2017-18 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 17 / 18
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Lukyn55 »

tak super ;) .. podle checklistu to na mě působilo opačně ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DzEjDy »

Musíš to vzít i z pohledu prodejnosti. Jestliže jsou tady sběratelé Varů a je zájem o jejich karty, tak je ekonomicky výhodný ty karty vyrobit a zvýšit celkový prodej balíčků, boxů,... Osobně mně to asi ani nevadí, ale spíš bych to začlenil do klasickýho setu, takhle jakoby mimo a v jiných počtech je to zvláštní (loňský auto set Kladna u mě ještě stále zvedá obočí). Český rybníček je maličká louže, takže proč to striktně omezovat pouze na extraligový kluby, ale nedělal bych z toho zase nic speciálního (pokud to teda nemá vyjít zvlášť jako komlet base set Varů)...

EDIT: Tak objasnění přišlo dřív než jsem stihnul sesmolit těch pár mých myšlenek... :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Lukyn55 »

to já naprosto chápu, ale pak bych to vzal rovnou jako karty pro extraligu a první ligu komplet .. všechny týmy
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

Checklist v pohodě, za mě spokojenost se jmény. Těším se na Liberečáky. Do sbírky půjdou mnou nejvíce očekávané RC karty Stezky a Dlouhého hned v první sérii, ostatní mlaďasové se snad objeví ve druhé. Spokojenost také za Škarka a zavedení trenérů do base setu, ty jejich inserty v minulých ročnících byly o ničem co si budeme povídat... Tohle je super řešení.
Co paralelky, nebudou letos (krom výročních "APSek")? Co nějaké 1/1?

Vary mi jsou úplně jedno, pokud nebudou v každém balíčku...

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Paralelní karty 1/1 nebudou, přijde mi to zbytečné ;)
1/1 budou printing plate z loňské sezóny, do I.serie budou zabaleny verze Yellow :)

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

Tak v tom případě mi printing plate bohatě stačí! Supeer, pro mě větší tahák a důvod jít do boxíku :) Akorát předpokládám, že budou jen v collectors boxu, nebo je budete ve větším poměru vkládat i do hobby boxu, co půjde koupit v trafice? :)

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Lukyn55 píše:to já naprosto chápu, ale pak bych to vzal rovnou jako karty pro extraligu a první ligu komplet .. všechny týmy
Série pro první ligu je totální nesmysl ! Zájem je o pár "top" teamů : Kladno, ČB, Vsetín, Vary dejme tomu ... zbytek ? nic ! Karty takovejch teamů jako Kadaň nebo Benátky ( a dalo by se pokračovat ) by nikdy nikdo nekoupil a všichni by byli akorát otrávený, že z boxu by byly 2/3 karet total neprodejný a nikdo by ty boxy nekupoval a vydavatel by na tom musel zákonitě tratit... Vydat sérii se 4 teamama by byl taky docela nesmysl a tak proč to nepřiřadit k extralize ? Když je to rozumně vkládaný a o takový karty třeba bude i větší zájem, než o "slabší" ELH teamy ? Třeba loni jak vyšlo Kladno (když pominu z mýho pohledu nesmyslnost řady těch podpisovek) tak jak řadovky, tak i tyhle podpisovky vyšly jako nadstandart v plnění, tj. nebyl v boxu podpis nějakýho kladenskýho dřeváka na úkor klasický podpisovky, bylo to navíc ! Jediný co bylo "v základu? byly memorabilie Tona a Tenkráta a to si myslim, že byly v setu rozhodně horší jména než oni, takže za to by se nikdo zlobit nemusel vytáhnout zrovna Kladno, to by nebyl problém vyměnit / prodat.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Bohužel jen do collectorů.
Za poslední rok se nám přehoupl prodej ve prospěch collectorů, děláme jich stále více

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Veteran fans hcs píše:Paralelní karty 1/1 nebudou, přijde mi to zbytečné ;)
1/1 budou printing plate z loňské sezóny, do I.serie budou zabaleny verze Yellow :)
Zdravím, budou mezi PP i karty Kladna co vyšly loni vrámci OFS Classic ?

díky

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Veteran fans hcs píše:Bohužel jen do collectorů.
Za poslední rok se nám přehoupl prodej ve prospěch collectorů, děláme jich stále více
Tenhle krok chválim :thumbup: aspoň zůstanou ty top karty mezi sběratelema a nestane se tak (snad ) že takováhle karta zmizí kdovíkam po prodeji balíčku v trafice !

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DzEjDy »

Steven Hockey Cards píše:
Lukyn55 píše:to já naprosto chápu, ale pak bych to vzal rovnou jako karty pro extraligu a první ligu komplet .. všechny týmy
Série pro první ligu je totální nesmysl ! Zájem je o pár "top" teamů : Kladno, ČB, Vsetín, Vary dejme tomu ... zbytek ? nic ! Karty takovejch teamů jako Kadaň nebo Benátky ( a dalo by se pokračovat ) by nikdy nikdo nekoupil a všichni by byli akorát otrávený, že z boxu by byly 2/3 karet total neprodejný a nikdo by ty boxy nekupoval a vydavatel by na tom musel zákonitě tratit... Vydat sérii se 4 teamama by byl taky docela nesmysl a tak proč to nepřiřadit k extralize ? Když je to rozumně vkládaný a o takový karty třeba bude i větší zájem, než o "slabší" ELH teamy ?
Souhlas. Osobně by mně taky nevadilo, kdyby v rámci OFS série vycházely i tyhle silný kluby první ligy, ale komplet všechno nemá šanci na úspěch.
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Steven Hockey Cards píše:
Veteran fans hcs píše:Paralelní karty 1/1 nebudou, přijde mi to zbytečné ;)
1/1 budou printing plate z loňské sezóny, do I.serie budou zabaleny verze Yellow :)
Zdravím, budou mezi PP i karty Kladna co vyšly loni vrámci OFS Classic ?

díky
Zdravím, na PP jsme použili jen tiskové desky z loňských klasických řadovek
Kladno nás bohužel nenapadlo schovat :(

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

Steven Hockey Cards píše:
Veteran fans hcs píše:Bohužel jen do collectorů.
Za poslední rok se nám přehoupl prodej ve prospěch collectorů, děláme jich stále více
Tenhle krok chválim :thumbup: aspoň zůstanou ty top karty mezi sběratelema a nestane se tak (snad ) že takováhle karta zmizí kdovíkam po prodeji balíčku v trafice !
Štěpáne, to je blábol co jsi tady napsal... To snad ani nemá cenu komentovat, a dívím se, že tohle dokážeš napsat.
Jediný štěstí, že Kladno nemá ty PP jinak by to zase byla uplakaná diskuze na tři strany jako minulou sérii u karet Guarantee of Quality 1/1.

Znám hodně lidí, co karty sbírají právě přes trafiky, neznají nakupování přes internet nebo na to prostě nemají peníze vysolit najednou 1500,- za box i s poštou. Není jich málo a i v ostatních městech balíčky z trafik mizí velkou rychlostí.
Proč tito lidé nemají také šanci získat nějakou pecku?? Proč taky nemůžou mít case hit nebo printing plate v balíčku, byť v astronomickém poměru?? Prostě toho dojmu se nezbavím, že by měli mít stejné šance získat si nějakou pecku. Byť v jiném (o dost vyšším) poměru. Nemluvím za sebe, já si ten collector koupit samozřejmě můžu, ale hodně kupuji i balíčky a je velká škoda, že se tam v takové pecky narazit prostě nedá.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Na FBdalší insert "EMOTION" + podpisový Anniversary z loňska + podpisovky mistrů "HOCKEY HEAVEN"

https://www.facebook.com/kartyofs/?hc_r ... iM&fref=nf

za mě nápad u insertu Emotion dobrej, ale provedení už horší ... grafika veškerá žádná, to je ale asi věc vkusu, ale ty fotky taky žádná sláva, na takový karty bych si spíš představoval foto situace jako oslava goalu, debata s rozhodčim apod, než takhle stroze jenom xichty ... 2 verze týhle karty taky zbytečný, plastový provedení naopak + ! ale zasloužilo by si to asi lepší zpracování

podpisy Anniversary a Komety super, tradiční záležitost posledních sérií, když podpisy ANN. nebyly loni, logicky se doplněj teď ... hard podpisy super, limit klasickej zachovanej z předchozích let ... celkově :thumbup:
Naposledy upravil(a) Steven Hockey Cards dne čtv 19. říj 2017 14:59:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Lukyn55 »

tak na inzert emotion fakt nevím co říct .. vím, že často říkáme, ať si počkáme na to jak bude karta vypadat naživo, ale tyto náhledy? .. jako ty mi spíš pasují do té sekce naše výtvory nebo jak se jmenuje a i tam by patřily mezi ty horší .. a doufám, ž fotky ještě nejsou konečně, protože na kartě s názvem emotion bych si fakt dokázal představit jiné výrazy než kamenou tvář :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
DSTRAKA
Opora
Opora
Příspěvky: 276
Registrován: pon 07. zář 2015 20:28:48
Bydliště: Horní Slavkov

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DSTRAKA »

Emotion jsou za me teda jako fotky s napisem emotion, ktere bych si mohl vytvorit ve wordu. Plastova karta super, jen skoda ze u takto nevzhlednych karet. *cry-a*

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

vojta píše:
Steven Hockey Cards píše:
Veteran fans hcs píše:Bohužel jen do collectorů.
Za poslední rok se nám přehoupl prodej ve prospěch collectorů, děláme jich stále více
Tenhle krok chválim :thumbup: aspoň zůstanou ty top karty mezi sběratelema a nestane se tak (snad ) že takováhle karta zmizí kdovíkam po prodeji balíčku v trafice !
Štěpáne, to je blábol co jsi tady napsal... To snad ani nemá cenu komentovat, a dívím se, že tohle dokážeš napsat.
Jediný štěstí, že Kladno nemá ty PP jinak by to zase byla uplakaná diskuze na tři strany jako minulou sérii u karet Guarantee of Quality 1/1.

Znám hodně lidí, co karty sbírají právě přes trafiky, neznají nakupování přes internet nebo na to prostě nemají peníze vysolit najednou 1500,- za box i s poštou. Není jich málo a i v ostatních městech balíčky z trafik mizí velkou rychlostí.
Proč tito lidé nemají také šanci získat nějakou pecku?? Proč taky nemůžou mít case hit nebo printing plate v balíčku, byť v astronomickém poměru?? Prostě toho dojmu se nezbavím, že by měli mít stejné šance získat si nějakou pecku. Byť v jiném (o dost vyšším) poměru. Nemluvím za sebe, já si ten collector koupit samozřejmě můžu, ale hodně kupuji i balíčky a je velká škoda, že se tam v takové pecky narazit prostě nedá.
Collectors box je dělanej pro "vážný" sběratele, který do toho investujou celkem dost peněz ... jako levnější alternativa tu pro sběratele, který nechtěj / nemůžou dát tolik výrobce nabízí levnější hobby boxy s možností koupě i na jednotlivý balíčky ... Logicky pak má každej tenhle produkt nastavený jiný taháky ... u vyšší řady je to paralelka /5, 1/1 karty + nějaký další case hity ... pro nižší řadu zase paralelky /25, podpisy, občas memo ... ty HIGH-ENDový karty prostě do trafik nepatřej (muj názor) ... Takhle to třeba nešťastně dopadlo u Buybacků v 13/14, karty byly normálně v balíčkách ( i extrémně nízký limity /1 /2 /3 /4 /5 atd. ) velký množství boxů už je prodanejch (update dokonce vyprodanej) a některý karty nikdo nikdy neviděl a mě třeba mrzí, že takovou kartu nemám ... dokážu žít s tim, že kartu X lidí vytáhne a já zrovna nemám štěstí a nezískám jí, ale maj jí jiný lidi ve sbírce, protože byly rychlejší / šťastnější apod :D ale když na nějaký takový sadě kompletuju team a pak si nějakej kluk koupí v trafice balíček, bude tam mít tuhle top kartu, kterou stejně "neocení" a mezi "sběratele" se ta karty nikdy nedostane !

Argument jako že v dnešní době někdo neví jak kupovat přes internet a poto obýhá trafiky mi příde zcestnej !

Ohledně 1/1 když seš tak chytrej a vytahuješ mojí kritiku z minulý série, tak si to zpětně najdi a přečti se pořádně co tam píšu nebo drž hubu ! ... proti PP sem nikdy nic neřek a byl bych rád za šanci si na tom sehnat třeba Burgera a Tona ... když Kladno neni, no tak budu sbírat na PP třeba odchovance Humla, protože tyhle karty sou unikáty a maj smysl, PP tu dlouho nebyly (od Masked Stories) tak proč ne ! Souhlasim co tu psal výš p. Hrbek, že 1/1 paralelky k řadovkám sou zbytečný, to ale neplatí pro PP ! Nejde o limit, ale o to co je to za kartu !

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

Štěpáne, zbytek dáme v sz. Ať tu nešpiníme vlákno. *typing*

Ty inserty vypadají na scanech dost zvláštně, ale věřím, že v reálu to bude moc hezký. Už jenom informace, že karty budou na trvzeném plastovém skle je hodně vypovídající. Třeba budou ty karty průhledné nebo silnější. Hned to bude vypadat jinak :) Takže já jim věřím a těším se na živo.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

Kdyby náhodou někdo neměl fb

Obrázek

Obrázek

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Dawe4 »

Insert EMOTION je super nápad. :thumbup:
Designove jak už bylo zmíněno je to určitě o vkusu, ale tady mi ten čistý design karty (jako u GOAL CAM) k tomu prostě sedí. Plus to bude plastová karta, takže věřím, že výsledný dojem naživo bude velmi pěkný.
Co se týče těch fotek, tak zatím jsme jich viděli jen 5 a neříkám, že nějaká sláva, ale pokud v setu nebudou jen čistě "hlavy", ale bude to více rozmanitý, tak to může být velmi dobrá insertní série.
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Odpovědět

Zpět na „2017 / 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti