Štrudlik

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Uživatelský avatar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 15. lis 2018 22:02:39
PříspěvekNapsal: sob 01. pro 2018 14:27:18
Ahoj, jsem Jirka a po několika letech jsem se vrátil zpět ze sbírání karet. Při úklidu jsem narazil na mou sbírku z dětství a jak jsem si jí tak prohlížel tak mi přišlo líto se ji zbavovat a rozhodl jsem se ze si sbírku zase o něco rozšířím a hlavně se konkrétně na něco zaměřím.
Na restart jsem si koupil box MVP 18-19 a mám z něj velikou radost (pak vložím příspěvek do boxů)
No a jelikož jsem kousek od Litvínova a samozřejmě velkým fanouškem rád bych se zaměřil na karty Litvínova. A z NHL sbírám hlavně Pittsburghu a Litvínovské hráče v NHL.
Tak to asi zatím jen tak pro začátek.
Uživatelský avatar
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4576
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18
PříspěvekNapsal: sob 01. pro 2018 14:44:40
Ahoj, vítej na fóru. Na rozjezd sis vybral super sérii, MVPčka jsou hodně vděčný produkt, krásný řadovky a spousta rozmanitých insertů. Litvínováků je z minulosti v NHL poměrně dost, což je fajn, tak držím palce, ať se ti sbírky rozrůstají. :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků