SPX 2011-12 MASTER CASE

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od svatos40 »

Tak vcera prislo na otvaranie case SPX 2011/12 Master Case

Obrázek
Obrázek

Case obsahoval 14 boxov. Kazdy box 18 balickov po 4 kartach plus 1 ICE Bonus Pack

Ideme na vysledok najprv ICE (kazdy balicek 4 radovky a jedna RC)
Obrázek
Obrázek

ICE ROOKIES
Obrázek
Obrázek

SPX Base
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jersey Single
Obrázek
Obrázek

Jersey Dual
Obrázek
Obrázek

Rookie Jersey bez limitu
Obrázek

Rookie Jersey s limitom
Obrázek

Auto Rookie Jersey /799 resp. /499
Obrázek
Obrázek

Inzerty SPX FINITE ROOKIES a LEGENDY
Obrázek
Obrázek

Rookies
Obrázek
Obrázek

Triple jersey a paralelky /25
Obrázek

Shadowbox a Flashback
Obrázek

A to naj na zaver
Obrázek

Este jedna zaujimavost vsetky jersey inserty podpisane veci boli v kazdom jednom boxe v pravej kopke balickov. V lavej bola vzdy len jedna obycajna ROOKIE a radovky.

Obrázek

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od martymcfly1 »

Pro mě trošku mimo realitu a proto jsem rád, že jsem to mohl shlédnout.DÍKY
Zajímavý jsou ty autographed rookie patch, v podpisu: go Skeleftea a go Badgers.......Mateřský kluby?

Zago
Nováček
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř 26. říj 2016 18:43:48

Re: SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od Zago »

Pěkný karty.Ten Lindros je paradní *gc*
Prodej karet NHL=Jersey,inserty,brankáři,řadovky řazené dle týmů atd...
http://zago11.rajce.idnes.cz

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od zizomil »

když jsem tak koukal na ty Jersey tak jsem si vzpomněl na hlasku ze demence nataci hlavu na levou stranu... :-) snad se me to ještě netýká :-)
no ale jinak krasny karty jen skoda ze jsou moc posunuty nahoru a proto mají oriznutou hlavu... :-(

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od Vasil »

Cam Neely bude asi krásnej :thumbup: Škoda že ta Shadowbox není podepsaná, to by byla ta správná svatošovská pecka! Byl case v akci? Protože podle mě asi nejmíň povedenej ročník :eh:
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od shark »

takhle trapnej CASE uz jsem dlouho nevidel

vazne jen jeden zralok na jedny ice radovce????? to je fakt vysmech, jeste ze jsi neudelal GB :D
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od freddy-NJD26 »

ja ti nevim SVATOSI ....si spokojenej ??? ...ja ti rozhdone nechci zosklivit otviracku, kdyz ja sam traged bych si nekoupil ani box...

tech JSY AU /499 tam bylo pozehnane....ale na to ze to byl CASE a muselo to stat takovy penize...tak mi to pride slaby....tam by na CASE podle me , mel bejt nakej řachanec ...v podobe nakyho podpisu naky Hvezdy/legendy...limit neco okolo /10 a Hard sign ....treba OVIE...Mario...nebo aspon Brody, sakic ,forsberg..i kdyz maj miliony karet.....ja tohle poridit, tak sem asi nasranej...a jak tam nekdo psal s tou rezbou karet...tak to bylo taky prvni co sem si hned vsim...taky tu spodni grafiku mohli soupnout niz aby se ten golman tam poradne vesel...
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od svatos40 »

Ja som to uprimne pisal uz na SVK fore, v podstate som ani len netusil ceklist takze ma to ani nemalo preco trapit.. Case bol v sale za polovicnu cenu tak som to zobral...

Cista zabava na koniec tyzdna..

Ked si to rozdelime na drobne tak cena box vysla na 50 eur, za tu cenu mam v kazdom boxe 2 jersey a 2 rookie jersey z toho jednu auto RC a 2 -3 inserty. To nie je vobec zle..

Tohtorocne UD1 ani len jersey negarantovali, podobna cena bola u MVP a tam za tu cenu clovek ziskal viac menej inserty pri vacsom stasti jednu jersey.

Keby ze otvorim 1 box a mam tam Auto Patch povedzme Larssona do 25 ks resp. Dual Patch Lindrosa tak sme vsetci spokojni.

Urcite by si 14 boxovy case a o to viac ze su to SPX zasluzil lepsi kusok ale mam poslednu dobu pocit ze ocakavame len same lepsie kusky.. Clovek sa uz netesi ani z Jersey *nevim*

Pre mna to bola kazdopadne zabava, si po kazdom pacientovi lupnut 2 boxiky *cheer* *cheer*

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od shark »

svatos40 píše:Pre mna to bola kazdopadne zabava, si po kazdom pacientovi lupnut 2 boxiky *cheer* *cheer*
kdyz ti zaplatil 4 :-)
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od Omerta »

svatos40 píše:
Cista zabava na koniec tyzdna....

Clovek sa uz netesi ani z Jersey *nevim*


Tak pod tohle se mohu pouze podepsat...

U tohoto brejku je krásně vidět, že to Svatoš dělá z důvodu, že ho to prostě baví....a tak by to mělo být!!! .....kdy už to lidi konečně pochopí a přestanou boxy přepočítávat na peníze *nevim*

Sám za sebe můžu říct, že já bych byl spokojen. Za 13 stovek je plnění boxu úplně super.

Dostal 2 kejs hity, Shadowbox a Autograph Flashback Fabrics. K tomu "náhodně vložený" patche Lindrose a Staala.
Ano, dají se tam najít i daleko lepší jména....na druhou stranu i daleko horší...

TOP jména na Legendách, Flashbacku a hlavně na Winning Combos *gc* to by stálo už za dosbírání :)

RCčka jsou dnes již profláknutý a tak člověk hned ví co vlastně vytáhnul. I když tohle byl trochu slabší ročník. Ale jména jako Atkinson, Johansen, RNH, Faulk, Henrique v jejich Rookie sezóně jsou super.

Celkem vzato, za mě velice povedený brejk co do množství zajímavých karet. A ohledně ceny netřeba dodávat asi nic. Snad jen to, že prakticky všechny dnešní boxy se s poměrem obsah/cena mohou jít tak leda....

Být v této sérii hard podpisovky, tak bych asi neodolal a kejs otevřel za takový prachy taky...
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od peldap »

za mě paráda, krásné karty, myslím takový pohodový brejk !!!!!!!!!

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: SPX 2011-12 MASTER CASE

Příspěvek od shark »

vzdyt jo, v podstate tise zavidim tem co si jen tak "z p****e" pro radost neco takovyho koupi a otevrou

ale i tak by me asi nasralo tam min jen jednoho zraloka, to je skoro na zalobu
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host