2x 2015-16 UD BLACK Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2016.
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od SugarRay »

Pro mě ten design docela zklamání , mě prostě ty straší Blacky přišli o třídu lepší , byly 07 - 08 a 08 - 09 jestli si dobře pamatuju , uplně jiný plnění myslim 4 karty na box ale ty karty byly nádherný , ta kombinace černá se zlatou to nemělo chybu , dva hity na box ale samí šupy , ptam se k čemu je dobrý že tam je teď šest karet , box stojí 250 dolarů , když tam jsou obyčejný jsy karty který nemaj žádnou cenu ani nejsou pěkný v každym boxu jsou dvě většinou , na co v takový drahý sérii ? zase jenom jako výplň nic víc , proč tam nejsou ty game night ticket ? to byly nejlepší karty série , dual auto patche byly super , Pride of nation byly mnohem hezčí .
Plnění my přijde strašně slabí , jak řikam spousta jsy karet , manufactured patche , ty rookie showcase karty to tam vůbec nemá co dělat podle mě , dobrý jsou ty podpisovky , hvězd a legend , a pak multi podpisovky ale jako šanci mam že to vytáhnu , tak 1 : 20 možná ?
Mě ještě žádná série z týhle sezony nenadchla , že bych fakt řek jó tohle za to stojí líbí se mi to chci to ! , dal bych klidně 5 - 8 tisíc za box ale ať tam sakra už něco je , ne dva nováčči a jedna jsy karta za 50 centů a ten jeden hit teda jak kdy no .
Obrázek

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od sabres911 »

pavelbart píše: Fiala tahám ho úplně ze všeho co rozbaluju, strkaj ho snad do každýho boxu, je to trapný, aby takový no name hráč byl v každém boxu, nic proti němu osobně. Ale každý rok se pár takových kluk najde a dost často po nich po 2, 3 letech slehne zem.
Chápu tvoji frustraci, ale Kevin Fiala není no-name. Za mě doplácí na systém výchovy u Predators, kteří jsou na mladé hráče dost opatrní a ženou to všechno přes farmu. Já ho měl na svém seznamu top 10 prospektů draftu 2014, rozhodně mílové kroky před Ritchiem, který šel tuším o flek před ním. Ten kluk během jednoho roku stihnul MS U18, MS U20 a MS, na prvních dvou v 18ti dominoval, na seniorském se neztratil. Má za sebou sezónu v AHL s 50ti body a uvidíš, že se brzy prosadí. Má rozhodně potenciál na top 6. Můžem se vsadit :D

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od SugarRay »

O tom Fialovy se mluví už snad tři roky jako o největšim talentu ze Švýcarska , on má ale fakt hromadu rc karet , snad víc než Mckinon nebo Monahan a Hertl , protože něco stihnul odehrát už v sezoně 14 - 15 má karty ze sérií z tý sezony ale i z 15 - 16 všude ho cpou už dva roky jako RC , je v každý sérii na spoustě karet .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

Ani jsem to nemyslel nijak ve zlým proti němu, určitě máš pravdu, taky jsem o něm četl už před tím, než mu vycházely RC karty a vím, že ty máš prospekty nastudovaný jak málokdo.
Ale každý rok je pár hráčů který prostě taháte "z každého boxu". Docela by mě zajímal poměr třeba Fialy a McDavida v boxech. Nevěřím, že to je 1:1. To samý Arvidsson, Poirier...
My ho máme fakt pořád, a co mě štve úplně nejvíc, a nechci se dotknout fandy těch týmů, že prostě nejvíce jsou v boxech právě RC z týmů jako NSH a CAR. Takže i když ten nováček bude třeba super talent, na ceně karet je to úplně jedno. Já jsem třeba minimálně vyndaval tento rok Athansioua, Larkina, Condona. Proč? Náhoda? Možná jo. Ale štve mě to:-)). Mně přijde, že se mi v boxech točí 10 nováčků. K výše jmenovaným ještě třeba Hinostroza, Stephenson, McGinn (další moje alergie)... Ale zase musím sportovně přiznat, že toho zas tolik nerozbalujeme, ty dražší série tak 2 až 5 boxů od produktu a to zase není bůhví co na to, aby z toho člověk dělal závěr...
Jinak Sugy, věřím, že jestli budeš mít ty karty v ruce, budeš mluvit jinak. Mně osobně přijdou min. na úrovni těch starších. Ale je to věc názoru samozřejmě.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
emxy
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pát 13. kvě 2016 20:08:45

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od emxy »

Ja toho teda tolik nerozbalil, ale z lepsich RC mi prisli Shinkaruk z Canucks na spx auto a Pumpel za Senators na opc platinum auto a co jsem koukal na breaky tak zrovna tyhle jmena jsem v tech produktech videl opravdu hodne...rozhodne nemyslim, ze by prave treba Larkin chodil tak casto, nebo ho lidi nedavaj na youtube :shifty:

Uživatelský avatar
Arwen
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 55
Registrován: ned 22. kvě 2016 22:05:20
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od Arwen »

pavelbart píše:
softbalistka píše:
pavelbart píše:
softbalistka píše:Teda srpnový GB jsem plánovala vynechat. Ale po téhle otvíračce a infu, že podobný boxík bude v srpnovém GB teda nevím :think:
A to si troufnu říci, že boxy z let 1995 až 2000 co tam máme na výběr (budeme vybírat asi ze 6-ti, z toho dokonce takový 4 nikdy nebyly na shopu), budou ještě větším lákadlem!!!
Teda Pavle ty mi dáváš... To abych si fakt našla 3.práci nebo někoho, kdo chce ledvinu *lgh*
To bych nerad:-)). Tak Pens i Florida budou za stejné peníze jako vždy, zase to poskládáme nějak jako posledně. Podle mě půjde suverénně o nejzajímavější (záměrně neříkám nejlepší) Group Break v naší krátké historii, díky retro boxům, povedlo se jich fakt dost suprových a fakt raritek. Jen to nějak poskládat, oni ty boxy nebyly vůbec levný...

Že by se nakonec podařil či se pomalinku blížil GB s historickými boxíky? :)
Sbírám pouze Kosatky a nic jiného.


Nejhorší na krásném sběratelství karet jsou lidé, kteří tomu buď nerozumí nebo se tím jen obohacují.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od SugarRay »

Pavle to mi přijde taky že se tam točí pořád ty stejný jména , oni ty hráči jako , Mantha , Athanasiou . Murray , nastoupily až v rozběhnutý sezoně , hráči jako Sprong , Prince for example hned v prvních zápasech a jsou všude v každý sérii na 150ti kartách , toho Poriera z Calgary jsem neviděl ani na rozbruslení před zápasem NHL ale ten borec je snad v každym boxu , to je uplně nenormální , mě u Upper Decku přijde a to neni jenom v týhle sezoně ale to je u nich dlouhodobý že si vytipujou nováčky ještě před začátkem sezony nebo hned na uplnym startu a nejsou schopný reagovat pružně během sezony jak se to vyvine kdo z nich fakt hraje a kdo novej se ještě objeví , tohle Panini zvládaly , oni ne , ty paskřivci maj ty samí nováčky co měly v první sérii sezony už všude až do konce , prostě začátek definuje pak celou sezonu .
A nejlíp na to jsou ty borci co nastoupí na konci sezony , ty jsou pak v tý nasledující uplně od začátku , uplně všude jako ten Fiala třeba , ale teď by to mohlo potkat i Zachu což by bylo dobře protože on nastoupil v jednom zápase sezony 15 - 16 , takže jsou na něj u UD připravený s dostatečnym předstihem oni to jinak neumí :angel: a ten pojede hned ve všem , což by bylo super v každym druhym - třetim boxu mít jeho kartu *cl*
Ale Pavle vem si třeba Pastrňáka jak často se vyskytoval on v boxech a je jedno jak , jako redemption to je fuk a jak často se vyskytovaly karty třeba Grimaldiho ?? To je prostě to svinstvo .
Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od Omerta »

Tak to tě Pavle docela odivuju, že jsi do toho šel. Copak o to, karty to jsou hezký a hlavně jakýkoliv podpisovky jsou v tomto produktu opravdu TOP.
Zbytek ale už tak trochu zaostává a plnění mi připadá za tu cenu opravdu katastrofální. Psal jsem tu už jinde, celý tenhle ročník je udělaný pouze pro RC karty a zbytek je pouze "křoví". Bohužel v zámoří tenhle trend jede a tak se zlepšení, nedočkáme...

Já jsem se před nedávnem účastnil brejku 5ti kejsů (20 boxů) hit select. Čili každý si vybral druh karet a pak všechny dostal. Já si vybral Star Coverage (1:5) a Star Coverage Auto Relics Gold (random inserted). No a výsledek? Mám 4 jsy a ani jednu podepsanou.... OK, podepsaný jsou "random inserted", ale stejně na 5 kejsů ani jedna??
No a ty jsi ji vytáhnul ze 2 boxů, takže seš prostě lucker!! ;)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od Veteran fans hcs »

pane Bartko, musím říct že jste měl ve většině věcí pravdu. :thumbup:
jinak obsah jste měl docela slušný, když jsem si pustil nějaká videa, bylo to občas horší.
mě na tom nejvíc zaujalo srovnání s Ultimate, zajímalo by mě srovnání úspěšnosti prodeje.
karty jsou to opravdu designově a technologicky hodně povedené :thumbup:
hodnocení 1-
cenu opět neřeším, pro Amíky je to naprosto bezproblémová cena.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

Danny, mně se právě na této sérii líbí, že tam je to vkládání RC/legenda (hvězda) odhadem 50 na 50 a checklist je (pro mě osobně) hodně zajímavý. I to rozložení hráčů do různých setů se mi líbí. RC nemá smysl řešit, to je jasný, že se na nich bude chtít UD napakovat, ostatně myslím, že příští rok to bude pro ně o dost horší (jasně, Matthews, Zacha, Nylander, Pulljuervi nebo jak se jmenuje - jestli tedy vyjde - to jsou super jména, ale skoro samý cizinec!!), takže chápu, ale tento produkt mi přijde zrovna dobře poskládaný. Realita v boxech je možná asi jiná, těch RC je tam hodně, jako už pár let... Ale já určitě ještě nějaký rozbalím!
Ale z těch 5ti casů to je divný, to byly spíš ty 6ti boxový ne?? Protože v těch 12ti boxových by přece být něco muselo...

Pane Hrbku, s cenou máte nejspíš pravdu, pro Amíka to je prostě o dost míň, než pro nás...

A Sugy - tam máš asi taky pravdu, a bude to nejspíše tím, že UD je velký moloch a ty věci se připravují hooodně dopředu. Já to na jednu stranu chápu, ale bylo by fajn nechat tam třeba v checklistu dvě tři místa s otazníkem a tam doplnit aktuální RC.
Jinak když už si tohle nakousl, přiznám se, že moc nechápu, proč se vydává MVP 16-17 v srpnu, dva měsíce před sezónou. Jako produkt je to super, ale co mě třeba zarazilo, dle výzbroje bych tipnul, že Lundyho fotka je z loňského startu ligy... A to mi přijde škoda. Kdyby mohli fotit v přípravných zápasech a byli schopni ty fotky do série dostat, bylo by to trochu lepší, ale u UD to asi reálné není.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Nikhaj
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 123
Registrován: pon 09. bře 2015 10:17:46

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od Nikhaj »

Osobne som rád, že si viem aj tu na fóre pozrieť break "drahších" boxov. Takže super ;) Čo ma zaujalo, séria Pride of a nation je manufactured aj v minulých ročníkoch alebo sa to týka iba 15/16? Táto séria sa mi páči a rozmýšľal som nad ňou ale bol som presvedčený, že sa nejedná o manufactured verziu. Ak by mohol niekto objasniť pomohlo by mi to, dikes.

Inak videl som na nete kopec box breakov nových Black a 90% dopadli rovnako. Sem tam 1-2 boxíky vytŕčali z priemeru ale na konci keď som si to všetko zhrnul a spočítal je to až príliš veľký biznis pre mňa aby som do toho šiel(osobne). Tak ako Pavel písal MVP sú pekná zábava.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

Pride byly manufacture patche i v posledních UD Black, tuším 08-09. Ono je to logické, když se nad tím zamyslíme. Když je karta /99, těch vlajek by z dresů tolik dohromady nedali. Evidentně to lidem ale moc nevadí, soudě dle cen.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od shark »

tech 6 karet stoji 8000??? :D tak to je docela tragedie
jsem ted koupil za 100 dolaru /5 irbeho, jsem si rikal ze jsem dal az moc a koukam ze asi ne
samozrejme connor a gretzky je jina liga temer v jakymkoliv boxu
ale i tak od ud zase jen vytah penez
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od Ragnarook »

SHARK:

Je to přesně jak říkáš. Zrovna dneska jsem koukal na nějaké otvíračky na youtube, a jenom jednou mi to přišlo, že se to oplatilo. Moc by mně zajímal poměr výrobní náklady/prodejní cena. Nebál bych se říct, že to musí být pekelný vývar :) Ono když porovnáme průměrné měsíční mzdy uváděné na internetu v ČR a USA, tak je třeba jasné, že si tendle boxík jednou měsíčně koupím, když mně to stojí 10% měsíční výplaty (USA), zatímco u nás je to za box už 32%.

Ale to jsou jenom čísla. Holt na to nemám a budu remcat, protože mi to opravdu příjde jako velice ale velice málo muziky za mnoho peněz a dle breaků, to zase až takové terno není. A ještě ty manufactury ... no fuj *cl*
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

Hoši, já nevím, na jaký videa koukáte, a věřím Vám samozřejmě, ale právě jsem dokoukal na GB videa a tahala se z každýho boxu petelice!! Jedna naštěstí i pro mne potěšující...
Ale fakt masakr, Gretzky na super kartě, pak Domi na /5 patchi... Tak si zapnu jiný video a taky super:-). Takže určitě ještě kuchnu:-))).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od shark »

pavelbart píše:Hoši, já nevím, na jaký videa koukáte, a věřím Vám samozřejmě, ale právě jsem dokoukal na GB videa a tahala se z každýho boxu petelice!! Jedna naštěstí i pro mne potěšující...
Ale fakt masakr, Gretzky na super kartě, pak Domi na /5 patchi... Tak si zapnu jiný video a taky super:-). Takže určitě ještě kuchnu:-))).
tak to drzim palce, pac co jsem koukal je vetsi sance vyhrat sportku :-D
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

Počkej sharku až vytáhnu toho Irbáka 1/1 a k tomu Thorntona na /5:-))).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od Ragnarook »

Tak to bude hlavně Pavle tím, že se v tom více vyznáš :) A hlavně co se mně týče, tak nemám rád ten trend RC karet. V devadesátkách tohle vůbec neexistovalo. Dneska je na tom postaveno veškeré sběratelství. No a když vidím rozbalení kejsu a 80% je to "nounejm" šoumen, tak už mně nezajímá ani že je podepsaný a karta pomalu zabalená do origoš dresu :)
Já ty karty vidím a říkám si "Hele todle bych tak bral za dvě kila ... možná. A ono ejhle na netu to letí od pěti litrů nahoru.
Pro mně UD Black jasná věc --► sesbírám si base set a konečná *lgh*
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od pavelbart »

Ragnaroku, tomu nejde rozumět:-)))).
Ale chápu tě, mně ten trend prostě vadí méně než ostatním. To však neznamená, že bych skákal 3 metry vysoko. Co mi ale hodně vadí, jak na sebe série navazují. Vždyť my ještě ani nemáme karty z UD Black, a že jsme jich koupili fakt hodně, a za dva dny vyjde UD Portfolio. To mě třeba vadí mnohem více. Vždyť to člověk ani nestihne pořádně dát dokupy na shop a valí se další. Os bírkách ani nemluvě! Z Blacků nemám u Hašana nic, jen tu obyč jsy. A už mi jdou další. Jasný, vybírám si, co se mi líbí, ale z Blacků se mi zrovna líbí moc...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2x 2015-16 UD BLACK Box

Příspěvek od Ragnarook »

No jo ... tak tohle nezastavíš. Pokud ta poptávka bude taková jaká je, tak budou chrlit jeden high end za druhým. Když jim to takhle sype, tak nebudou zpomalovat, spíše naopak. Otázka je, zda se to časem uklidní, nebo to utne až nějaká výluka :shifty:
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti