14-15 Fleer Ultra

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

14-15 Fleer Ultra

Příspěvek od DJjandy »

Ahoj, jak psal Buri 26 v breacích balíčků, v práci jsme dohoukali objednávku na shopu a tady je ta moje. ;)
Vzal jsem si retailový boxík Fleerek pro doplnění base setu a k tomu 3 paklíky 13-14 Prizm úplně ze stejného důvodu. Když vám to nebude vadit, hodím sem i to best z těch balíčků. Zároveň bych se tímto chtěl s vámi na nějaký čas rozloučit, protože si dávám pauzičku v jakýchkoliv otvíračkách. Ale fórum budu sledovat a pokud někdo z vás vytáhne nějakého Krále, který by se mi hodil, tak ať si je jistý, že ho budu kontaktovat. ;) No nic, už jsem se nějak moc zbytečně rozepsal, takže zamáčkněme slzu a jdeme na výsledek breaku.

Nejprve ty 3 pakly prizmů...
Tinordiho už jsem bohužel měl, ale Grubauer a především Mrazík moc potěšili. A Joe na Immortalized ve verzi Prizm je super!
Obrázek

No a teď už v nadpisu slibovaný box 14-15 Fleer Ultra Retail - 20 balíčků po šesti kartách...

Garantované Goldky, které se mi všechny hodily, takže spokojenost
Obrázek

No a tady zbytek, který si myslím taky nebyl úplně k zahození....

GG - Callahan (1:36), Road To The Championship - Datsyuk (1:36), pak asi vítěz boxu - Redemption #1 Jonathan Drouin (1:32) a garantovaná Buckets - Getzlaf (1:18)

Obrázek

Já byl s otvíračkou moc spokojený, nějaké ty base jsem doplnil, stejně jako Goldky a nováčky z prizmů. Tak se mějte vážení a snad brzy na počtenou a podívanou. :)

PS: volný je zmiňovaný Tinordi a vše z poslední fotky. Zbytek zůstává u mé maličkosti.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 14-15 Fleer Ultra

Příspěvek od sabres911 »

vážně hezký break !

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host