2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od elektrikar »

Ahoj,

tak jsem si koupil 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box,
překvapilo mě že v papírových krabičkách jsou jen obyčejné stříbrné balíčky bez potisku.
Ale to největší překvapení bylo když jsem rozbalil všech 10 balíčků a neměl jsem tam ani 1 paralelku, nic prostě jen base karty (70 kusů), takže mě ještě 10 karet chybí.
Takže místo abych začal zase po dětských letech sbírat se na to vykašlu, prostě smutek :(

UPDATE (23.11.16):
byli mi poslány chybějící inserty:

Obrázek
Obrázek

děkuji panu Hrbkovi za zaslání
Naposledy upravil(a) elektrikar dne stř 23. lis 2016 17:02:20, celkem upraveno 1 x.
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Dragon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte 15. bře 2016 19:27:52

Re: 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od Dragon »

Měl jsem chuť koupit si taky jeden hobby, ale když to tak čtu tak nevim nevim. Já koupil na hokeji dva balíčky jen at vidím karty na živo a hle v nich taky byli jen base karty. Snad je to jen náhoda uvidím. Jeden asi zkusím no.

Uživatelský avatar
DSTRAKA
Opora
Opora
Příspěvky: 276
Registrován: pon 07. zář 2015 20:28:48
Bydliště: Horní Slavkov

Re: 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od DSTRAKA »

Tak to je hodně podivné. Plnění je úplně jiné. *cry-a*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od SugarRay »

Tak to zamrzí , zase můžu jenom spekulovat jestli ty karty nejsou v RHK boxech že ? Páč jak už bylo řečeno v zájmu zachování fyzikálních zákonů našeho Matrixu když někde něco přebývá bude to asi zase někde jinde naopak chybět .
Opakovaný vtip zůstává pořád špatnym vtipem .
¨Další moje poznámka z pohledu zákazníka - aby mě zase někdo nevyfakoval podotýkam :
Co by se mělo změnit je podle mě označení těch boxů a pokud se vyrobí karty k nějaký sérii ať jsou všude , nedělal bych žádný vyjímky , ať jsou karty všech hráčů k dostání pro všechny , ať mam šanci vytáhnout podpis Kempnýho z balíčku z Tesca , od Pavla nebo odkohokoliv jinýho , tohle neni dobrý co jste spáchaly .
Mělo by se udělat rozdělení na Hobby a Retail , to je všeobecně známý nějakej ten pátek v hokejovym světě , každej ví co si pod tim představit a nic víc bych nedělal .
Pak je v tom hroznej chaos .
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od Bianconero »

Nechci se nijak obšírně vyjadřovat k novým OFS, protože moc pozitiv bych neměl, naopak negativa by převládala, každopádně souhlasím Šugare. Samotné karty hodnotit už nebudu (k tomuto ročníku jsem se snad ani vůbec nevyjádřil), přece jen, něco se mi líbí, něco ne, každý má jiný vkus, ovšem něco k dalším věcem mám. Celá logistika, marketing, korektury, plnění, stále se opakově objevují chyby, přitom to jsou zásadní věci, které mají udávat směr série. V celkovém měřítku jedna z nejméně povedených sérií z dílny pana Hrbka.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od Buri 26 »

Takže místo abych začal zase po dětských letech sbírat se na to vykašlu, prostě smutek :(

No tak to je k pláči :shock:
A to se mi ty karty po loňských opravdu líbili

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

elektrikar píše:Ahoj,

tak jsem si koupil 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box,
překvapilo mě že v papírových krabičkách jsou jen obyčejné stříbrné balíčky bez potisku.
Ale to největší překvapení bylo když jsem rozbalil všech 10 balíčků a neměl jsem tam ani 1 paralelku, nic prostě jen base karty (70 kusů), takže mě ještě 10 karet chybí.
Takže místo abych začal zase po dětských letech sbírat se na to vykašlu, prostě smutek :(
Tak se ozvu výrobci s reklamací a neměl by bejt problém to nějak vyřešit snad ...

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od elektrikar »

Steven Hockey Cards píše:
elektrikar píše:Ahoj,

tak jsem si koupil 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box,
překvapilo mě že v papírových krabičkách jsou jen obyčejné stříbrné balíčky bez potisku.
Ale to největší překvapení bylo když jsem rozbalil všech 10 balíčků a neměl jsem tam ani 1 paralelku, nic prostě jen base karty (70 kusů), takže mě ještě 10 karet chybí.
Takže místo abych začal zase po dětských letech sbírat se na to vykašlu, prostě smutek :(
Tak se ozvu výrobci s reklamací a neměl by bejt problém to nějak vyřešit snad ...
no nekupoval jsem to u výrobce ale na hokejove-karty.cz, box byl zataven ve folii
reklamovat, no jenže si nějak nedovedu představit komu zda výrobci, či prodejci, a jak ? sice na boxu je čárový kód ale jestli je to plněno ručně obsah nikdo neověří
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od Veteran fans hcs »

napište mi do soukromé zprávy adresu a já Vám chybějící inserty zašlu.

ještě jednou se omlouvám za chybu člověka, který při plnění boxů dávku insertů omylem do některých boxů vůbec nedal a naopak do některých boxů ji nacpal dvakrát.
celkově se bude jednat asi o 15 boxů, prosím všechny kterým se toto stane ať se přihlásí soukromou zprávou a náhrada jim přijde v nejbližším možném termínu.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od Veteran fans hcs »

ještě bych se chtěl krátce vyjádřit k celému tématu.

každý rok máme opravdu velkou snahu karty včas a co nejlépe profesionálně uvést na trh.
fotíme na několika stadionech na jednou, po zpracování fotek grafikem co nejdříve odesíláme návrhy do tisku.
opravdu jen málokdo z Vás si dovede představit co všechno se musí ohledně výroby, balení a distribuce zařídit a skoordinovat.

pokud najdete čas, jsem Vám k dispozici na pravidelné pražské burze, nebo na našem krámku v holešovické Sportovní hale a rád zodpovím veškeré Vaše dotazy ohledně výroby.

chyby se bohužel stávají každý rok, ale můžete nám věřit že se je budeme snažit vždy řešit ke spokojenosti našich zákazníků a je úplně jedno, jestli jste nakoupili boxy nebo balíčky u různých prodejců.

na závěr bych chtěl jen připomenout všem zákazníkům kteří nakoupili naše boxy aby nevyhazovali přední stranu našich obalů,
již brzy představíme speciální paralelní insertní karty, které budeme za tyto obaly vyměňovat

s pozdravem Ferdinand Hrbek

PS - nenechte si Váš sběratelský koníček znechutit ;)

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od elektrikar »

update prvního příspěvku
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

bigbob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř 23. lis 2016 23:08:23

Re: 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey HOBBY Box

Příspěvek od bigbob »

bylo by něco volného z toho UPDATE ?? .....

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host