2017-18 CIHT National Pride Signatures

Žhavé novinky týkající se sezóny 17 / 18
Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od Lloyd »

Karty pěkný, podpisy pěkný, prezentace pěkná. Zatím se to vyvíjí dobrým směrem, což je fajn. Jen si neodpustím dvě poznámky. 1) Nechápu, proč když se v kartičkovým rybníku objeví někdo nový, musí být automaticky napadán jako nepřítel. 2) Proč když se v kartičkovým rybníku objeví někdo nový, kdo se v dané "problematice" ještě zdaleka nezorientoval, musí se před hloupými výpady bránit jinými zhovadilostmi typu "obecně bídná produkce" atd. Trochu nadhledu by oběma stranám opravdu neuškodilo.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od SugarRay »

Loyde souhlas , problém vidim v tom že Mc i Veteran maj pocit že když tady byly první tak maj právo veta nebo něco v tom smyslu :angel: , navíc jsou to repre karty ne ELH takže by se mohly spíš navzájem pomáhat ne každýho brát jako konkurenci , stejně jako někoho kdo si otevře nějaký boxy a pak karty z nich prodá a koupí zase nový boxy takovýho člověka brát jako konkurenta a snažit se ho nějakym zákeřnym způsobem odstřelit je hovadství .
Kdyby se tady spíš navázala nějaká spolupráce těžily by jsme z toho všichni , tohle vytváření nepřátelskýho a konkurečního prostředí nebo až fízlování to přece neni normální a nikdo jste proti tomu VEŘEJNĚ nevystoupil , je to důležitější než si myslíte .
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od Maurice Richard »

Lloyd píše:Karty pěkný, podpisy pěkný, prezentace pěkná. Zatím se to vyvíjí dobrým směrem, což je fajn. Jen si neodpustím dvě poznámky. 1) Nechápu, proč když se v kartičkovým rybníku objeví někdo nový, musí být automaticky napadán jako nepřítel. 2) Proč když se v kartičkovým rybníku objeví někdo nový, kdo se v dané "problematice" ještě zdaleka nezorientoval, musí se před hloupými výpady bránit jinými zhovadilostmi typu "obecně bídná produkce" atd. Trochu nadhledu by oběma stranám opravdu neuškodilo.

*gp* ....!!!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Naprosto upřímně, jednak rád poradím a i jsem tak před 3 lety panu K. na naší schůzce v Holešovicích učinil.
možná si budete myslet že jsem úchyl, ale mě za ty léta co karty vyrábím a produkuji vadí takový drobnosti na kterých by jiným lidem nezáleželo.
moje zkušenosti s papírem na karty jsou opravdu léty vyzkoušené.
samozřejmě chápu ze si chce každý vyšlapat cestičku sám, ale proč nevyužít toho co už má vyzkoušené někdo jiný.

PS - jestli jsou ty podpisovky zase na 250g hi-bulku neboli pohledničáku, tak je to škoda

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od Heppig »

Veteran fans hcs píše: vadí takový drobnosti na kterých by jiným lidem nezáleželo
Tak snad budou letos ty jména a fotky v pořádku. Na tom třeba zase záleží mě :-)
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od vojta »

Heppig píše:
Veteran fans hcs píše: vadí takový drobnosti na kterých by jiným lidem nezáleželo
Tak snad budou letos ty jména a fotky v pořádku. Na tom třeba zase záleží mě :-)
Zatím jenom mě praštilo do očí u insertu Masked Men ty siluety u Chomutova (u Laca je Lukeš a u Lukeše je Čiliak) a Statistiky - Zápasy, Góly, Asistence a Body u golmana Škarka. Jinak se vše z loňska a strašidelného předloňska (15/16) eliminovalo a to je velké plus! :) Chyby nehledám, tohle mě jen trklo do očí.

A abych se držel tématu, ty podpisovky jsou skvělý!!! V jednoduchosti je krása!!
Dotaz na výrobce, budou ještě i další hráči podepisovat? :) Kdyby se povedl i Kuba Škarek, bylo by to skvělé!

Uživatelský avatar
lukas kopp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 101
Registrován: úte 02. srp 2016 12:57:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od lukas kopp »

Lloyd píše:Karty pěkný, podpisy pěkný, prezentace pěkná. Zatím se to vyvíjí dobrým směrem, což je fajn. Jen si neodpustím dvě poznámky. 1) Nechápu, proč když se v kartičkovým rybníku objeví někdo nový, musí být automaticky napadán jako nepřítel. 2) Proč když se v kartičkovým rybníku objeví někdo nový, kdo se v dané "problematice" ještě zdaleka nezorientoval, musí se před hloupými výpady bránit jinými zhovadilostmi typu "obecně bídná produkce" atd. Trochu nadhledu by oběma stranám opravdu neuškodilo.
Máte pravdu větší nadhled by neškodil a trocha úcty. :-)
POZOR! Nepsal jsem bídná produkce, ale bídný design/grafika OFS karet. Poslední roky se to, ale podle mě zlepšuje.
Nové webovky jen pro repre kartičky:http://www.hokejovekarticky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MojeKarticky/
Instragram: mojekarticky

Uživatelský avatar
lukas kopp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 101
Registrován: úte 02. srp 2016 12:57:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od lukas kopp »

SugarRay píše:Loyde souhlas , problém vidim v tom že Mc i Veteran maj pocit že když tady byly první tak maj právo veta nebo něco v tom smyslu :angel: , navíc jsou to repre karty ne ELH takže by se mohly spíš navzájem pomáhat ne každýho brát jako konkurenci , stejně jako někoho kdo si otevře nějaký boxy a pak karty z nich prodá a koupí zase nový boxy takovýho člověka brát jako konkurenta a snažit se ho nějakym zákeřnym způsobem odstřelit je hovadství .
Kdyby se tady spíš navázala nějaká spolupráce těžily by jsme z toho všichni , tohle vytváření nepřátelskýho a konkurečního prostředí nebo až fízlování to přece neni normální a nikdo jste proti tomu VEŘEJNĚ nevystoupil , je to důležitější než si myslíte .
Něco na tom co říkate určitě bude. Možná kdyby se navázala spolupráce posunulo by to české karty obecně. Pak by v Evropě byly české karty ty nejlepší a věděli by o nás pořádně i v americe. Myslím tím zkušenosti s vyrobou game used cards pana Hrbka a naše přednosti v grafice a marketingu. Ale to je spíš fantasy. *rfl*

Jinak ještě, konkrétně moje kořeny sběratelství karet sají také hluboko do 90. let. Kdy jsme začínali na jedné z prvních burz v Havlíčkově Brodě, poté v Praze v Domu Odborových Svazů, pak na Krakov... až po novověk u Zábranských a Čechie.
Nové webovky jen pro repre kartičky:http://www.hokejovekarticky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MojeKarticky/
Instragram: mojekarticky

Uživatelský avatar
lukas kopp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 101
Registrován: úte 02. srp 2016 12:57:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od lukas kopp »

Veteran fans hcs píše:Naprosto upřímně, jednak rád poradím a i jsem tak před 3 lety panu K. na naší schůzce v Holešovicích učinil.
možná si budete myslet že jsem úchyl, ale mě za ty léta co karty vyrábím a produkuji vadí takový drobnosti na kterých by jiným lidem nezáleželo.
moje zkušenosti s papírem na karty jsou opravdu léty vyzkoušené.
samozřejmě chápu ze si chce každý vyšlapat cestičku sám, ale proč nevyužít toho co už má vyzkoušené někdo jiný.

PS - jestli jsou ty podpisovky zase na 250g hi-bulku neboli pohledničáku, tak je to škoda

To jsme na tom stejně, taky už za ty roky nahlížím na karty hodně způsoby. Jak z pohledu, sběratele, marketéra i výrobce. Vadí mi taky drobnosti.

Naše karty NIKDY nebyly vyrobeny na 250g křídě.! Možná úplně některé první pro lokální fotbalové/florbalvé kluby-asi 3, abych byl přesný. Ale to je tak 5-6 let zpět. Na kartičky používáme speciální papír s vyšší gramáží, který se kupuje ze zahraničí. Samozejmě jde i o to jak se rozřezá, jakou stranou atd.. Ale to tady nechci rozebírat. To je parketa našeho tiskaře, který se v řemeslu pohybuje přes 40 let.
Nové webovky jen pro repre kartičky:http://www.hokejovekarticky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MojeKarticky/
Instragram: mojekarticky

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od Veteran fans hcs »

lukas kopp píše:
Veteran fans hcs píše:Naprosto upřímně, jednak rád poradím a i jsem tak před 3 lety panu K. na naší schůzce v Holešovicích učinil.
možná si budete myslet že jsem úchyl, ale mě za ty léta co karty vyrábím a produkuji vadí takový drobnosti na kterých by jiným lidem nezáleželo.
moje zkušenosti s papírem na karty jsou opravdu léty vyzkoušené.
samozřejmě chápu ze si chce každý vyšlapat cestičku sám, ale proč nevyužít toho co už má vyzkoušené někdo jiný.

PS - jestli jsou ty podpisovky zase na 250g hi-bulku neboli pohledničáku, tak je to škoda

To jsme na tom stejně, taky už za ty roky nahlížím na karty hodně způsoby. Jak z pohledu, sběratele, marketéra i výrobce. Vadí mi taky drobnosti.

Naše karty NIKDY nebyly vyrobeny na 250g křídě.! Možná úplně některé první pro lokální fotbalové/florbalvé kluby-asi 3, abych byl přesný. Ale to je tak 5-6 let zpět. Na kartičky používáme speciální papír s vyšší gramáží, který se kupuje ze zahraničí. Samozejmě jde i o to jak se rozřezá, jakou stranou atd.. Ale to tady nechci rozebírat. To je parketa našeho tiskaře, který se v řemeslu pohybuje přes 40 let.
ale já jsem přece nenapsal že karty jsou vyrobené na křídě, psal jsem o 250g hi-bulk a to je typově úplně jiný papír.
i tak by to ale chtělo zvolit minimálně 350g hi-bulk, jen není jisté jestli některé tiskové stroje tento papír pojmou.
takový Heidelberg to samozřejmě zvládne
taky jsem jeden čas používal 410g invercote duo, velice kvalitní italský papír, ale ten je cenově strašně vysoko.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od Omerta »

Veteran fans hcs píše:Naprosto upřímně, jednak rád poradím a i jsem tak před 3 lety panu K. na naší schůzce v Holešovicích učinil.
možná si budete myslet že jsem úchyl, ale mě za ty léta co karty vyrábím a produkuji vadí takový drobnosti na kterých by jiným lidem nezáleželo.
moje zkušenosti s papírem na karty jsou opravdu léty vyzkoušené.
samozřejmě chápu ze si chce každý vyšlapat cestičku sám, ale proč nevyužít toho co už má vyzkoušené někdo jiný.

PS - jestli jsou ty podpisovky zase na 250g hi-bulku neboli pohledničáku, tak je to škoda

Pane Hrbek, tady si dovolím trochu rejpnout... Jak je možné, že se Vám, takovému "profíkovi" co má takové zkušenosti s papírem na karty, rok po uvedení Icebooků na trh, se všechny Authentic Auto /20 rozpíjí a některé jsou již prakticky nečitelné.....hmmm *nevim*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od Omerta »

Abych ale nebyl jenom offtopic....podpisovky jsou opravdu povedený, a ani ty 2 to neruší. Jen tak dál! :thumbup:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Omerta píše:
Veteran fans hcs píše:Naprosto upřímně, jednak rád poradím a i jsem tak před 3 lety panu K. na naší schůzce v Holešovicích učinil.
možná si budete myslet že jsem úchyl, ale mě za ty léta co karty vyrábím a produkuji vadí takový drobnosti na kterých by jiným lidem nezáleželo.
moje zkušenosti s papírem na karty jsou opravdu léty vyzkoušené.
samozřejmě chápu ze si chce každý vyšlapat cestičku sám, ale proč nevyužít toho co už má vyzkoušené někdo jiný.

PS - jestli jsou ty podpisovky zase na 250g hi-bulku neboli pohledničáku, tak je to škoda

Pane Hrbek, tady si dovolím trochu rejpnout... Jak je možné, že se Vám, takovému "profíkovi" co má takové zkušenosti s papírem na karty, rok po uvedení Icebooků na trh, se všechny Authentic Auto /20 rozpíjí a některé jsou již prakticky nečitelné.....hmmm *nevim*
už se to tady řešilo, není to papírem ale laminací ano je to problém.
jinak si založte téma - Hrbkovy chyby, a nebuďte of topic v tématu Repre karty

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od Bure97 »

freddy-NJD26 píše:
Bure97 píše:Karty vypadají designově moc pěkně a kluci si dali s podpisy záležet, tak ať vše vyjde podle plánu! :)

presne, to bylo hned prvni co me bouchlo do oka !!! nadherny CELY podpisy !! jak starejch dobrejch legend ze stary skoly co si daj zalezet, holt kdyz u nich nikdo je ,tak je jasny ze to daj pekne :angel: nez kdyz pridou po vyfluslim treninku a podepisujou to nekde v satne na koleni a odflaknou to, holt nebude zbiti a kdo bude chitit mit supr serii , bude se to muset asi takhle holt praktikovat
Souhlasím, že to je pravděpodobně i tím prostředím, kde to podepisovali, navíc s podporou foťáků. Ale nejspíš to bude i tím, že tito kluci nepodepisují tisíce podpisů jako hráči v NHL, takže ještě nemají vypsané ruce :D
Obrázek

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od Dawe4 »

Skvělé karty! Vypadají opravdu pěkně! :clap:

Jen tak dál.

A po prvním repre srazu mít ihned 15 jmen. :thumbup: Tomu říkám pěkná práce. Jsem zvědavý na jakém čísle se zastavíte. ;)
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
lukas kopp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 101
Registrován: úte 02. srp 2016 12:57:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od lukas kopp »



Nové webovky jen pro repre kartičky:http://www.hokejovekarticky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MojeKarticky/
Instragram: mojekarticky

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od DaveBrownsound »

Podpisovky jsou opravdu hodne povedene, design perfektni. Prvni dva rocniky auto karet se mi nelibily, ale tohle je o 2 levely jinde.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Nick-Sloter-Zasahuje
Opora
Opora
Příspěvky: 318
Registrován: úte 01. kvě 2012 18:35:30

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od Nick-Sloter-Zasahuje »

Karty hezke , bude k tomu jeste neco za jiny typ karet ? A kdy budou ty karty v prodeji ? *cheer*

Uživatelský avatar
lukas kopp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 101
Registrován: úte 02. srp 2016 12:57:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Repre karty - 2017/18 CIHT National Pride Signatures

Příspěvek od lukas kopp »

Ano, budou i další insertní série i paralelní. Které...to si zatím necháme pro sebe. Každopádně budou game-used stick a jersey karty vybraných hráčů. Součástí základní série budou také i hráči U20.
Sledujte naše stránky věnované jen repre kartám http://www.hokejovekarticky.cz nebo náš Facebook https://www.facebook.com/MojeKarticky/, tak jsou aktuality nejdříve. *placnuti*
Nové webovky jen pro repre kartičky:http://www.hokejovekarticky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/MojeKarticky/
Instragram: mojekarticky

Odpovědět

Zpět na „2017 / 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti