2017-18 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 17 / 18
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od SugarRay »

Hoši tak to je síla , skoro na 6 kejsů jeden booklet , já vždycky když vznesu nějaký podezření tak jsem odpálkován jako konspirátor , ale už si myslim že tý srandy bylo dost . A jak tady psal nedávno ten Brňák že ten jeho kámoš se chlubil že měl komplet Brno už před vydánim , to je u každý série OFS že jsou VIP lidi co si nadiktujou konkrétně co chtěj za karty a dostanou je a my co nejsme víajpíčka , ale píajvíčka tak si to musíme vytahat z boxů a povyměňovat s ostatníma píajvíčkama .
A pan Hrbek ví přesně kolik bylo bookletů v kejsech který vám poslal , no tak tu už nemam dalších otázek vaše ctihodnosti , ale máte jednu podepsanou krabici na revanš . normální smrtelník by si řek že se to expeduje ad hoc , padni komu padni že ?
Ale já si myslim svoje už nějakou dobu a teď to sám pan Hrbek potvrdil .
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Jelikož mě nebaví se nechat stále urážet, tak se se všemi slušnými lidmi loučím.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od SugarRay »

Samozřejmě , nikdy nemá nikdo právo se cítiti namíchnutej z řad těch sběratelů - zákazníků , když vidí jak to je , vznést nějaký námitky , na něco upozornit , nebo se ptát , to všechno berete jako svojí osobní urážku ? to je neuvěřitelný .
Ty karty co děláte jsou super , ale ještě nikdo a nic my nevyvrátilo ty moje pochyby co jsem tady psal už tolikrát . Naopak jenom se v tom utvrzuju . slušnej člověk je asi ten spotřebitel co jenom cáluje a drží hubu a krok .
Obrázek

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od radek850 »

No tak to bych ještě mohl snížit své hodnocení produktu, protože booklety byly skoro jediná věc, která se mi tam opravdu líbila (ještě young lions :D ).
Sugar to napsal moc pěkně, nechápu, jak můžou existovat nějací protekční lidé, kteří se ke kartám dostanou dříve, než obyčejný sběratel. Když jsem napsal slovo drzost naposledy, bylo zkritizováno,avšak pravda zvítězí a proto si ho tedka zvýrazním- DRZOST!
Nezbývá než doufat,že se věci změní k lepšímu, na další sérii budu vzhlížet s optimismem a těšit se na ní,ale nesmí se dít takové věci, to potom prostě kazí pocit...
Buď svůj.

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od hokej399 »

Distribuce a prodej v tech nasich "luzich a hajich" byla vzdy problem.Jeste porad se najde dost lidi co maji boxy proste drive nez "normalni" zakaznik a nez jdou oficialne do prodeje.Tim nemyslim e shopy,ale soukrome osoby.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

To že má někdo boxy dřív by byl asi nejmenší problém. Daleko více by mě děsilo, kdyby se hýbalo s obsahem boxů!
Ale nechci tu nic rozšiřovat, ani na nikoho ukazovat či obviňovat.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od SugarRay »

O to nejde že to má někdo dřív , jako dobře i to je takový nefér vůči ostatnim , ale je to tak že někdo si prostě řekne Ferdovi o konkrétní karty , chci celej base set Brna , nebo chci zelený paralelky Brna zaplatí si to a Ferda dodá , nemusí si kupovat boxy jako jiný lidi . Tohle mě s**e , každej jste viděl jak to bylo teď s tou naganskou sérií a jako u Icebook koukám tak stejně u klasický OFS série jdou ty lepší kejsy a boxy tam kam vždy , člověk chce jenom rovnej přístup a stejný šance to je všechno to by přece mělo být normální a že se ještě za to pan Hrbek urazí tak to je fakt už třešnička na dortu .
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od SugarRay »

A ještě k těm Young Lions , to je to samí , pan Kopp potažmo firma MK se zachovala asi tim způsobem - jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá ......
Obrázek

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od hokej399 »

Tohle nemohu posoudit,ale docela mne vrta hlavou jak mohl nekdo zkompletovat celou sadu medaili Nagano (26ks) viz aukce na Ebay.I kdyby koupil 26 boxu bude mit nektere medaile 2x nebo i vicekrat a nektere vubec.I kdyby koupil 50 boxu tak porad bude neco chybet.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DzEjDy »

Tohle je prostě jeden velkej byznys. Bohužel, ale od té doby co se do toho výrazně prosadily peníze, tak se ta situace posunula kamsi do šedé zóny. Na jednu stranu to chápu, že si někdo chce ohlídat svoje investice, na druhou je mně z toho smutno, když si uvědomíte kam to dostává obyčejný sběratelství karet.
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DaveBrownsound »

Ja, nevim, mne prijde, ze vubec netusite, jak to funguje a pak tady placate uplny konspirace. Jsem na 99% procent presvedcenej, ze zadny karty nejsou na objednavku jak tu pisete. Jestli nekdo sehnal komplet set Brna pred vydanim, tak je to proto, ze obrovska cast boxu se distribuuje asi na 5 osob vc. shopu. Tihle je maji pred vydanim, aby je v den vydani mohli ofiko dat na trh. Protoze ty boxy ziskaji o par dni driv, otevrou je a mezi sve odberatele nabidnou karty, o ktere maji zajem, takze takto se dostanou mezi lidi driv, nez je spusten verejny prodej. Jestli to nekomu vadi, budiz, ale vymyslet tu, ze jdou ty karty mimo rovnou na objednavku a jeste od p. Hrbka, si myslim, ze je uplne mimo.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DaveBrownsound »

hokej399 píše:Tohle nemohu posoudit,ale docela mne vrta hlavou jak mohl nekdo zkompletovat celou sadu medaili Nagano (26ks) viz aukce na Ebay.I kdyby koupil 26 boxu bude mit nektere medaile 2x nebo i vicekrat a nektere vubec.I kdyby koupil 50 boxu tak porad bude neco chybet.
Hadam, ze bylo nekolik osob, co koupilo 50 boxu, kdyz date dva dohromady, snadno posbirate 2-3 sety medaili. Sice to bude stat raketu, ale jde to. Po jedne to jde opravdu tezko. Opet - neobhajuju ten zpusob prodeje, ale urcite je nikdo neziskal tak, ze dostal 26 ks medaili od vyrobce. Proc by to delal? Prisel by o moznost naplnit 26 boxu dalsimi kartami.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od BrianLeetch »

Sugy já s tvýma názorama tady vetšinou nesouhlasim,ale to co jsi napsal o 2.serii OFS to ti podepisuju na milion procent!!!

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od SugarRay »

Dave já jsem to slyšel od několika lidí nezávisle na sobě že Ferdovo kamarádi si můžou takhle nadiktovat konkrétně co potřebujou , nevim může to tak být nemusí , nejde o to kdy , jestli dva dny před vydánim nebo 365 minut nebo dní po oficiálnim vydání ale že tady tu možnost maj v tom je pointa , jestli to tak teda je . A nevim jestli to tak je i v případě těch uplně top karet , to se dá taky označit jako spekulace s tim že to tak označíš nemam problem , je to tak .
Ale nevim jestli jsi to byl ty nebo někdo z Prahy co mi psal že konspiruju u série Icebook v tý době , s tim nesouhlasim to musel vidět i totální retard že ty boxy co zůstaly v Praze byly mnohem lepší než ty co šly mezi ostatní prodejce . Neni to tak že se všechno zabalí a pak se to random rozděluje po republice , konkrétně se ví kde co je a komu co jde to mi nikdo ještě nevyvrátil . A zvýhodňování RHK to už si doufám netroufne nikdo označit jako konspirační teorii .
Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od smiesek »

pane Hrbek, opravdu nešlo uhlídat tiskovou paletu (zadní stranu) od čísla 400 a výše u karet Anniversary-Retro? *nevim*
Obrázek
Obrázek
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Lukyn55 »

ta obrácená zadní strana mě taky zaujala .. takže říkáš čísla 400-500 jsou obráceně jo ?
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od smiesek »

Lukyn55: alespoň co jsem si třídila kartičky, mi to tak vyšlo od čísla 400, asi jiná tisková paleta *nevim*
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

LukasCec
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř 10. led 2018 19:01:37

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od LukasCec »

Můj syn (4 roky) si všiml v druhé sérii také jedné rarity a to, že na kartě č. 316 - Radim Zohorna, chybí název týmu *rfl* . Následně jsem koukal, že je to i u č. 317.
Sbírám karty: Lukáše Kloka, Šimona Stránského, podpisová série YWTB, legendy ČS hokeje a reprezentaci ČR, Síň slávy českého hokeje.

Poptávka: https://www.absolutecardcollector.cz/po ... beratel/-1

Uživatelský avatar
mischelin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 50
Registrován: ned 09. říj 2016 12:23:57

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od mischelin »

Tak vam tak koukam na inserty letosniho roku, at muzu zase neco pridat do sbirky a prisel jsem na docela velkou chybu. Tak trochu zamenu jmena u Libereckyho utocnika Martina Bakose
Obrázek
Sbírám:
Bílí Tygři Liberec, Čeští brankáři NHL (Hlavně Petr Mrazek) Radim Šimek (Sharks)
Moje nabidka karet: http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 43&t=12677
Obrázek

HrabeVrta1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon 25. zář 2017 12:40:39

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od HrabeVrta1 »

A na fotbalových kartičkách bude Martin Bakoš :D

Odpovědět

Zpět na „2017 / 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host