Lukas04

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Uživatelský avatar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 07. bře 2019 21:23:12
Bydliště: Vranov u Stříbra
PříspěvekNapsal: čtv 07. bře 2019 22:23:54
Zdravím vše fanoušky sběratelských karet a hokeje.
Tak karty sbírám 7 let začal jsem se sbíráním v roce 2010 jenom jsem si udělal přestávku 2015-17, potom jsem začal sbírat více než předtím. Ze začátku jsem sbíral pouze naši českou ligu ale poté jsem začal sbírat i NHL. karet české extraligy mám cca 2500 a karet NHL cca 600. Fandím hlavně Plzni a Pittsburgu na Plzeň i jednou za čas jezdím.
Hlavní co sbírám: 1.Pittsburgh Penguins (Mario Lemieux, Sidney Crosby, Jevgenij Malkin)
2. HC Škoda Plzeň


Děkuji všem co to dočetli až jsem.

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků