MaroOneY - představení sběratele

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: úte 05. pro 2017 23:55:37
Bydliště: Karviná
PříspěvekNapsal: sob 01. pro 2018 19:05:56
Ahoj,

asi před rokem jsem začal dávat dokupy kartičky z dětství a snažím se dosbírat všechny ročníky karet DS, vpodstatě už mi chybí jen některé inserty. A pak dokončuju Victory 99/00, 00/01. Ze současných sbírám OFSka 17/18 a štve mě, že jsem propásl You Want the Best, po kterém se zaprášilo, když jsem se zrovna věnoval jiným věcem.

Od mala jsem si oblíbil Dopitu a tehdejší Vsetín, Havířovské Pantery a Vítkovice. Z NHL to bylo a pořád je Buffalo a s ním spojený i Hašek kterého sbírám hlavně, ze současnějších to je Miller, Eichel a Skinner. Jinak pak hlavně Voráčka s Pastrňákem a nějaké Future Watch, Rookie nebo Young Guns českých hráčů.

Sbírání zdar *cheer*

MaroOneY

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků