2017-18 OFS Tournament of the Century

Žhavé novinky týkající se sezóny 17 / 18
Odpovědět
Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od radek850 »

Místo toho, abyste se mi vysmívaly, mi prosím řekněte, co říkám já špatně :) Smát se může každý, ale není to trochu ubohé, smát se nováčkovi? Snažím se jen projevit plný zájem a zapojit se do diskuze tím, že také řeknu svůj vlastní názor, říkám jen to, co mě napadne, když vidím takové černé obchody. Ukažte mi prosím pánové, kterým mé příspěvky přijdou hloupé a vtipné, co říkám špatně, já se totiž rád přiučím :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

radek850 píše:Místo toho, abyste se mi vysmívaly, mi prosím řekněte, co říkám já špatně :) Smát se může každý, ale není to trochu ubohé, smát se nováčkovi? Snažím se jen projevit plný zájem a zapojit se do diskuze tím, že také řeknu svůj vlastní názor, říkám jen to, co mě napadne, když vidím takové černé obchody. Ukažte mi prosím pánové, kterým mé příspěvky přijdou hloupé a vtipné, co říkám špatně, já se totiž rád přiučím :)
Jde o to, že vyjadřuješ názor k tématu, kterýmu nerozumíš a vůbec nevidíš do detailnějších souvislostí ... Navážíš se tady do Pavla, kterej pro svůj e-shop má 8% nákladu boxů ! a to vážně neni hodně !!! Kolik jich má Martin, to nevim, ale to je celkem jedno ... Sou tady lidi co maj těch boxů mnohem víc ! Distribuce byla špatná, s tim se dá souhlasit ... ale řvát tu na někoho, že je překupník, když koupí 25 boxů a z toho jich eště víc jak polovinu sám dál prodá v nerozbalený formě ?! Takže místo ukvapenýho "nadávání" si nejdřív zjisti jak to na CZ karetní scéně vypadá a funguje ! Protože jinak budou tvoje příspěvky vážně jen pro zasmání ...

Celý si to představuješ moc jednoduše, ale tak to prostě nefunguje ... nějaký omezení na hlavu bejt může, ale říct e-shopum, který ti nákupem financujou i běžný série, že si můžou koupit 5 boxů a nasrat, tak takhle to z pohledu vydavatele asi fakt dělat nejde :D

Uživatelský avatar
Tomas Vybiralik
Opora
Opora
Příspěvky: 259
Registrován: úte 31. kvě 2016 16:08:17
Bydliště: Zlín

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Tomas Vybiralik »

Steven Hockey Cards píše:
radek850 píše:Místo toho, abyste se mi vysmívaly, mi prosím řekněte, co říkám já špatně :) Smát se může každý, ale není to trochu ubohé, smát se nováčkovi? Snažím se jen projevit plný zájem a zapojit se do diskuze tím, že také řeknu svůj vlastní názor, říkám jen to, co mě napadne, když vidím takové černé obchody. Ukažte mi prosím pánové, kterým mé příspěvky přijdou hloupé a vtipné, co říkám špatně, já se totiž rád přiučím :)
Jde o to, že vyjadřuješ názor k tématu, kterýmu nerozumíš a vůbec nevidíš do detailnějších souvislostí ... Navážíš se tady do Pavla, kterej pro svůj e-shop má 8% nákladu boxů ! a to vážně neni hodně !!! Kolik jich má Martin, to nevim, ale to je celkem jedno ... Sou tady lidi co maj těch boxů mnohem víc ! Distribuce byla špatná, s tim se dá souhlasit ... ale řvát tu na někoho, že je překupník, když koupí 25 boxů a z toho jich eště víc jak polovinu sám dál prodá v nerozbalený formě ?! Takže místo ukvapenýho "nadávání" si nejdřív zjisti jak to na CZ karetní scéně vypadá a funguje ! Protože jinak budou tvoje příspěvky vážně jen pro zasmání ...

Celý si to představuješ moc jednoduše, ale tak to prostě nefunguje ... nějaký omezení na hlavu bejt může, ale říct e-shopum, který ti nákupem financujou i běžný série, že si můžou koupit 5 boxů a nasrat, tak takhle to z pohledu vydavatele asi fakt dělat nejde :D
Souhlas, tady Radek evidentně přestřelil, je sice pěkné, že zveřejní svůj názor ale musí být objektivní a tento rozhodně není. Jinak těch 25 boxů pro e-shop Pavla teda rozhodně moc není, tohle bylo úplně mimo a myslím, že kritika by se měla hledat někde jinde.
Sbírám karty ELIASE PETTERSSONA - https://www.absolutecardcollector.cz/li ... 73e14c57d1

TRADELIST - https://tomason1111.rajce.idnes.cz/TRADELIST/

Stav: 185 karet k 19.2. 2022

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Hans »

Radku, klidně si piš, co chceš, ale to co si tady nazval překupnictvím je vlastně distribuční cesta od výrobce k zákazníkovi.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od radek850 »

Do Pavla jsem se nijak nenavážel, ještě jsem psal, že k němu mám veškerou úctu a obdiv, takže o nějaoém navážení se mluvit nedá :)
Možná jsem ho psíše zadal jako neštastný případ, protože jsem zapomněl připnout i mnoho dalších překupníků (Ano, překupníků, ne distributorů), kteří když si objednají třeba jen deset boxů, a bude takových lidí dejme tomu deset, tak jsme najednou na stovce...Tenhle počet berte jen jako hrubý nástřel, jistě, že takových lidí je určitě více, protože se do prodeje musel dostat jen velmi malý počet...
Ještě jednou k onomu distributorovi... Ono Pan Pavel dal na prodej něco mezi 10-15 boxy, jak sám psal, takže jistá možnost distribuce tu je a nutno i souhlasit, že když jich objednal 22, tak ještě nějaký způsob distribuce udělal, ikdyž relativně zbytečně, když se to dalo koupit na ofscards, ale tohle není zrovna úplně štastný případ...Řeč je o těch, kteří koupí nějakou sumu X boxů a potom stejný počet X otevřou, a prodávají karty za nesmyslné ceny. Takových lidí muselo být relativně dost na to, že si mnoho lidí stěžuje, že svůj box nedostalo, nemyslíte ?
Pokud tedy upřesním, kam svou kritikou mířím, tak se do týká hlavního prodejce za špatné (nevhodné) uvedení produktu a také oněch překupníků , kteří si všechno berou pro sebe... Žádná kritika na web hokej-karty ani na RHK nikde nebyla řečena, ale pokud stejnou praktiku (Objednání minimálně deseti boxů pro potřebu otevřít je a prodávat kusovky) udělá více lidí, tak se to považovat za hromadné překupnictví, i když možná ne uplně chtěné, být větší náklad, tak by se nic takového nestalo...
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Hans »

tak ještě nějaký způsob distribuce udělal, ikdyž relativně zbytečně, když se to dalo koupit na ofscards, ale tohle není zrovna úplně štastný případ...
Ne, opravdu to není šťastný případ. Zvlášť pokud si četl předchozí příspěvky. Mě je tenhle produkt ukradený. Nejspíš bych si ho nekoupil ani kdyby bylo 2000 boxů. Ale prostě nemůžeš pranýřovat někoho, kdo jen využije nabídnuté příležitosti si něco koupit. Pokud potřebuješ hledat viníka, tak by si měl spíš pozornost obrátit na toho, kdo pravidla nastavuje, tedy na výrobce.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od radek850 »

Samozřejmě, většinovou část odpovědnosti za tento průser nese hlavní distributor a výrobce, ale pak je tu ta část, co na tom chce nechutně zbohatnout, a to podle mě není vůbec pěkné vůči sběratelům. Myslel jsem si, že sběratelé jsou féroví lidé, a že tyto praktiky zde nějak nefungují, no bohužel jsem se zmýlil, teď už se takové věci dějí všude...
Ono hlavní problém je ten, jaké ceny si tito lidé nastavují, takové bláznivé ceny, to je prostě hrozné...
Buď svůj.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od leebour »

Reč peňazí :angel:

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od leebour »

Mám tým na mysli dopyt a ponuku, subjektívne ja by som za kartu 400 euro nedal je to 80% môjho mesačného príjmu, ale dopyt a ponuku si vytvárame mi zberatelia takže by som to nehádzal na výrobcu. Keď chce niekto skupovať a predávať, vytvárať nafúknuté ceny bude tak robiť bez postihu len pokiaľ mu to umožní "poptávka". Keď by ho mal človek na saláme musí ísť s cenou dolu, lenže vždy sa nájde niekto komu nerobí problém požadovanú sumu uhradiť a je to v prdeli. No nič ja sa vraciam ku svojim radovkám :D to je pre mňa to čo ma v našom kartičkárskom svete napĺňa a robí mi radosť.

Uživatelský avatar
Tomas99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 724
Registrován: pát 30. pro 2011 11:51:20

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Tomas99 »

Ahoj,

domu mi dorazil z této série jeden Dopita s patchem. Tak karta je o "něco" menší oproti normálním rozměrům karet. Je to u téhle série tak standardně? Nebo mám nějakou "divnokartu" ?
sbírám: Doughty, Getzlaf, Lundqvist, Dopita, Jagr ...
sháním karty J.Dopity ze série OFS Classic 2019 80 let Vsetínského hokeje

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Chtěl bych poblahopřát vítězi aukce posledního boxu *prty*
a vítězem se stává Vendulka Krajíčková s nabídkou 3000,-kč

ještě jednou moc děkujeme a zdravíme Julinku

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Heppig »

Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od lastik »

hmm o polovinu levnejsi nez predtim :D

Odpovědět

Zpět na „2017 / 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti