2015-16 Upper Deck Series Two Hobby - Neskutečný!

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

2015-16 Upper Deck Series Two Hobby - Neskutečný!

Příspěvek od Kozzy »

Zdravím!
Přes prázdniny mi hodně chybělo nějaký to rozbalování, tak jsem popadl jeden z posledních dvou hobby boxů series 2 na shopu. Na burzách pravidelně beru alespoň dva balíčky, protože ten Eichel mi stále unikal. V pořadí můj třetí box, z prvního series 1 o Vánocích YG McDavid a z druhýho series 2 McDavid OPC Retro.
S rozbalováním mi pomohla moje 13letá sestra, která si přiměřenou nervozitu a moje případný infarkty náležitě užívá :D
Naděje však byla minimální... Napotřetí za sebou se zázraky nedějou. Ale tenhle box jsem prostě doteď nepochopil.

CANVAS + PORTRAITS - Z Canvasů potěší Lafleur, jinak bych řekl, že pro mě nic zajímavého. Portraits si vedly podobně, až tedy na Athanasia, toho si nechám. Už podruhý, stejně jako v případě předchozího series 2 boxu, byly všechny Canvas zašitý až na dně, resp. v předposledním patru, 4 balíčky - 4 canvasy...
Obrázek

YOUNG GUNS - Hned z druhýho balíčku Radek Faksa, to byl řekl bych velmi dobrý začátek. Další v pořadí, Joel Vermin, nás moc neoslovil. Jake Virtanen taky bohužel zatím neměl moc šancí zazářit. Čtvrtého v pořadí, Ramana Hrabarenku ("Chmhmm to je teda méno") vyloženě neznám. Poslední v boxu byl Vincent Hinestroza, kterýho jsem si ale v tu chvíli absolutně nevšímal.
Obrázek

OSTATNÍ - Mike Condon se objevil hned ve třetím balíčku a pro mě to je fajn karta. Je i celkově hezká. V tu chvíli jsem si myslel, že OPC Retro RC mám odbyto... A Phil Kessel řadovka fanouška Pens neurazí.
OPCs byly tak průměr, jsem rád za foilovýho Petana, ale škoda, že se objevil ještě druhý v normal verzi.
Obrázek

HITS - Noo a teď teda mi nějak docházejí slova... V prvním paklu boxu Markus Kruger - Day with the Cup, zatím jsem naživo žádnou z těchto karet neviděl, takže jsem čuměl. Marc-Andre Fleury jersey no pro mě prostě pecka. A přesně potom už jsem se smířil s tím, že to je tentokrát asi všechno.
Nejdřív, chvilku po Condonovi, se vyklubal Jack Eichel na OPC Retro. Velká radost a zároveň trošičku, ale fakt trošičku zklamání, že je zrovna na retru a ne na YG... A trochu jsem se divil, že jsem vytáhl dvě OPC Retro RCs ... Nepamatuji si, že bych to v nějakém jiném boxu někde viděl.
Zbývali poslední 4 balíčky, a zbývali ještě 2 Young guns.... Z prvních dvou se vyklubaly dva checklisty v jednom packu a poslední OPC RC... Se ségrou jsme vzali poslední dva balíčky, kde měly být dva YGs. Šanci a naději, že tam bude, jsem si už sám vymluvil. (Na ségru : "No tak to je jasný kámo, když máme Eichela retro, tak už tam prostě nebude na Young gun, nemůžeš ho mít dvakrát v boxu, na to je moc dobrej, chápeš")
A dva tam byli.
Sestry byl Hinostroza.
Zbýval jen můj. Poslední karta.
A můj byl Eichel.
Obrázek

3 boxy - 4 karty. Děkuji moc pane Bartko!! :thumbup:
A díky taky všem za pozornost *cheer* Hodně štěstí a držte se!
Obrázek


Uživatelský avatar
emxy
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pát 13. kvě 2016 20:08:45

Re: 2015-16 Upper Deck Series Two Hobby - Neskutečný!

Příspěvek od emxy »

Tohle je fakt parada.... velka gratulace! :clap:

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2015-16 Upper Deck Series Two Hobby - Neskutečný!

Příspěvek od freddy-NJD26 »

nooo tak tohle prasknout na ebay jako LOT :)
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: 2015-16 Upper Deck Series Two Hobby - Neskutečný!

Příspěvek od Buri 26 »

No tak to klobouček dolů velká paráda ... *gp*

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 Upper Deck Series Two Hobby - Neskutečný!

Příspěvek od Bianconero »

Velká paráda! Pěkně si posbíral ty největší taháky, gratulace! :clap: Mně se navrch zamlouvá Krüger s Cupem 8-)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: 2015-16 Upper Deck Series Two Hobby - Neskutečný!

Příspěvek od Ceris »

Tak se přeci jen nakonec zadařilo - nádhera a upřímná gratulace :clap: :thumbup:
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2015-16 Upper Deck Series Two Hobby - Neskutečný!

Příspěvek od DJjandy »

Myslím, že největší pecka je ten Kruger, protože tyhle karty se tahají fakt málo, být to tak ještě Kane nebo Toews... Ale to už by ještě v kombinaci s Eichelem na YG bylo asi příliš. :D Každopádně gratulace k super úspěšnému boxu! :thumbup:
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Kulda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. dub 2015 11:46:38

Re: 2015-16 Upper Deck Series Two Hobby - Neskutečný!

Příspěvek od Kulda »

Tak to přesně z těch boxů chceš dostat mimo karty týmu co sbíráš...moc pěkné :thumbup:

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 Upper Deck Series Two Hobby - Neskutečný!

Příspěvek od shark »

pekne pekne
ceny tech karet jsou ted ale relativne dole
zabalit, zapecetit a za minimalne 10 let vytahnout..... ;-)
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host