2017-18 Upper Deck Series Two

Žhavé novinky týkající se sezóny 17 / 18
Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od valento3 »

Release date: February 14, 2018

Configuration:
Packs per box: 24
Cards per pack: 8
Boxes per case: 12
Set size: 250 cards

Box Break:
- UD Canvas Cards – 4
- UD Portraits Rookies – 4
- O-Pee-Chee Updates – 5
- Young Guns Rookie Cards – 6

The main 2017-18 Upper Deck Series 2 Hockey set adds another 250 cards. This brings the total to 500, which is in line with recent years. The first 200 are veterans while the final 50 are Young Guns Rookie Cards.

Inserted 1:4 packs, each hobby box has six Young Guns. The checklist includes second overall pick in the 2017 draft, Nolan Patrick. It’s normal for Upper Deck to balance out some of the top rookies each year when it comes to the popular subset. With Nico Hischier headlining Series 1, Patrick leads here. Also confirmed is Arizona’s Clayton Keller who was taken seventh overall in 2016.

2017-18 Upper Deck Series 2 Hockey has some familiar parallels. The acetate Clear Cut cards return as hobby exclusives. Veterans (#251-450) are 1:90 packs. Young Guns land 1:360.

Serial-numbered parallels include Exclusives (/100) and High Gloss (/10). Printing Plates are also randomly inserted in packs.

Inserts

UD Canvas isn’t really a base set parallel. It’s more like a set within a set. But no matter how you classify it, the expansive set returns with both veterans, Young Guns and more.

They combine to land 1:6 hobby packs, which works out to four per box. UD Canvas cards come in four subsets. Vets take up the biggest chunk of the checklist and are also the easiest to pull at 1:7 packs. Young Guns, including Nico Hischier, are 1:48 packs. Team Canada and retired players are both tough pulls at 1:192 packs.

Rounding out the 2017-18 Upper Deck Series 2 Hockey Canvas cards is a scarce Steve Yzerman autograph that has just 19 copies.

Fluorescence takes a bold approach to 50 rookies using Spectrum LightFX foil. The approach is comparable to Precious Metal Gems cards, including the tiered color approach. Fluoresence Gold are the most common at 150 copies each. The also come in Blue (/50), Green (/10) and Magenta (/5).

UD Portraits Rookies is another place on the checklist reserved for first-year players. Base versions for the 50-card set fall four per hobby box. Parallels come in Gold (/99) and Platinum Blue (/25).

Rookie Breakouts (/100) are not only done in acetate, but they’re die-cut as well.

More Pittsburgh Penguins have their Day with the Cup showcased. The short-printed inserts are 1:1,000 hobby packs.

Autographs and Memorabilia Cards

Over the past few years, Upper Deck has shifted away from hits being a focal point of their flagship hockey release. 2017-18 Upper Deck Series 2 Hockey hobby boxes don’t guarantee an autograph or memorabilia card.

Rookie Materials land every other box. Patch versions come numbered to 25.

The 1,000 Point Club Jerseys set (1:864) continues. 1,000 Point Club Autographs have just ten copies each.

O-Pee-Chee Updates

With 207-18 O-Pee-Chee Hockey arriving before the season’s start, it can’t have this season’s debuts. Some traded veterans also get missed out. Enter the Updates.

Rookies are fairly common at 1:6 hobby packs while veterans are 1:24.

Along with the regular cards are some familiar parallels like Retro (1:15 rookies, 1:60 veterans), Rainbow Foil (1:30 rookies, 1:120 veterans) and Black Border (/100). Red Border cards (1:300 rookies, 1:1,200 veterans) are hobby exclusives.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
jarse
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1354
Registrován: stř 22. čer 2011 7:44:33
Bydliště: Znojmo

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od jarse »

předmět zájmu : Češi v NHL + karty reprezentace ČR + base sety (historie, legendy)
webová stránka: http://www.jarsecards.websnadno.cz
facebook : Jarse Karty
fotogalerie: http://www.jarse.rajce.net
Nabídka karet: http://www.jarsekarty.rajce.net

Uživatelský avatar
jarse
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1354
Registrován: stř 22. čer 2011 7:44:33
Bydliště: Znojmo

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od jarse »

Celkem mě to potěšilo, Jágr v Calgary i Young Guns Rutty, Nečase i Chlapíka. Něco podobného i v OPCH Update ..... ;)
předmět zájmu : Češi v NHL + karty reprezentace ČR + base sety (historie, legendy)
webová stránka: http://www.jarsecards.websnadno.cz
facebook : Jarse Karty
fotogalerie: http://www.jarse.rajce.net
Nabídka karet: http://www.jarsekarty.rajce.net

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Nooo - Bratt ,tam ma karet jako máááku..

Ono celkove ten nas trojlistek - Hischier,Bratt,Butcher
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1302
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od standish »

Young Guns Girarda v dresu Colorada, super.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od Maurice Richard »

Čekal jsem na kartu Kuby Jeřábka, ale bohužel...jen je tam Hemak...
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

keram
Opora
Opora
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 19. led 2012 20:00:25

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od keram »

Bohužel se nedostalo na Ritticha.

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od Bure97 »

jarse píše:Celkem mě to potěšilo, Jágr v Calgary i Young Guns Rutty, Nečase i Chlapíka. Něco podobného i v OPCH Update ..... ;)
Docela nechápu toho Nečase. Odehrál jediný zápas a aby byl brán jako nováček, tak by měl odehrát více jak 10 zápasů... Naopak tam měli dát třeba toho Ritticha, u kterého se předpokládá, že jako dvojka ještě do pár zápasů na led naskočí *nevim*
Obrázek

Uživatelský avatar
jarse
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1354
Registrován: stř 22. čer 2011 7:44:33
Bydliště: Znojmo

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od jarse »

Bure97 píše:
jarse píše:Celkem mě to potěšilo, Jágr v Calgary i Young Guns Rutty, Nečase i Chlapíka. Něco podobného i v OPCH Update ..... ;)
Docela nechápu toho Nečase. Odehrál jediný zápas a aby byl brán jako nováček, tak by měl odehrát více jak 10 zápasů... Naopak tam měli dát třeba toho Ritticha, u kterého se předpokládá, že jako dvojka ještě do pár zápasů na led naskočí *nevim*
Já jsem rád za každého našeho hráče, kterému vyjde Rookie karta v NHL. Je pravda, že je výběr hráčů občas trochu podivný, ale věřím, že i ten Rittich nebo Jeřábek se dočkají na cenově rozumných kartách ..... ;-). Třeba se oba dočkají na Young Guns Update, které počítám, že opět letos vyjdou.
předmět zájmu : Češi v NHL + karty reprezentace ČR + base sety (historie, legendy)
webová stránka: http://www.jarsecards.websnadno.cz
facebook : Jarse Karty
fotogalerie: http://www.jarse.rajce.net
Nabídka karet: http://www.jarsekarty.rajce.net

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od Bianconero »

Jsem zklamanej výběrem. Juuse Saros nikde. *fngrs* Hlavně že tam musí být Hemský, který v sezóně odehrál 7 zápasů. Banda zabedněnců, fakt. Ať se jdou vážení pánové z UD bodnout. *axe*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od Buri 26 »

Gudas zase nic *cry-a*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od pavelbart »

Hele lidi, těch nových jmen je ale na kartách v téhle sezóně hodně. To, že tam nedávají vaše oblíbence přece neznamená, že jsou hned banda. V NHL nastoupí počítám takových 800 hráčů za sezónu. A třeba stovka se určitě bude opakovat (Crosby, Lundy, Malkin apod., ty tam prostě být musí, jinak by to nikdo nekoupil). A taky si uvědomte, že řadovky v USA v podstatě nikoho nezajímají...
Souhlasím samozřejmě s Rittichem, ale ty plány se dělají o dost dříve, než vyjde samotná série. Třeba Nečase tam strkají určitě proto, že má dobré jméno i za mořem. Hemský tam samozřejmě být vůbec nemusel, ale buďme za něj rádi. Těch CZ karet je tam jako šafránu, ono se také není čemu divit, když už tam hrajeme druhé, ne-li třetí housle...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od SugarRay »

Jsem zvědavej na kolik vyjde ta YG Brattíka , u něj jsem čekal že to bude easy , ale u těch SPGU už je vidět že nebude , je tam Keller , škoda Ritticha , ale jinak hodně zajímavých jmen na YG a lepší inserty než v series one .
Tam je to jak řiká Pavel vždycky podle toho jakej je hype u těch hráčů ještě před sezonou , Nečas byl vysoko na draftu a už měl status takový tý rookie hvězdičky , to je každej rok tohle že UD nereaguje v průběhu sezony na ten vývoj ale maj to nalajnovaný už dlouho dopředu tudíž ty checklisty jsou kolikrát uplně nesmyslný .
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od Bianconero »

Se vší úctou, Pavle, checklist pro Series Two by měl odrážet to, zda ti hráči do sezony nastoupili a jak vůbec hrají. Series One je obvykle nalajnovaná těmi největšími hvězdami a nejdůležitějšími hráči, kteří jsou známí už před sezonou. Series Two je de facto "update", ve kterém by se měla promítnout podzimní část. Když budu hovořit o tom svém příkladu, který jsem zmínil, tak Hemský o října nehrál. Nechápu proto, proč je v Series Two. To je stejné, jako kdyby borec na pomezí 4. lajny (ať už Čech, Kanaďan nebo Litevec, jedno kdo) spadl po prvním měsíci na farmu a už se v lize neukázal. Proč by mu měla v Series Two vycházet karta? Saros? Je stabilní dvojkou za Rinnem. Kvůli vytíženosti šel na podzim na pár týdnů dolů, aby se rozchytal a mohl jít po návratu hned do brány, ale většinu dosavadní sezóny chytá jako stabilní dvojka. Nevidím důvod, proč by měli být na úkor právě takových hráčů na kartách vysloužilci typu Hemského, co už hokeji nemají co dát a ve své podstatě už v NHL nic neodehrají. Chápu to u Jágra, který je legendou ligy a bylo by neuctivé mu nevydat poslední kartu za Calgary. Ale u Hemského ani omylem. A je mi fakt jedno, jaké je národnosti. I kdybych neprosazoval Sarose, tak můžu říct, že tam mohl být místo Hemského třeba Jeřábek, když zůstanu u toho, aby ten kluk byl z Canadiens. Hráči, co nehrají, nemají na kartách co dělat. Neřeknu u Young Guns, nováčkovské karty jsou sazmořejmostí, ale u zbylých hráčů hráčů by se to mělo projevit. Stejně jako se občas obouvám do pana Hrbka, stejně se v tomhle případě obouvám do Upper Decku, kteří by s těmi checklisty taky měli něco dělat. Na druhou stranu, u pana Hrbka aspoň vím, že si to přečte a třeba i možná, kdo ví, vezme alespoň trochu v potaz. Vůči UD jsem nicka, v měřítku nedosahuju ani rozměrů mravence. :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od DzEjDy »

Bianco ač s většinou toho co jsi napsal souhlasím, tak ale UD takhle nefunguje a ani to rozdělení na první a druhou sérii není o "updatu" podle vývoje sezony. Pravidelně mají už od začátku ty top RC rozdělený mezi obě série (viz. třeba letos Patrick nebo Keller až v UDS2). Minulý ročníky to taky tak bylo. Věřím tomu že by ten Rittich nebo i Jeřábek mohli ještě vyjít v updatu SPA nebo kam to vkládají jak psal někdo výše... Co se týká toho checklistu base karet, tak tam bych taky skoro vsadil krk, že mají jasno už před sezonou, max. dojde na pár úprav v případě nějakých velkých ryb v trejdech - můj názor. Vem si třeba příklad Hudlera. Tomu snad nikdy pořádně nevyšla žádná lepší karta, pak získal Lady Byng a těch auto, patch, low limit,... karet měl jak nějakej Crosby. Přitom to bylo zase až v sezoně kdy už hrál opět tužku a ta vlna postupně doznívá až dodnes. Tak to prostě je, u UD nelze čekat nějakou flexibilitu vůči aktuálnímu dění. A ač je nechci v žádným případě obhajovat, tak si vem kolik ročně vydají produktů (i mimo hokej), tam se tomu spoždění o sezonu asi nejde vyhnout...
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od Bianconero »

Jo, Dzejdy, na tom něco bude. Určitě chápu, že je podstatně lepší mít třeba z 80-90 % ten nástřel druhé série už s tou první, protože při tom objemu karet a produktů je to potřeba. Je to ohromná organizace s ohromným dosahem. Na druhou stranu bych od nich čekal pružnější reakce. Občas mi vadí, že se na některých kartách stále dokola točí ti samí hráči. Proto i jdu občas do O-Pee-Chee, kde vím, že mě nezklamou a snaží se hráče obsáhnout v co nejširší míře, za což jim patří velký dík. Ale UD mě zaráží víc věcí v řekněme posledních 5 letech. Karty dělají krásné, ale plnění a jména už se mi tolik nezamlouvají, ubírá se to zvláštním směrem, alespoň co tak sleduju brejky jejich produktů ať už tady na fóru nebo na YouTube.

Rád si sesbírám base set de facto z každého ročníku a už si hodně vybírám, do jakého produktu půjdu, protože chci mít záruku, že tam ta škála hráčů bude co nejširší a nejrozmanitější, hlavně rozmanitější od předešlého roku. Když vezmu třeba jen Chicago, tak je jasné, že Toews, Kane, Keith, Seabrook a Crawford budou všude, jsem i rád, na druhou stranu by bylo super, kdyby pak nevycházeli kolem nich stále ti samí hráči, ale došlo i na jiné. Svého času jsem byl rád za Krügera, Shawa a Saada. Postupně mi všichni odešli a Saad se nakonec vrátil. Mezi tím se sotva ohřál Teräväinen. Ale těm prvním třeba aspoň ty řadovky v prvních letech vycházely i mimo nováčkovské sezóny. Teď by se mi zamlouval třeba Rutta. Škoda že se zatím neprosadil víc Jurčo. A hlavně by bylo super, kdyby se dostalo právě i na brankáře, když jsem spílal nad tím Sarosem, tak i borci z jiných klubů. Ale asi na to koukám moc jako fanoušek, který má i poměrně dost rád brankáře a chtěl by větší záběr i na ně, a nemusí jít jen o mé oblíbence, ale i další brankáře. Přece jen borci v maskách jsou na fotkách s dobrými záběry tahákem a fanoušci je mají obecně rádi. Ale Upper Deck má zkrátka svoji filosofii, beru to. :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od Joffrey_15 »

Já jsem spokojenej Ryan Miller za Ducks, a Bernier za Laviny *cheer* *cheer*
Obrázek

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od lastik »

ja taky spokojen...Mason na Canvasce

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od pavelbart »

Jako máš recht Bianco, ale to takhle myslím už dlouho nefunguje.
Jediné, co je skutečný update jsou ty řadovky v SP Authentic. Tam jsou skutečně hráči, co jsou vyměnění, a na YG i ti, kdo zasáhli později. Tipuji, že Rittich bude tam.
Myslím, že ta kritika UD je celkem v tomhle neoprávněná. Na kartách začali před rokem, dvěma, točit více lidí. Většinou samozřejmě bývalé nováčky a tím se checklist obměňuje, ale nejen ty a kolikrát si i říkám - kdo to je??:-)).
Ale ten základ prostě fanoušci chtějí. Vezmi jen memo a podpisy - vytáhneš Jake Muzzina na krásné CUPce a podívej.
http://www.hokej-karty.cz/hokej-karty/e ... nements-99
http://www.hokej-karty.cz/hokej-karty/e ... Signature-
Materials-99

nebo Giordano, kapitán Calgary, jeden z nej beků loňské sezóny a to samý, Hoffman, výborný hráč...
http://www.hokej-karty.cz/hokej-karty/e ... cislo-B-MH

To je fakt strašně těžký odsoudit. Já jsem třeba rád, že tyhle lidi v setech jsou, ale raději vždy vytáhnu Haška, nebo Roye, i když jsem ho na podobné kartě viděl už 100x...:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: 2017-18 Upper Deck Series Two

Příspěvek od Jenda42 »

No teda :shock: !! ne že bych se chtěl připojovat ke kriitice Upper Decku, ale pokud mě nešálí zrak, tak se jim ztratilo San Jose na obyčejných Canvaskách. *what* *what* Nepsalo se o tom něco?? Stává se to? Jsem zklamanej.

tak to chci teda slevu na Box! *myslim*
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Odpovědět

Zpět na „2017 / 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti