2x 2015-16 UD BLACK Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2016.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

Po návratu z dovči jsem neváhal. Na Black jsem se strašně těšil. Přišly mi jako nejhezčí karty sezóny a to fakt dle mého názoru jsou.

1. box

už dle tloušťky jsem věděl (tušil), že bude booklet - samozřejmě jsem chtěl patch verzi a nejlépe s Hašanem:-))).
Dallas slušný, proč ne. Suprový booklety.
Fiala - krásná karta - jen to jméno no... Na toho kluka jsem po této sezóně už docela alergický...
Eichel - nemůže být podepsaný, škoda, asi by to hodilo více, ale i tohle se prodává celkem za dost.
Ehlers - nádherná karta!!!
Yandle . slušný podpis.

Obrázek


2. box
Tady jsem naopak věděl, že to je bez bookletu, a říkal jsem si - tam bude nějaká pecka. A prdlajs...:-))).
Na hitu 2x Jared McCann z Canucks... proč daj do jednoho boxu 2x stejného hráče mi nejde do hlavy.
Seguin - parádní karta, suverénně nej z boxu, osobně bych ale raději Seguina v dresu Stars. Ale dobrý i tak.

Obrázek

Hodnocení - tak hity jsem nechytl špatný, ale jména se nepovedla... to se tak někdy stává.

Plusy:
Design karet - naživo ještě hezčí než na PC, opravdu nádhera, co karta, to skoro umělecké dílo:-). Pro mě top série.
Checklist - mně se moc líbí, kombinace současných hvězd a dost legend.
Vše HS podpisy.
Pardání sestavy na bokletech.

Minusy:
Samozřejmě cena, na druhou stranu, je to podle mě ještě o píď lepší než letošní Diamanty...
Manufactura patche - u Fialy a vlastně i u těch vlajek (Pride...) jsou vyrobené patche - u těch vlajek to chápu, ale dál bych je tam nedával.
Kvalita karet - ne že by byla vysloveně špatná, ale prostě na černých kartách je vidět vše. Hnidopich si asi moc karet nechat nemůže. Je to tak 95 až 98% kvalita.
U nás - smůla na jména. Chyběla tomu nějaká super karta s dobrým jménem. Ale o to líp do srpnového GB kam si boxik určitě vezmeme!

Samozřejmě, 16000,- Kč umím utratit lépe, ale být tam nějaké jedno dvě lepší jména, skáču 2 m do výšky, hlavně Hašan a samozřejmě by neurazila dual podpisovka McDavid/Gretza:-))).

Současně jsme otevírali 16-17 MVP několik boxů - musím říci, že jsem z nich nadšen!!! Neuvěřitelný skok dopředu, řadovky parádní!!! Super Script skvělý!!! Inserty super, Contours úplně mega... No fakt super série. Za ty peníze nic lepšího rozbalit dlouho nebude co...

Díky za pozornost.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
emxy
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pát 13. kvě 2016 20:08:45

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od emxy »

Karty jsou to paradni, nejhezci asi ten Ehlers, tahle karta je fakt povedena... Na druhou stranu vzhledem k cene nezbyde nez zkusit ulovit nekde naky jednotlivy kousky... :think: Kazdopadne otviracka i pres ne uplne nejlepsi jmena musela bejt super :clap:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

Moc krátká...:-))).
Jako provar to byl velkej, ale s tím já do toho jdu vždy, že to tak může dopadnout. Ani už z toho nejsem nijak špatnej, beru to tak, že někdy to vyjde, někdy ne a ono to fakt takhle je. Jinak solo karet máme na cestě obrovské množství!! A to ještě čekám na jednoho dodavatele, co je na dovče a vrací se zítra.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od softbalistka »

Teda srpnový GB jsem plánovala vynechat. Ale po téhle otvíračce a infu, že podobný boxík bude v srpnovém GB teda nevím :think:
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
emxy
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pát 13. kvě 2016 20:08:45

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od emxy »

pavelbart píše:Moc krátká...:-))).
Jako provar to byl velkej, ale s tím já do toho jdu vždy, že to tak může dopadnout. Ani už z toho nejsem nijak špatnej, beru to tak, že někdy to vyjde, někdy ne a ono to fakt takhle je. Jinak solo karet máme na cestě obrovské množství!! A to ještě čekám na jednoho dodavatele, co je na dovče a vrací se zítra.
Tak budem sledovat web shopu....poctive, protoze nas asi bude vic :think: :lol:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

softbalistka píše:Teda srpnový GB jsem plánovala vynechat. Ale po téhle otvíračce a infu, že podobný boxík bude v srpnovém GB teda nevím :think:
A to si troufnu říci, že boxy z let 1995 až 2000 co tam máme na výběr (budeme vybírat asi ze 6-ti, z toho dokonce takový 4 nikdy nebyly na shopu), budou ještě větším lákadlem!!!
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od sabres911 »

Díky za break Pavle. Mně se UD Black líbí a chtěl jsem si nějaký box koupit za atestaci, ale nakonec jsem sáhnul po jiných věcech. Po prvních náhledech jsem byl nadšený, ale jak se posouvalo vydání karet, tak se na zahraničním fóru zvyšovala míra remcání a někteří k mému nepochopení říkali, že si raději počkají na lepší Ultimate. Po prvních breacích jim dávám za pravdu. Kartičky jsou to krásné, ale ta cena je prostě totálně vedle - přitom u tebe na shopu jsou za velmi příjemné peníze ! Dual podpisovka McDavid/Greztky je super lákadlo, ale ...

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od softbalistka »

pavelbart píše:
softbalistka píše:Teda srpnový GB jsem plánovala vynechat. Ale po téhle otvíračce a infu, že podobný boxík bude v srpnovém GB teda nevím :think:
A to si troufnu říci, že boxy z let 1995 až 2000 co tam máme na výběr (budeme vybírat asi ze 6-ti, z toho dokonce takový 4 nikdy nebyly na shopu), budou ještě větším lákadlem!!!
Teda Pavle ty mi dáváš... To abych si fakt našla 3.práci nebo někoho, kdo chce ledvinu *lgh*
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

sabres911 píše:Díky za break Pavle. Mně se UD Black líbí a chtěl jsem si nějaký box koupit za atestaci, ale nakonec jsem sáhnul po jiných věcech. Po prvních náhledech jsem byl nadšený, ale jak se posouvalo vydání karet, tak se na zahraničním fóru zvyšovala míra remcání a někteří k mému nepochopení říkali, že si raději počkají na lepší Ultimate. Po prvních breacích jim dávám za pravdu. Kartičky jsou to krásné, ale ta cena je prostě totálně vedle - přitom u tebe na shopu jsou za velmi příjemné peníze ! Dual podpisovka McDavid/Greztky je super lákadlo, ale ...

JJ to remcání jsem taky viděl, a nebylo ho málo!! Hodně to přirovnávali k BlackDiamondům... Jako co mě děsí je, že s těmi High Endy ještě není konec...
Ta cena je asi hodně podobná BD, zezačátku jsem nadával, rozbalili jsme snad 3 boxy a nic a pak jsme rozbalili dva a oba super, další asi 3 zákazník (ty jsem tady i ukazoval) a vše masakr (v dobrém). Ale samozřejmě, když člověk trefí špatné Contours za 3000,- Kč, je to pořád lepší, než špatné Black (za 8000,- Kč).... To je jasné. Já jsem si s tím Gretzou dělal srandu, pro mě tam je lákadel spousta jiných, reálnějších:-)). Ale ten Gretza s McD by mi samozřejmě nevadil ;) .
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

softbalistka píše:
pavelbart píše:
softbalistka píše:Teda srpnový GB jsem plánovala vynechat. Ale po téhle otvíračce a infu, že podobný boxík bude v srpnovém GB teda nevím :think:
A to si troufnu říci, že boxy z let 1995 až 2000 co tam máme na výběr (budeme vybírat asi ze 6-ti, z toho dokonce takový 4 nikdy nebyly na shopu), budou ještě větším lákadlem!!!
Teda Pavle ty mi dáváš... To abych si fakt našla 3.práci nebo někoho, kdo chce ledvinu *lgh*
To bych nerad:-)). Tak Pens i Florida budou za stejné peníze jako vždy, zase to poskládáme nějak jako posledně. Podle mě půjde suverénně o nejzajímavější (záměrně neříkám nejlepší) Group Break v naší krátké historii, díky retro boxům, povedlo se jich fakt dost suprových a fakt raritek. Jen to nějak poskládat, oni ty boxy nebyly vůbec levný...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
emxy
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pát 13. kvě 2016 20:08:45

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od emxy »

Za me nejlakavejsi jsou asi podpisovky Bobbyho Orra... Videl jsem naky na youtube a ebayi a vypadaj nadherne, natoz asi nazivo... :thumbup:

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od DJjandy »

Karty to jsou nádherný, teda aspoň z náhledů a breaků, co jsem viděl na YT. Každopádně díky za představení i tady na fóru a že nebyl ten dual podpis Meka a Gretze je samozřejmě škoda, ale s tím si asi až tak nepočítal ne? I když.... šance je vždy. ;)
Trochu odbočím a omlouvám se, jestli se to tady už někde probíralo a za to, že jsem takový neznalec, ale chci se zeptat, proč vlastně nemůže být Eichel na podpisovce? Vím, že je to i v checklistu, že jeho karty nejsou podepsaný. A teď mi vlastně naskočilo, že on vlastně asi podepsal s někým jiným práva, než s UD nebo jak to je? Díky za vysvětlení.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od softbalistka »

pavelbart píše:
softbalistka píše:
pavelbart píše:
softbalistka píše:Teda srpnový GB jsem plánovala vynechat. Ale po téhle otvíračce a infu, že podobný boxík bude v srpnovém GB teda nevím :think:
A to si troufnu říci, že boxy z let 1995 až 2000 co tam máme na výběr (budeme vybírat asi ze 6-ti, z toho dokonce takový 4 nikdy nebyly na shopu), budou ještě větším lákadlem!!!
Teda Pavle ty mi dáváš... To abych si fakt našla 3.práci nebo někoho, kdo chce ledvinu *lgh*
To bych nerad:-)). Tak Pens i Florida budou za stejné peníze jako vždy, zase to poskládáme nějak jako posledně. Podle mě půjde suverénně o nejzajímavější (záměrně neříkám nejlepší) Group Break v naší krátké historii, díky retro boxům, povedlo se jich fakt dost suprových a fakt raritek. Jen to nějak poskládat, oni ty boxy nebyly vůbec levný...
No a je to jasné. Musím sesmolit inzeráty.

Jeden ve znění - mzdová účetní hledá brigádu jako výpomoc na jakoukoli pozici ve firmě
Druhý ve znění - chce někdo ledvinu? Mám dvě a jednu postoupím *lgh*
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
emxy
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pát 13. kvě 2016 20:08:45

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od emxy »

To softbalistka: Ja bych tu ledvinu bral, ale mam ted v planu kupovat naky karty, tak mi na ni nezbyde, sorry... *cl*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

Softbalistko - pak sem dej link, podpoříme tě:-).

To DJJandy - Eichel podepsal exkluzivní smlouvu s Leaf ohledně podpisů, takže nemůže vyjít na UD podepsaný, ale jen třeba s JSY, Patch apod. Osobně myslím, že je to škoda i pro něj, i když za to určitě dostal dost peněz...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od softbalistka »

pavelbart píše:Softbalistko - pak sem dej link, podpoříme tě:-)..
Tak podpora ve formě nějaké brigády by se šikla *lgh* *lgh* *lgh* *lgh*
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od DJjandy »

pavelbart píše:To DJJandy - Eichel podepsal exkluzivní smlouvu s Leaf ohledně podpisů, takže nemůže vyjít na UD podepsaný, ale jen třeba s JSY, Patch apod. Osobně myslím, že je to škoda i pro něj, i když za to určitě dostal dost peněz...
Díky, mě se to trochu během psaní mého předchozího příspěvku trochu vybavilo, jen jsem nevěděl s kým to podepsal a na co se to vztahuje. Taky si myslím, že je to škoda a peněz za to určitě dostal ranec, ale to si vydělá i hokejem, když mu to bude šlapat, jak se předpokládá. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2731
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od SteveRogers92 »

Pavle, co udělal Fiala že jsi na něj alergicky ? :o
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od Ragnarook »

No dát 8 litrů za box a otevřít ten druhej, tak se jdu oběsit v leže do mrazáku *lgh* . Ty nej karty z checklistu jsou peklo, ale do boxu bych nešel :) Snad se jich u nás (ČR) povede co nejvíc, těch high end karet z tohodle produktu.
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

softbalistka píše:
pavelbart píše:Softbalistko - pak sem dej link, podpoříme tě:-)..
Tak podpora ve formě nějaké brigády by se šikla *lgh* *lgh* *lgh* *lgh*
Promiň, mi účetní už máme... Ale třeba někdy...:).
Fiala tahám ho úplně ze všeho co rozbaluju, strkaj ho snad do každýho boxu, je to trapný, aby takový no name hráč byl v každém boxu, nic proti němu osobně. Ale každý rok se pár takových kluk najde a dost často po nich po 2, 3 letech slehne zem.
To Ragnarok, tak samozřejmě jsem čekal víc, člověk vždy doufá, že tam bude něco echt, proto se tyto boxy rozbalují. No nepovedlo se, nedá se nic dělat:).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti