EAZYI

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
eazyi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned 03. říj 2021 17:12:53

EAZYI

Příspěvek od eazyi »

Ahojte, starsim uzivatelom a pamatnikom nemenovaneho hokejoveho fora na slovenskej domene sa velmi predstavovat nemusim, no oni si ma skor budu pamatat ako basketbalistu-fanusika i zberatela. Aj ked ako vsetci asi u nas som zacinal s hokejovymi kartami. Nebudem vas tu zatozovat podrobnostami, takze iba napisem, ze po dlhych rokoch mlcania sa po troske vraciam k zbieraniu, ale tentoraz hokeja. Ono, vraciam k zbieraniu je asi silne slovo zatial, no povedzme ze som v poslednej dobe tak trochu sledoval dianie v hokejovom hobby, napozeral kopec otvaraciek na YT, a rozhodol som sa, ze si svoju staru lasku oprasim. Zatial iba par balickami, uvidime co bude dalej. Ale beriem to naozaj ako hobby, ako sprijemnenie niecim co prinesie radost. Cize ziadne nahananie sa.
Balicky som uz rozbalil, boli to starsie veci, nic super high-end, neskor to hodim do otvaraciek, nech sa podelim s vami o tu prijemnost z otvarania.
Takze asi tolko, este teda moje civilne meno, Ivan, a tesim sa na to, ze som sa stal konecne clenom totho fora *cheer*

P.S. Mojim oblubenym timom v detstve bola Florida Panthers, no momentalne je to skor Chicago Blackhawks so silnou slovenskou stopou v davnej aj nedavnej historii. Kazdopadne ako hrac som uz od prvych zapasov minulej sezony fanusikom Kirilla Kaprizova, takze takym smerom sa asi bude aj uberat moja zacinajuca hokejova zbierka. Zatial ale ziadne prilis vystredne (rozumej drahe, vzacne) karty neplanujem kupovat, skor budem na zaciatok spokojny so zakladnymi kartami, resp. co prinesu balicky (ak nieco).

HOKEJU ZDAR!
Naposledy upravil(a) eazyi dne ned 03. říj 2021 20:47:08, celkem upraveno 1 x.
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: EAZYI

Příspěvek od tom_182 »

Vitaj spät eazyi!! :)

eazyi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned 03. říj 2021 17:12:53

Re: EAZYI

Příspěvek od eazyi »

tom_182 píše:
ned 03. říj 2021 20:13:43
Vitaj spät eazyi!! :)
Vdaka, Tom :)
Ved pozeram, ze kopec ludi si este pamatam, vratane teba. Tak som rad, ze hobby u nas ide dalej.
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů