spX 2016-17

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2017.
Odpovědět
anderas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát 07. dub 2017 12:29:30
Bydliště: Nitra Slovensko

spX 2016-17

Příspěvek od anderas »

Cavte banda
Tak mne prisiel boxik z usa od brata a blazon sam ani nevedel co mi kupuje *nevim* 4 karty v balicky, takze strach to otvorit.

Obrázek

tak ja viem mohlo to byt lepsie, ked sa pozrieme na pomer cena a mnoztvo kariet, ale tak mladici to este urcite rozbalia a casom sa budem z kariet este viac tesit *mrk*

Obrázek
Zbieram karty Jara Halaka

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: spX 2016-17

Příspěvek od martymcfly1 »

Takovej rookie box.......a co, když to bylo od bráchy *rfl*

Aspoň ten Giroux.... :thumbup:

Líbí se mi hláška na boxu : Every pack is a HIT *lgh* *lgh*

anderas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát 07. dub 2017 12:29:30
Bydliště: Nitra Slovensko

Re: spX 2016-17

Příspěvek od anderas »

Diky pohodovy komentt *placnuti*

....alebo este hlasku upravit na "Every pack will be hit" *rfl* *rfl*
Zbieram karty Jara Halaka

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: spX 2016-17

Příspěvek od SugarRay »

Oni nemůžou udělat jeden balíček v boxu ale čtyři balíčky po jedný kartě jako kdyby se ty balíčky daly koupit zvlášť a v každym balíčku je karta ! Jsem ohromen :angel: a každá ta karta je hit jak hovado to je jasný :D , no ale musim uznat že ty karty jsou fakt krásný Shadow box je parádní i ten rookie Minesoty , Nylander taky dobrá karta ikdyž je to jsy dobrý jméno .
Takže dá se říct že nekecaly every pack is a hit *rfl*
Obrázek

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: spX 2016-17

Příspěvek od Jirka87 »

Tak je v tom určitě víc napětí a radosti, rozbalovat 4 balíčky po jednej kartě, než jeden balíček se čtyřma kartama :)
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

anderas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát 07. dub 2017 12:29:30
Bydliště: Nitra Slovensko

Re: spX 2016-17

Příspěvek od anderas »

Dakujem za komenty :)

Tak ako som pisal bol to strach otvorit :) fakt adrenalin, ktory som este pri ziadnom boxe nemal.
Karty na zivo su nadhrerne a mega hrube nechal som ich v balickoch a v originalnom boxe :) zatial.
Tiez musim spomenut, ze s bratom sme to rozbalovali spolu cez videohor (kedze je usa) pocas obednajsej prestavky *rfl*

A.
Zbieram karty Jara Halaka

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: spX 2016-17

Příspěvek od Bianconero »

Mně se nejvíc líbí krabička *cl* *rfl* ale jooo, karty taky dobrý *lgh* Parádní Willi N. *placnuti*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: spX 2016-17

Příspěvek od Hans »

Proti designu karet asi nic nelze říct, ale pamatuju časy, kdy měl SPX box ještě 18 balíčků a byla to docela pěkná otvíračka. :lol: Ale amíky řadovky vždycky jenom zdržovaly. Ten Eriksson Ek je nějaká patch paralelka nebo to jsou tohle normální RC karty? Shadow box designově taky paráda.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: spX 2016-17

Příspěvek od peldap »

Myslím že designově velice povedené karty, naživo to musí být parádní. Co jsem tak koukal, tak jsi dopadl ještě velice slušně, Giroux a Nylander super karty, u těchto boxů je to pořád dokola, bývá to většinou o jedné kartě, samozřejmě myslím RC.
Moc díky za brejk a odvahu, hodně štěstí do dalšího rozbalování !!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: spX 2016-17

Příspěvek od pavelbart »

My jsme rozbalili cca 5, 7 boxů určitě a mohu říci, že to jsou nádherné karty, ale většinou průserové plnění. Chybí tomu totiž většinou nějaká ta pecka, jako bývá v Ultimate nebo Premier. Tady je to vysloveně o štěstí. Design, zpracování karet, např. ty bílé podpisy, to je nádhera, ale mohu zodpovědně říci, že u tohoto produktu člověk potřebuje ještě více štěstí než u ostatních. Já jsem třeba vytáhl 2x Laineho Ice Shredders 1:700!! Z jednoho casu, super, ale to pro mě není hit takový, abych řekl, že si to otevřu znovu... A to, že karta má takové plnění ji bohužel zas tolik cenu nezvedá, tady je ještě více RC karet než v jiných sérií... osobně nejsem z této změny produktu vůbec nadšený. SPx bývala klasika.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

anderas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát 07. dub 2017 12:29:30
Bydliště: Nitra Slovensko

Re: spX 2016-17

Příspěvek od anderas »

Cavte
Co som zatial zistil tak Joel je Rookie auto patch. A ako pisete ide im ako keby o rookie plnenie, cize z toho mi aj vychadza ta blazniva cena boxu a asi aj cakali ze tie karty budu cennejsie. Ale co som videl cenny tych kariet zase nie su na zahodenie.
Diky a povzbudive komenty ;)

A.
Zbieram karty Jara Halaka

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti