video break 7 plus 5 boxov

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

video break 7 plus 5 boxov

Příspěvek od mapko »
















-------------------------------------------------------------------------------------------------












Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: video break 7 plus 5 boxov

Příspěvek od alkesh »

Díky za videa, na ty "lepší" boxy se dívám rád. Neodpustím si poznámku - rveš ty balíčky kolikrát jak smyslů zbavený. Řekl bych, že všem kartám v předposledním balíčku spx jsi zničil horní rohy...

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: video break 7 plus 5 boxov

Příspěvek od mapko »

neznicil som nic ...
alkesh píše:Díky za videa, na ty "lepší" boxy se dívám rád. Neodpustím si poznámku - rveš ty balíčky kolikrát jak smyslu zbavený. Řekl bych, že všem kartám v předposledním balíčku spx jsi zničil horní rohy...

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: video break 7 plus 5 boxov

Příspěvek od peldap »

Zdravím,
předem mého příspěvku bych chtěl poděkovat za brejky hodně dobrých boxů, moc rád se na to dívám a když se zadaří tak tiše závidím.
Hned na úplném začátku snad v prvním nebo druhém balíčku AU RC Connora, to je fantazie, ty jeho karty chodí za neskutečný prachy, kdo měl Edmonton, tak velmi gratuluji.
Snad se na mě nebudete zlobit, musím reagovat i na věci, které mě se osobně nelíbí.
Již někdo napsal, že rvete balíčky jak smyslů zbavený, bohužel to je pravda, drobná rada, existují taky nůžky, opravdu má člověk pocit, že některé karty můžete i poškodit ( neříkám že se tak děje ) ale vypadá to tak.
Vzhledem k tomu, že na videa nekoukají určitě pouze dospělí, pak moje největší výtka je, jste při prezentaci karet sprostý jak dlaždiči, myslím že by to šlo "komentovat" slušněji.
Jen tak namátkou: "kretén Ritchie , "kokot Bibeau" , "kretén Puempel" , myslím že jsem ještě na nějaké jadrnější výrazy úmyslně zapomněl.
Taky mě štvou když si koupím box ty "no name RC" , ale proboha, zase z každého boxu se nemohou tahat Larkin, Eichel nebo McDavid, takže prosím emoce ano, ale pokud to půjde tak slušně.
Díky za pozornost.
mapko píše:














-------------------------------------------------------------------------------------------------












Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: video break 7 plus 5 boxov

Příspěvek od mapko »

je pravda, ze som po sebe tie videa nevidel a mozno som sa nechal uniest - ti co ma poznaju vedia, ze to neni moja bezna slovna zasoba.
ospravedlnujem sa!
co sa tyka otvarania balickov, budem ich strihat aj ked doposial som nikdy nic neposkodil ...

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: video break 7 plus 5 boxov

Příspěvek od peldap »

o.k. tak to beru, díky za odpověď.
mapko píše:je pravda, ze som po sebe tie videa nevidel a mozno som sa nechal uniest - ti co ma poznaju vedia, ze to neni moja bezna slovna zasoba.
ospravedlnujem sa!
co sa tyka otvarania balickov, budem ich strihat aj ked doposial som nikdy nic neposkodil ...

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: video break 7 plus 5 boxov

Příspěvek od frodo »

..contenders masaker-tolko podpisoviek hádam žiadny box ešte nedal--Ferraro aj Juneau... :twisted:
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: video break 7 plus 5 boxov

Příspěvek od superman66 »

Trhání vs. stříhání.. no, podle mě to spíš jen tak brutálně vypadá, než že by reálně hrozilo něco těm kartám. Sám jsem rozbalil x desítek boxů a balíčky jsem vždycky trhal.. a nikdy nebyl problém. Podle mě je to jen zkreslené jak je to blízko a hodně slyšet.. ale samozřejmě pro video možná nůžky budou praktičtější.

Connor pecka, k tomu není co dodávat :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti