Narozeninove Artifacty 1/3

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
benechek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: pon 18. črc 2016 19:53:16
Bydliště: Zlin

Narozeninove Artifacty 1/3

Příspěvek od benechek »

Dobry podvecer.
Dnes do prace dorazil pomerne objemny balik od Pavla z shopu. Jelikoz me za nedlouho cekaji tricatiny, rozhodl jsem se zase si udela trochu radosti. Artifakty se mi opravdu libi, zarekl jsem se, ze base set do 100 je zaklad, samozrejme bych nejradeji dosbiral cely 180ti kartovy base, ale to se asi nepostesti. No uvidime. Dorazil jsem domu a plny ocekavani jsem se v klidu vrhl na prvni box. Balicky jsem, ani nevim proc, tentokrate bral postupne zleva, pote zprava. A reknu vam, ze jsem zacal po puli boxu docela trnout. Jak to ale nakonec dopadlo?

Base jsem opet nedaval, ty karty uz jsem videli vsichni. Jen pro info, padl Mrazek do sbirky. Na rookie Redemption jsem nasel symbol blesku.

V prvnich ctyrech baliccich jsem nasel postupne krom base karet, kartonku jen tyto ctyri paralelky. Prekvapil me balik s Coreym, protoze pod nim se nalezal opet on, jen na basu. Ale limit /25 je hezky.
Obrázek

Prvni balik druhe pule...a ctyri base karty!? Do cile zbyvaji jen tri pakly a porad mi jeste chybi nejaka trefa.

Balik cislo 6....a je tu prvni z nich. Novacek na limitu /35, je u toho jakasy cmaranica a docela hezky kus patche. Jen skoda toho jmena. Pro me neznama...
Obrázek

Balik cislo 8...ano, protoze v 7 byl podle me HIT boxu :). Z posledniho baliku boxu na me vykoukli dva fesaci z Nashvillu, jeden nosi celou karieru helmu s kosikem. Hezky limit /199 a jeden kousek od kazdeho.
Obrázek

.....No a tedka uz teda pojdme na ten muj box hit. Je to celkem muj treti box artifacts a musim rict, ze doposud nejlepsi karta co jsem vytahl. Pote jsem se dival, jaky je plnici pomer...a celkem slusna trefa. Karta obecne 1:480 hobby, a muj Robby 1:595, tedy nejcasteji padajici ze serie 2015-16 Update - Top 12 Rookie Signatures, ale i tak krasa.
Obrázek

Takze za me opravdu spokojenost, jdu pohledat duplikaty a snad jich pudu mit co nejmene :). Jeste na me ceka jeden box Artifacts a pote uz dlouho ocekavany produkt, a to 12-13 Motown Madness. Tak uvidime, jak dlouho vydrzi zabaleni :).
Detroit Red Wings - 2563 (15/05/2021)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
19-20 Stature, Ultimate Collection Detroit

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Narozeninove Artifacty 1/3

Příspěvek od SteveRogers92 »

Karta Preds je super ! :)
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninove Artifacty 1/3

Příspěvek od SugarRay »

Ten Fabbri je moc pěknej , určitě nejlepší karta z boxu a na druhý místo bych dal toho Croforda na gold paralelce .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host