc s kontaktováním spoluhráčů a podporou celého projektu
3) asi se to dalo pojmout trochu obšírněji a jsou tam kreativní rezervy
4) začínalo se cca koncem května a tisk karet začal koncem června
Děkuju za odpovědi na moje otázky, pan Hrbku. :thumbup:

Budu dál reagovat a snad to nebude bráno jako nějaké hnidopištví, rejpání nebo podobné zhůvěřilosti, ke kterým to tu obvykle spadá. To raději říkám na úvod, aby si to někdo zase nevykládal zle. Pardon, že si dělám takové "alibi", ale s ohledem na míru nepřiměřených reakcí a vůbec situaci ve společnosti jsem obezřetný. :D

ad 1) Dobré argumenty, díky. Pokud pan Koliš nemá mezi těmi fotkami alespoň po 3 fotkách od každého hráče ze hry, tak asi nebylo moc na výběr, aby se daly i na řadové karty použít právě fotky ze hry. Ohledně toho, že je to z Vašich sérií notorické známé, tak si myslím, že u tohoto turnaje století by asi lidé, včetně mě, ať nemluvím jen za druhé, vzali i tu opětovnou opakovanost.

ad 2) Všechna čest panu Haškovi, že se do toho takhle pěkně zainteresoval a pomohl. Určitě se pak pracuje lépe, když i taková hokejová persona pomůže. A co od Vás vím i z osobních setkání, tak Dominik byl vždycky hodně nápomocný ať už šlo jakoukoliv sérii Vašich karet, takže mě to ani tak nepřekvapuje.

ad 4) Jestli to chápu dobře, opravte mě, na kartách, na grafice samotné, se začalo pracovat v květnu a karty šly do tisku v červnu. Není to na grafiku poněkud krátký interval? Pak si můžu říct "no, pak to vypadá, jak to vypadá" - narážím na jednotvárnost ad bod 3). Reagoval jste na Šugara, že byste potřeboval, aby den měl 30 hodin. Myslím si, že to není tak horké. Všichni máme stejně času, jen je to o tom, jak ho využijeme, resp. zorganizujeme a tak nějak celkově "manažerujeme". I s tímto ohledem, když jste věděl, po četných zkušenostech z minulosti, kolik to zabere času, jste si mohl dát přece jen většího fóra než nějakých 8-9 měsíců na realizaci celého projektu, ne?

Ještě bych měl pár připomínek k propagaci a prodeji. Když na to koukám kolem a kolem, přijde mi to poněkud nedotažené. Jen dat pro sumarizaci - chronologicky:

Datum prvního prezentačního příspěvku na Facebooku OFS Classic a samozřejmě tady (díky, vojto): 21.1.2018
Datum spuštění předprodeje: 22.1.2018, zde se to objevilo 23.1.2018
Datum publikace dalších náhledů: 23.1.2018
Datum zveřejnění data vydání: 26.1.2018
Datum vydání posledních náhledů, plus upřesnění složení boxu: 27.1.2018
Datum vydání článku na oficiálním webu OFS: 27.1.2018 (v článku shrnuto de facto vše, co před tím vyšlo na Facebooku)
Datum - vyprodáno v předprodeji: 28.1.2018
Datum vydání: 2.3.2018

Takže ještě pár otázek:

1) Jak je možné, že stránky Facebooku nekorespondují s webovou stránkou, přes kterou si má zákazník boxy kupovat? (To je spíše dotaz pro pana Vrkoče, můžete klidně tlumočit)

2) Kdy bylo avizováno datum předprodeje? Vy v posledním příspěvku píšete, cituji: "Předprodej jsme avizovali a spustili 22.ledna, hned 23. se to objevilo i na zdejší diskuzi v tomto vlákně, stačí pozorně číst". Kde jste to avizovali? Na Facebooku neproběhlo jediné slovo o tom, že bude předprodej. Ano, na webu OFS se předprodej objevil, jak zde v první stránce diskuse zmínil Buri 26 (23.1.2018). Ale ani slovo, ani zmínka o předprodeji. O něm se skutečně člověk dozvěděl až v momentě, že rozklikl webovky OFS, kde sice figuroval předprodej od 23.1.2018 (alespoň dle Buriho příspěvku), ale článek o sérii zde byl až od 27.1.2018, viz výše. Jediné, kde se dá dohledat, že vůbec začne nějaký předprodej boxů, je Ráj hokejových karet (dále RHK), kde ve středu 24.1.2018 zveřejnili příspěvek s fotografií a textem "Připravujeme do prodeje. Po zveřejnění všech informací zahájíme předprodej boxů. Již nyní víme, že jich moc nebude...". Z toho vyplývá, že na RHK předprodej nemohl začít dříve než dne 27.1.2018.

3) Jak je možné, že zákazník se v pátek 26.1.2018 může dozvědět, že datum vydání je 2.3.2018, pořádně si přečíst souhrnně oč jde v sobotu 27.1.2018 a v neděli 28.1.2018 se dozvědět, že je vlastně všechno už rozebrané (a pokud bude mít štěstí, tak si může jít k prodejcům (RHK a HK Shop), kterým výrobce distribuoval několik desítek boxů, a zakoupit produkt)?

Podle toho, co jsem měl možnost dozvědět se zde na fóru, co jsem mohl číst na stránkách OFS, co jsem se dozvěděl na Facebooku OFS i RHK, jasně plyne neúplnost informací.

Kdyby mi došla trpělivost, tak Vám napíšu, že karty mají místy dobré prvky - authentic moments, medaile - ale veskrze jsou graficky průměrné. Napsal bych Vám, že propagace byla otřesně odfláknutá a informace k zákazníkům docházely neúplné, polovičaté. A završil bych to tak, že bych Vám vynadal, že jste vlastně všechno rozdali pod rukou a byl těžce nespokojený (snad jsem shrnul zdejší náladu stručně a výstižně). Ale tu trpělivost mám a proto pokládám tolik otázek a "rýpu" se v tom, aby se všem nespokojeným dostalo aspoň nějakého zadostiučinění v podobě vysvětlení základních věcí. A už jen to, že jsem si s tím dal tolik vypisování hovoří o tom, že se nechci jen do někoho strefovat, ale že myslím na zdejší nespokojené kluky a holky, kteří měli o produkt, který se váže k jejich nejkrásnějším hokejovým zážitkům, skutečně zájem a teď jsou rozčarovaní.

Díky za Váš čas, pane Hrbku, a snad to nejen mně, ale i ostatním trošku osvětlíte. Chápu, že nemáme 30 hodin denně, čas jsou peníze, a že se nejde zavděčit všem, ale "náš zákazník, náš pán". Věřím totiž, že i v dnešní době, kdy je základem "hlavně prodat vše, co jsem vyrobil", stále myslíte na zákazníky, sběratele a jde Vám pořád o to sběratelství, jak jste kolikrát avizoval, když jste třeba vydával okrajové záležitosti jako fotbalovou Slavii nebo Bohemku. Hlavně pokrýt náklady a zbytek je to radost. *thks*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od vojta »

Heppig píše: Jasně, tohle jsem samozřejmě viděl, ale kdo by si koupil box, když nezná plnění?? Povedlo se mi sehnat ještě o víkendu box a s chutí ho kuchnu až přijde, ale prostě tady něco smrdí až do Japonska. *rfl*
Byl jsem na tom stejně, nechtěl jsem kupovat zajíce v pytli. A když jsem se rozhodl, zde už se hlásilo vyprodáno.
V neděli večer, dávno po tom co zde bylo ohlášeno vyprodáno a po tom co se tady rozpoutala menší hádka jsem si box ještě objednal a napsal panu Vrkočovi. Odpověď byla pozitivní a boxík bych měl dostat, tak se také těším! Nyní už ale nic není ani na webu ani na RHK ...

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Omerta »

Docela by mě zajímalo, co to je za nesmyslný limitace karet na tý aukci?

A za další, v jaké limitaci jsou ty karty v tom setu podpisovek? Taky /20? V tom případě jich je v boxech jenom á/19?
Nebo nemají žádnou limitaci ?
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Všechny karty v aukci mají limitaci 1/1
pánové podepisovali 22 karet proto k limitaci x/20 můžeme na bohulibé účely vytvořit i 1/1

to Bianconero, klidně mě přijďte vynadat osobně, rád Vám vše zodpovím a uvařím Vám kávu
kde mě najdete víte, dělám teď skoro celé dny na II serii

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Bianconero »

Veteran fans hcs píše:Všechny karty v aukci mají limitaci 1/1
pánové podepisovali 22 karet proto k limitaci x/20 můžeme na bohulibé účely vytvořit i 1/1

to Bianconero, klidně mě přijďte vynadat osobně, rád Vám vše zodpovím a uvařím Vám kávu
kde mě najdete víte, dělám teď skoro celé dny na II serii
Já Vám vynadat právě nechci. To už tu někteří udělali za mě. Jen se ptám, jak to ve skutečnosti bylo s těmi daty a informacemi pro zákazníky. Zatím mi podle všech dostupných informací vychází jen to, že zákazníci neměli dostatečné informace a nemohli adekvátně reagovat. Toť vše. Ale cestu do Prahy plánuji, takže se třeba zastavím a nabídky případně využiji, díky. :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Dawe4 »

Tak i já si s dovolením sérii zhodnotím.
V první řadě chci říci, že od ohlášení jsem se na kartičky neuvěřitelně těšil. Jsem velký patriot a nepohrdnu žádnými repre kartami. Kór věnující se slavnému Naganu. Ale přišlo rychlé vystřízlivění. Tohle působí strašně odfláknutě, jednotvárně, prostě nudně.

Medaile jsou super!! I ten design k tomu sedí.
Logo Patch by byla také dobrá karta, ale když ve stejném designu máme i řadovky a podpisovky, tak už to prostě nudí.
Nejlepší a jednoznačně nejpovedenější karty jsou moments. Za ty jsem nejvíce rád!

K tomu vcelku dost vysoká cena. Kde se člověku vyplatí tak maximálně 1 boxík. Nevím no. Zklamání. Asi jsem měl až moc vysoké očekávání (po Masked stories, ICEBOOK oprávněné).
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
Cooper
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 28. dub 2016 19:36:08
Bydliště: Česká Lípa

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Cooper »

Škoda no, limit /300 je pro hokejový národ fakt bída. To je jako posledních 300 hamburgerů pro celou Ameriku *rfl* A určitě i pro OFS je to škoda - mohli jste z toho vyždímat mnohem víc.
Tak co třeba za pět let až se bude slavit čtvrtstoletí od Nagana?

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

TAk po vydání (nebo eště nevydání, kdo ví) bych chtě lsérii taky jako celek zhodnotit ...

DESIGN ? Nic ! Až na 1 kartu stejnej okopírovanej design z dřívějška ! Na medaile super, sedí tam a je tam návaznost, jinde ne !

FOTKY ? Nic moc ! Všude stejný hlavy, který ani nejsou všechny z tý akce nejspíš ! Super fotky sou na momentech, ale tam zas spousta hráčů chybí ! Beru vysvětlení výrobce ohledně fotek, ale tak když nemám fotky, tak to zachránim designem, ale ne že ten dopadne eště hůř jak ty fotky !

MEDAILE ? Super ! Naprosto nejlepší karta série, super, nemám výhrad !

PATCH ? Zpestření fajn, jako to nejlepší vedle medaile už ne tak fajn ! Desgin + fotka ... karta o ničem !

PODPIS ? Super mít set HARD SIGN teamu z Nagana ! Design + fotka ... shit !

ŘADOVKA/PARALELKA ? Nic ! Okopírovanej set z podzimu, bez větší snahy něco změnit ! Nudná výplň boxu ! O ničem !

MOMENTY ? Super fotky ! Smutný chyby v textech ! 2 verze zbytečný ! Radši paralelku k řadovkám, třeba se zlatou ražbou loga !

PODPIS HLINKA ? Zajímavej doplněk dát tam print podpis Hlinky, ale proč 3 verze a v úplně stejnym limitu ??? Totální pitomost ! A udělat z týhle karty úplně největší hit ??? (vyplývá z poměru vkládání) taky nechápu !

1/1 verze pro aukci ? Total shit !!! Aukce na dobročiný účely je suprová a chvályhodná věc ! Ale vyrobit 1/ verze ke klasickejm boxovejm kartám ??? A eště to vytáhnout až po vyprodání ??? Ať se prodává nějakej set SAMPLE karet, OK ! Ale vytvořit si tady 1/1 karty k sérii mimo tu sérii ??? fraška !Ty hráči co v aukci nejsou, tak ty budou 1/1 až příště, nebo z nich bude zas něco jinýho, nebo nebudou vůbec ???

Celkově série s obrovskym potenciálem dopadla pro mě osobně obrovskou fraškou ! Každej ať si udělá názor podle sebe !

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Vážený pane Stříbrný,

Na své hodnocení máte právo a já Vám rozhodně nechci upírat Váš názor.
jen mě přijde že poslední dobou, když se cokoli objeví z produkce za kterou stojím já, Vaše reakce
je nepřiměřená až hysterická.
pokud máte odvahu a chuť, zkuste také něco vytvořit ať víme co dokážete mimo psaní sáhodlouhých hodnocení ;)

Odpovědět

Zpět na „2017 / 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti