Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2017.
Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od maardear »

To jo, 7 zápasů v týmu kterej hrál letos tužku je fakt zoufalost. Přitom ty statistiky mimo NHL měl letos výborný:
Erie Otters OHL 35 22 53 75
Canada U20  WJC 7 3 710

Arizonu nesleduju, ale je pravda, že tam teď maj přenováčkováno, co si vybavuju, tak letos ukázali Dvorak s Chychrunen, asi nějací veteráni tam hrát musej, a Duclaira s Domim tak brát opravdu ještě nelze *lgh*
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od sabres911 »

Sam jsem na Stromeho zvedavy, brusleni je snad jedina vec, ktera ho muze posunout hodne dozadu, ale to skauti vedeli uz na draftu, na juniory to staci, ale NHL je nekde jinde...

Kazdopadne diky za break, UD Ice jsou vazne asi jeden z nejvetsich hit or miss produktu letosni sezony (teda ze me jo), karticky jsou to nadherne, ale ... proste velky risk a box = podpisovka a hezke inzerty...

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od peldap »

snad máš pravdu, opravdu to může být hvězda budoucnosti, chce to čas.
maardear píše:Se Stromem se to má jak s Puljujarvim, investice dobudoucna, mělo by to být dobrý jméno, snad se vschopí ;)

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Peťo díky za prezentaci boxu.Nebojíš se toho,pokaždé jdeš do toho znovu.Věřím,že tě ta petelice ještě čeká,jak jsi vytáhnul Sekáče.Tipuji Connora v limitu 5.Držím palce.
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od pavelbart »

sabres911 píše:Sam jsem na Stromeho zvedavy, brusleni je snad jedina vec, ktera ho muze posunout hodne dozadu, ale to skauti vedeli uz na draftu, na juniory to staci, ale NHL je nekde jinde...

Kazdopadne diky za break, UD Ice jsou vazne asi jeden z nejvetsich hit or miss produktu letosni sezony (teda ze me jo), karticky jsou to nadherne, ale ... proste velky risk a box = podpisovka a hezke inzerty...
Luky, myslím, že SPx jsou na tom daleko hůře:-)). To radši ICE, mluvím z vlastní zkušenosti, obojí jsem rozbalil dost:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od peldap »

moc díky, potěší když mi lidé občas i zafandí, co se týká Connora, tak slibuji, že se o to minimálně pokusím....
Maurice Richard 9 píše:Peťo díky za prezentaci boxu.Nebojíš se toho,pokaždé jdeš do toho znovu.Věřím,že tě ta petelice ještě čeká,jak jsi vytáhnul Sekáče.Tipuji Connora v limitu 5.Držím palce.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od lastik »

Neni kazdy den posviceni Peto, ale proste nas to rozbalovat bavi :)
ted to nevyslo, priste uz to treba bude lepsi a i kdyby ne, tak stejne budem rozbalovat dal.... znam to *lgh*

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od sabres911 »

pavelbart píše: Luky, myslím, že SPx jsou na tom daleko hůře:-)). To radši ICE, mluvím z vlastní zkušenosti, obojí jsem rozbalil dost:-).
Nechci ti kazit kšefty, ale SPX už považuju za mrtvou sérii :oops: ... UD Ice jsou vážně nádherné a chápu, proč je lidi rozbalují, navíc chytnout auto patch, to je sběratelský grál. O RC /99 ani nemluvě, v SPX mi jaksi podobné kousky chybí...všude prostě nemůžou být top karty jako v UD Ice, ale koncept SPX který tu běžěl strašně dlouho byl prostě úplně v pohodě, cenově už vlastně mid-product se slušným plněním, ale to se každý rok zhoršovalo a ta nynější konfigurace je prostě divná...
Naposledy upravil(a) sabres911 dne pon 08. kvě 2017 14:18:19, celkem upraveno 1 x.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od peldap »

tak o tom žádná, přesně jak píšeš, je to zkrátka velký koníček, který mě už drží přes 20 let.
lastik píše:Neni kazdy den posviceni Peto, ale proste nas to rozbalovat bavi :)
ted to nevyslo, priste uz to treba bude lepsi a i kdyby ne, tak stejne budem rozbalovat dal.... znam to *lgh*

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od Tony Lapacka »

Je to zase o boxech, které i v USA stojí okolo 100 dolarů za krabici a to si běžný sběratel nekupuje každý den.

Jít s tím na tohle forum je samozřejmě riziko, že to budou rozebírat převážně lidi, co si podobný box nikdy nekoupí. A tudíž tomu zas až tak nerozumí. Problém je v tom, že těch limitovaných nováčků je v boxech letos méně, což na druhou stranu znamená, že firma Upper Deck vydala větší počet krabic. Můžou si to dovolit, kvůli nováčkům, jako je Metthews, Marner, Laine, W. Nylander atd. je prostě budou lidi pořád kupovat, dokud se tahle série prostě nevyprodá. A to i když šance tam takového nováčka najít je dost malá. Tak to prostě v tomto hobby funguje.

Když budou příští rok slabší nováčci, je pravděpodobné, že bude v boxech víc jiných lákadel, jako jsou třeba podpisy a jersey karty legend.
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od SugarRay »

Ty vole tohle je na me moc , UD nikdy nezmeni svoji politiku a plneni boxu , to plneni nebo protihodnota jde spis porad dolu to je objektivni fakt , cemu ma na tom nekdo rozumet ? Vidim obsah dvou rozbalenych boxu a vidim ze to stoji za hovno to je cely na to nepotrebuju nicemu rozumet .
Cely tohle vyjebavani stoji na tom ze lidi v severni Americe nejsou normalni a velkou cast tech overpriced serii stejne pokazdy vykoupi kvuli rc kartam , ktery jim staci k pocitu ze za ty penize to stalo a samozrejme mej jiny meritka i financni , u nas ale na to touhle optikou koukat nemuzu .
Lapacko vzpamatuj se uz , UD dala sami vyjebavky a cim vetsi , tak tim vic ty ji tady obhajujes .
Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od peldap »

HOŠI, děkuji za velmi různorodé názory, opravdu mě to těší. Jenom mi dovolte, abych napsal jednu věc :
VĚČNÉ DOHADOVÁNÍ O CENÁCH BOXŮ, O JEJICH PLNĚNÍ A FIRMĚ UPPER DECK A PODOBNĚ.
Můj názor je ten, i když se mi také spousta věcí nelíbí a nadávám na ně, tak dělám do karet přes 20 let a je to můj veliký koníček, takže dokud budu mít nějaké finance a budu já a moje rodina zdravá, pak si zkrátka občas nějaký ten dražší box koupím a pokud tam bude nějaká ta PECIČKA, tím lépe, pokud tam nic nebude, nevadí, nejde přeci o život.
Dělám to proto, že mě to zkrátka baví, každé první sobotní dopoledne na burze je pro mě jako 14 dní v lázních, pokecám s kamarádama apod, zkrátka alespoň na chvílku zapomenu na každodenní starosti, toť vše, díky!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od Buri 26 »

peldap píše:HOŠI, děkuji za velmi různorodé názory, opravdu mě to těší. Jenom mi dovolte, abych napsal jednu věc :
VĚČNÉ DOHADOVÁNÍ O CENÁCH BOXŮ, O JEJICH PLNĚNÍ A FIRMĚ UPPER DECK A PODOBNĚ.
Můj názor je ten, i když se mi také spousta věcí nelíbí a nadávám na ně, tak dělám do karet přes 20 let a je to můj veliký koníček, takže dokud budu mít nějaké finance a budu já a moje rodina zdravá, pak si zkrátka občas nějaký ten dražší box koupím a pokud tam bude nějaká ta PECIČKA, tím lépe, pokud tam nic nebude, nevadí, nejde přeci o život.
Dělám to proto, že mě to zkrátka baví, každé první sobotní dopoledne na burze je pro mě jako 14 dní v lázních, pokecám s kamarádama apod, zkrátka alespoň na chvílku zapomenu na každodenní starosti, toť vše, díky!!!!!!!!
:clap: :thumbup: :clap:

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od DJjandy »

Tak tím svým posledním příspěvkem to peldap myslím pěkně uzavřel. :thumbup: :clap:
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od peldap »

myslím, že tak to zkrátka je, díky za podporu!!!!!!!!!!
DJjandy píše:Tak tím svým posledním příspěvkem to peldap myslím pěkně uzavřel. :thumbup: :clap:

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od 33mc »

peldap píše:každé první sobotní dopoledne na burze je pro mě jako 14 dní v lázních
SUPER ! Od června vybírám povinný lázeňský příplatek a vzdušné.... *rfl*

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od peldap »

TAK ZASE OPATRNĚ, ABY NÁM TEN VZDUCH NEPŘESTAL CHUTNAT !!!!!!!!
33mc píše:
peldap píše:každé první sobotní dopoledne na burze je pro mě jako 14 dní v lázních
SUPER ! Od června vybírám povinný lázeňský příplatek a vzdušné.... *rfl*

Uživatelský avatar
Yojimbo
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: úte 17. lis 2015 2:22:35
Bydliště: Kladno

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od Yojimbo »

peldap píše:TAK ZASE OPATRNĚ, ABY NÁM TEN VZDUCH NEPŘESTAL CHUTNAT !!!!!!!!
Mně už dávno přestal, takovej puch tam vždycky je. :D

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Zdravím Peldo :) , ty jsi srdcař :thumbup:
ale tohle je pohodová otvíračka za 5000,- měl jsi tady už dražší extrémy
pro mě jsi borec ze staré školy :thumbup:

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD ICE 2 BOXY

Příspěvek od peldap »

myslím, že to jsi celkem trefil, opravdu srdcař tedy jsem a ze staré školy taky, jinak tato pohodová otvíračka byla bez pár korun za 7000Kč, to jen na vysvětlenou, moc díky za příspěvěk, brzy půjdu do 3 boxu...
Veteran fans hcs píše:Zdravím Peldo :) , ty jsi srdcař :thumbup:
ale tohle je pohodová otvíračka za 5000,- měl jsi tady už dražší extrémy
pro mě jsi borec ze staré školy :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host