Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od kalderon »

... aneb sedlo štěstí na blbce. A ne jednou.

Dnes jsem se konečně dočkal zásilky produktu napěchovaného legendami Česka a Československa, který sliboval limity nižší než Limited, memorabilie minimálně tak dobré jako ITG, HS podpisy legend jako Classic signatures a cenu jako box MVP.

Jak už jsem zde x-krát zmiňoval, táhnou mě legendy a osobnosti, takže tenhle produkt jsem si nemohl nechat ujít. K casu jsem vzal ještě 3 boxíky, copa kdyby tam se urodilo něco extra.

Začnu balením - tady ten punc exkluzivity podtrhává poměrně pevná krabička i balíčky s imitací dřeva a karty balené ve slídě - super.

A jdeme ke kartám - vzhledově se mi líbí, vzadu je stručný popisek. Překvapilo mi, že všecky karty jsou pěkně silné (vč. Royal clubu a Gold clubu), do klasických fólií se nevejdou, ale to CUPky taky ne, takže je všecko v pořádku. *cl*

Jako první Gold club základní verze /20
Obrázek

Obrázek

Karty mají vzadu popisek s tím, co kdy daný hráč vyhrál, rozhodně to není na škodu.

Gold club Green verze /5
Obrázek

Pokračujeme Royal club - karty zaměřené na Klub střelců - zajímavý nápad.
Obrázek

Royal club - Danda Green /5 + Peterek a Dopita auto /4. Jak už byl zmíněno ve vlákně, ty podpisovky jsou fakt exkluzivní
Obrázek

Fragments of the cup - karty (pořádné karty *rfl* ) s kouskem plíšku a fotkami (nejspíš) 2 největších tahounů na památku výhry titulu v lize, opět originální nápad, ocení hlavně sběratelé klubů, hezká vzpomínka.
Obrázek

A podpisovky, těm se asi nic vytknout nedá, jsou hard signed, paráda, povedla se mi celkem slušná sestava, Fakír Holeček, Králík, Výborný aj súdruh vedúcí ligy Pepa Řezníček.
Obrázek

Zelený podpisy, asi zkažený /5 Hnilda a Kročák
Obrázek

Na konec to nej. Memo karty s kouskem výstroje. On to vlastně není kousek, ale pořádný kusanec. Tady by se mohli učit v UD, jak se mají dělat memo karty, ne jako ty jejich bůhvízčeho jersey a ještě kousky. Měl jsem kliku na pěkné exempláře, ale věřím, že to není výjimka a v podobném duchu se ponesou i ostatní karty.

Z 8 boxů byla jenom 1 "obyčejná" a sice toho "k*k*ta dlouhovlasateho Sparťanskeho" (není to urážka nikoho, ale psal to o sobě sám Honza, chvilku po přestupu do Komety byl v Brně v hospodě a bavili se o tom u vedlejšího stolu 2 fandové, koho to vlastně koupili a od tý doby ho mám zafixovaného takto *rfl* ) - Honza Hanzlík (sice bych radši Jirku, ale co už)
Obrázek

A teď konec srandy, jde to tuhýho, hrozí kolaps. Tyhle 2 memo karty jsou limit /5, legendy s velkým L

*
*
*
*
*
*
*
*
Obrázek

pánové Konopásek a Hrbatý, brutal, myslel jsem, že už je hotovo, ale ne. Stál při mě sběratelský bůh, protože k posledním 2 kartám nemám slov, asi nejsou ani třeba. Jedná se o 2 karty 1of1, opět legendy s velkým L, krásné kusy rukavice a hokejky.

*
*
*
*
*
*
představuji vám karty pánů
*
*
*
*
*
*
Tikala a Havla
*
*
*
*
*
Obrázek


Když to všecko shrnu, koupě určitě nelituju, vypadly perfektní kousky, ze kterých dýchá historie. Původně jsem si chtěl nechat základní verzi Gold clubu, podpisovek a memo, ale zatím u mě zůstávají i ty nízko limitované memo karty.

Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, prostě jsem nemohl jinak. Díky za pozornost

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od Omerta »

WOW...tak mi právě spadla brada a jenom těžko ji budu nandávat zpátky...ty poslední 4 karty jsou prostě Over the TOP!!! :shock:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od Hans »

Ty poslední 4 kousky jsou neskutečný! Se slzou v oku vzpomínám na staré dobré ITG než to začali vydávat jak na běžícím pásu. Jo no, není game-used jako game-used! Tohle je prostě fantastický!

Uživatelský avatar
Tomas_PN
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 77
Registrován: sob 28. bře 2015 0:42:52

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od Tomas_PN »

WOOOW !!! :o Tie karty su nehorázny masaker !! :crazy: len sa divím že sa tu už otvorilo pár Case-ov a nikto nevytiahol ešte žiadneho Dzurillu, na toho si brúsim zuby :clap: Ako pred pánom Hrbkom snímam svoj klobúk, a hlbokú poklonu, takých ľudí si treba vážiť, táto séria tento rok schovala úplne všetky ktoré od napr. UD vyšli... ešte raz :clap:

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od Maurice Richard »

Konopásek super!!!!!!!!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od DaveBrownsound »

Paradni trefy :crazy:
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od freddy-NJD26 »

sice sis prikoupil este 3 boxiky...tak si myslim ze ty 4 karty, ze si zatim trefil nejvetsi bomby....ty se teda povedli... :clap:
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od SugarRay »

Neskutečný mrdy , jak jsem řikal z toho si člověk může udělat takovou svojí soukromou hokejovou síň slávy u sebe doma v obýváku :angel: , to je prostě neskutečný . Tahle série to je game , set and match pro pana Hrbka a další důkaz toho co já řikam pořád a to že z nás Upper Deck dělá naprostý idioty , protože nejsou schopný se tomuhle byť jenom přiblížit ani v těch jejich nejdražších sériích , kde je box 10 x dražší než toto .
Obrázek

Uživatelský avatar
emxy
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pát 13. kvě 2016 20:08:45

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od emxy »

Tyhle memo jsou proste uzasny!!!!! Gratuluju :thumbup:

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

To je prostě nádhera,fantastický kousek historie.Gratulace!!!
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od Dawe4 »

WOW, WOW. :clap: Čím dál tím lepší kousky se zde prezentujou. Nemám slov, jen bych se opakoval.
Je až neuvěřitelný co se panu Hrbkovi a jeho týmu povedlo vytvořit. :clap:
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od kalderon »

Díky všem za chválu, bylo to fakt hodně hodně povedený. Co je ale horší, že začínám myslet na další nákup, protože tuto bych moh rozbalovat furt :D

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od Omerta »

SugarRay píše:Neskutečný mrdy , jak jsem řikal z toho si člověk může udělat takovou svojí soukromou hokejovou síň slávy u sebe doma v obýváku :angel: , to je prostě neskutečný . Tahle série to je game , set and match pro pana Hrbka a další důkaz toho co já řikam pořád a to že z nás Upper Deck dělá naprostý idioty , protože nejsou schopný se tomuhle byť jenom přiblížit ani v těch jejich nejdražších sériích , kde je box 10 x dražší než toto .
*gp*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Zdenek89
Opora
Opora
Příspěvky: 343
Registrován: sob 04. led 2014 17:15:40
Bydliště: Ždánice

Re: Icebook 2016 - case + 3 boxy ....

Příspěvek od Zdenek89 »

Tak to jsou tedy pumelice, nemám co dodat, nádherné kousky, gratuluji.

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host