2017-18 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 17 / 18
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od pavelbart »

Mám podobný názor, insert Emotion super nápad, nevzpomínám si, že bych podobnou kartu někdy viděl. Tohle mi u OFS v posledních letech chybělo. Podle mě se až moc kopírují NHL karty a to není asi úplně dobře. Legendy apod. karty byly výjimečné právě tím, že byly nesmírně originální. A jsou pro lidi nesmrtelné (Fini, Švédi, KHL - ti vši si jedou hodně svoje.). Jen ten design, mně osobně se nelíbí, ale pokud je to plastová karta, tak je potřeba ji hodnotit, až ji budeme mít v ruce. Osobně nepovažuji za šťastné písmo, ale to už je věc názoru, možná spíš vkusu. Co se týče Goal Cam, fotky parádní. Opět ale nabývám dojmu, že by to chtěl změnu grafika. Pokud to bylo cílem, karty zjednodušit, pak je to věc jiná. Nicméně, já si pořád myslím, že by tam něco grafického být mělo, protože pak bychom mohli vlastně rovnou sbírat jen fotky od paní Mensatorové a spol.
A co se týče plnění Hobby, říkal jsem to i loni panu Hrbkovi, minusem klasické hobby verze bylo to, že tam člověka nemohlo nic překvapit. Jako že nějaký "case hit". Takže souhlasím se Stevenem.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od worlikk »

Mě se naopak ty Emotions docela líbí. Osobně nemám rád pestrobarevný karty typu KHL, takže tenhle letošní "klidnej ráz" mi vyhovuje. Opět: uvidíme jak naživo...
A jsem rád za další karty Pepise a Kočího ke shánění... *thks*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
DSTRAKA
Opora
Opora
Příspěvky: 276
Registrován: pon 07. zář 2015 20:28:48
Bydliště: Horní Slavkov

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DSTRAKA »

worlikk píše:Mě se naopak ty Emotions docela líbí. Osobně nemám rád pestrobarevný karty typu KHL, takže tenhle letošní "klidnej ráz" mi vyhovuje. Opět: uvidíme jak naživo...
A jsem rád za další karty Pepise a Kočího ke shánění... *thks*
Taky nemam moc rad prebarevny a preplacany karty, ale tohle je az moc extrem. Libi se mi karty na bilem cistem podkladu jako ofs 14/15, tem se proste nic nevyrovna.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DaveBrownsound »

vojta píše: Štěpáne, to je blábol co jsi tady napsal... To snad ani nemá cenu komentovat, a dívím se, že tohle dokážeš napsat.
Jediný štěstí, že Kladno nemá ty PP jinak by to zase byla uplakaná diskuze na tři strany jako minulou sérii u karet Guarantee of Quality 1/1....
:roll: Je tohle nutny?

Jinak Emotion vypadaji zajimave, pravda, neco tam byt asi mohlo, mozna aspon logo(?), ale neprijde mi, ze jsou to kamenny ksichty o nicem. Jako plastovka to muze byt opravdu fajn a v setu o to vic. Trosku mi obecne na vsech kartach chybi nejaka razba, myslim, ze by to karty ozivilo, treba aspon prave logo jako starsi UD apod. Myslim ze treba i ty Net Cam by vypadaly lip s razbou misto toho cerneho napisu.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

Není, přestřelil jsem. Stevenovi jsem se omluvil a dál jsme si vše vyříkali v sz. Zbytečné to už vytahovat.

Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od kalderon »

ten Rolinek tam vypadá jak karikatura :D

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od zette »

Jinak ale souhlasim s Vojtou, ze v nejakem astronomickem pomeru by se nejaka jednickova karta a klidne i lepsiho hrace mela ukazat i z balicku v trafice. O tom i sberatelstvi je, touzit po karte, kterou nikdy nikdo nevidel, i za predpokladu, ze by skoncila vyprana v deravych teplakach nejakeho skolaka...

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Jen bych chtěl připomenout že karta Emotion by měla být vnímána jako takový pokus o změnu a
o vyzkoušení jiné technologie výroby.
berte ji jako takový bonus který ani typologicky do serie I. nezapadá. :)

Uživatelský avatar
mischelin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 50
Registrován: ned 09. říj 2016 12:23:57

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od mischelin »

Za mne Goal cam pekny, mozna bych pridal jeste logo tymu brankare, ale jinak v jednoduchosti je krasa. Chcete videt preplacanou kartu pismenky a vsim moznym a nebo zakrok brankare o ktery vlastne na te karte jde. Jinak Emotion uz je takovy jiny, ja bych mozna zvolil jinou barvu pismene a opet nejakej ten znak tymu. :) Kazdopadne jsou to karty, ktery tu ani moc nebyly. Vzdy jen bile nebo sede pozadi a hrac. Takze za mne palec nahoru :)
Sbírám:
Bílí Tygři Liberec, Čeští brankáři NHL (Hlavně Petr Mrazek) Radim Šimek (Sharks)
Moje nabidka karet: http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 43&t=12677
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Na FB náhled na podpisovky ... https://www.facebook.com/kartyofs/photo ... =3&theater

ve 2 verzích /29 a /6 ... 2 verze podpisovky za mě nesmysl, myslel sem, že to už má OFS za sebou ... Beru to u Icebook nebo MAsked Stories, kde je úplně jinej efekt karty, případně i jiná barva fixu ba podpis... OK, to je zajímavý, ale změnit barvu ražby po stopadesátý ?! Příde mi to zas jak umělý neoriginální hledání case hitu nebo tak ... Paralelní verze k řadovkám sou super a všichni je maj rádi, ale cpát za každou cenu verze do insertů bez většího nápadu mě neoslovuje ... tim nápadem myslim např jako byly loni YOUNG POWER, kde paralelka byla s 3D efektem, to bylo super a za takový nápady velký + ! Tohle je bez nápadu ...

Jinak designově zajímavý a za mě asi nejlepší podpisovky z éry OFS Classic, mimo HIGH END produkty :thumbup:
Naposledy upravil(a) Steven Hockey Cards dne sob 21. říj 2017 12:54:02, celkem upraveno 1 x.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

Nejlepší podpisovky, co kdy ofs vydalo vč. svých high end produktů!!

Obrázek

Ale chtělo by to už kompletní checklist! Ať víme, kdo na kartách vyjde!

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od SugarRay »

Nevypadaj špatně ty podpisovky *ano* a hlavní pozitivum co nikdo nezmínil je že každej klub bude mít po pěti hráčích že to bude vyvážený , jsem zvědavej na checklist , chtěl bych Hubla , Lukeše , Nejezchleba , Pilaře a Jurčíka , schválně kolik z nich tam bude , možná že nikdo :angel:
Obrázek

Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Lloyd »

No...uvidim, jak to bude vypadat naživo. A jaká bude zadní strana. Pro mě zatím jasně nejlepší podpisovky 14-15 a to hlavně díky kombinaci přední a zadní strany. Tohle https://i.imgur.com/9snntJo.jpg prostě vypadá mnohem líp, než tohle https://i.imgur.com/u6sJ6pb.jpg natož tohle https://i.imgur.com/LITGNi2.jpg

Uživatelský avatar
DSTRAKA
Opora
Opora
Příspěvky: 276
Registrován: pon 07. zář 2015 20:28:48
Bydliště: Horní Slavkov

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DSTRAKA »

Lloyd píše:No...uvidim, jak to bude vypadat naživo. A jaká bude zadní strana. Pro mě zatím jasně nejlepší podpisovky 14-15 a to hlavně díky kombinaci přední a zadní strany. Tohle https://i.imgur.com/9snntJo.jpg prostě vypadá mnohem líp, než tohle https://i.imgur.com/u6sJ6pb.jpg natož tohle https://i.imgur.com/LITGNi2.jpg
*gp* *gp*

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Luky »

Někomu na některých kartách chyběla loga, takto jste spokojeni? Mě se to moc nelíbí. Nejsem grafik a nerozumím tomu, ale už jen to, že je jednou to logo vlevo a podruhé vpravo by mě odradilo, bez loga by to zrovna tady asi vypadalo lépe. Jinak se mi zatím představené karty líbí, škoda, že Karel nebude :|
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Kompletní složení karet pro I. sérii ... další info i s nějakejma CL na webu OFS

Řadová karta
Retro
Řadová Red (x/29)
Retro Red (x/29)
Řadová Blue (x/9)
Retro Blue (x/9)

Team Pride (x/60)

Masked Men (x/99)

Young Power (x/99)

Goal Cam (x/99)
Goal Cam Rainbow (x/19)
Goal Cam Rainbow Dotted (x/9)

Stat's Die-Cut (x/99)
Stat's Die-Cut Rainbow (x/19)
Stat's Die-Cut Rainbow Dotted (x/9)

Emotion Gold (x/29)
Emotion Ice Blue (x/9)

Team Replica Jersey (x/29)

Authentic Signature Platinum (x/29)
Authentic Signature Gold (x/6)

Double Signature Platinum (x/15)
Double Signature Gold (x/3)

Hockey Heaven Signature (x/15)

16-17 Anniversary Signature (x/15)

16-17 Printing Plates Yellow (1/1)

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

trošku větší smršť informací a checklistů!

=>

http://ofscards.com/drupal/cs/content/p ... ic-2017-18

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Lloyd »

SugarRay píše:chtěl bych Hubla , Lukeše , Nejezchleba , Pilaře a Jurčíka , schválně kolik z nich tam bude , možná že nikdo :angel:
Pilaře tam máš :angel: Já jsem docela rád, že se dostalo i na některý dlouhodobě opomíjený. Třeba Kuba Černý tu má vůbec první podpisovku v OFS. A Nicholls...doufám, že to vůbec stihnul podepsat *bang*

Jinak se mi líbí ten nápad s "odznáčkem" na team pride. To by mohlo vypadat dobře.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

Jen když koukám na to plnění, což je teda spíš otázka na pana Hrbka. U HOBBY boxu už nebude zavedená garance jedné lepší karty na balíček (jiné než řadové)? Matematicky vychází, že ne, když bude 10 balíčků v hobby.
A objeví se karty i letos v trafice? Nechystá se nějaká jiná spolupráce že by se karty objevily i ve více obchodech než jen v geco tabácích a vybraných hračkárnách? Díky

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Luky »

Proč nebudou PP i ze Super Update?
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Odpovědět

Zpět na „2017 / 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti