michalZ - Ahojte :)

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
michalZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát 15. kvě 2020 12:08:02

michalZ - Ahojte :)

Příspěvek od michalZ »

Ahoj,

tak len v skratke, som úplný začiatočník :). Kedysi som zbieral karty ( fuuu asi tak pred 20+ rokmi ) Bohužiaľ neviem, kde skončili, čo ma mrzí. NHL sledujem ( trochu aj tipujem ) dlhodobo. Asi pred mesiacom som sa začal opäť zaujímať o karty. Začal som čítať, googliť a nestačil som sa diviť, kam sa posunul vzhľad a množstvo kariet. A veru páči sa mi to. Nemám zatiaľ žiadny konkrétny team, či hráča, no páči sa mi ten moment otvárania a potom prezerania kariet :) Momentálne sa snažím o zbierku MVP 19/20. Uvidíme, čo bude ďalej :)

Ďakujem.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: michalZ - Ahojte :)

Příspěvek od leebour »

Ahoj Michal, nech sa Ti tu páči. MVP sú aj moje obľúbené *mrk*

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti