štastie začiatočníka

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte 25. čer 2019 8:54:25
PříspěvekNapsal: úte 25. čer 2019 9:23:22
Zdravim...Karty zbieram od 5 rokoch ale zbierky sa niako vždy vycistily znehodnotili :D..vaznu zbierku mam od 15 rokov nevenujem sa tomu pravidelne zbierku nemám skym zdielať ani vymienat v okoli sa tomu nikto nevenuje(som zo žiliny) baličky som kupoval zo zvedavosti občas box...v 15 ma nakopol hlavne moment kedy som si v Brne na školskej nasteve zistil že tam je kamenný obchod na kartičky kúpil som si jeden balík SPX authentic 2007/08(bolo to najlepšie čo som si mohol kupiť) po rozbaleni som sa vrátil znova do obchodu a poprosil o Special obal:D...najprv som sa tešil z radovky hossu za atlantu už s toho som mal radosť...potom tam bol Martin Brodeur a Phil Kessel a ja super balik....a ked som videl poslednu kartu future watch Patricka Kane s podpisom som skoro omdlel(vykradol som case :D)....od vtedy som už take výrazne štastie už nemal ale zbierku rozširujem postupne hlavne o podpisy a a pekných insertov hračov na ktorých som vyrastal(forsberg,Brodeur,Sakic,Bondra a pod.)

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků