Case Icebook 2016

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Case Icebook 2016

Příspěvek od Jenda42 »

tak jsem taky neodolal, v práci byly prémie, takže jsem vyrazil rovnou do celého "kejsu". rozbalovačka to byla naprosto parádní, užil jsem si to fakt moc. A musím říct, že se to povedlo!

protože jsem autogramista cílem byly hlavně podpisovky a těch co možná nejstarších hráčů. No povedlo se ve 20 samá legenda 60 a 70 let. ( již zemřelý pan Danda, Klapáč, Vejvoda st. Bednář Vl. a Jirka Holík )

Obrázek

pětkové podpisy také mazec Hrdina a Čajánek a povedl se mě i 4 Royal Club O. Kratěna

Obrázek

a protože jsem milovník statistik, různých žebříčků a milníků, moc se mě líbí jak střelci a tak ty plechy z poháru, tohle musím nějak sesbírat, byť mě to asi finančně zrujnuje :lol: Lubina 5

Obrázek

samozřejmě se dostalo na kousíčky v mém případě třech hokejek za to však minimálně u dvou jde o výstavní pecky :thumbup:

Obrázek

Výborný je 5 a Reichel klasika 20 Míka mě to musel trošku vrátit do reality, protože jinak byste mě tu sežrali jako dobře jsem to rozbalil *lgh*

no a ano ještě nepadla 1/1 ale i z ní mám velikou radost. Je to repre karta Milana Chalupy a jsem rád, že je to "jen" Chalupa.
Rád bych si ji nechal a když byl Milan skvělý hokejista, věřím že ho konkrétně jeho moc lidí nesbírá, a já že nebudu muset čelit opakovaným žádostem o trejd *lgh* tady je a spolu s ním 5tkový Šlégr, Bednář Vl., Tomajko a Martin Růžička. Ostatní už klasický 20

Obrázek

Obrázek

no moc jsem si to užil , jenže pak na mě padla trošku deka, co s touhle skvělou sérií dál. že je to můj poslední case je očividné ( ty peníze jsou potřeba i na sem tam něco jiného :lol: ) Několik dní jsem dumal co z toho opravdu sbírat a rozhodl jsem se následovně: v nejbližších pár letech, bych chtěl dát dohromady hráče v kladenské dresu, co nejvíce vítězných týmů ( plíšky z pohárů ), Royal club a autogramy. Z toho vyplývá, že za tyto čtyři druhy karet vyměním jak Piece of history, tak i gold Club ( krom 1/1 Chalupa ) I když to rve mé sběratelské srdíčko nedá se nic dělat . Případní zájemci o směnu SZ vždyť to znáte.

díky za případné komenty Jenda42
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: Case Icebook 2016

Příspěvek od maardear »

Poslední 2-3 sezony jsou český karty fakt nádherný, ale podpisovky a stick karty z téhle série to je fakt za 5*. Hlavně na nich nejsou tolik tolik vidět ty šílený extraligový dresy *rfl* . Ikdyž doma nemám jedinou českou kartu, tak díky téhle sérii jsem nalomenej. Jendo, Výborný s Reichlem paráda !! Pro mě vítězové tohohle kejsu.
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti