Můj příběh

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
4659
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned 26. lis 2017 11:05:25

Můj příběh

Příspěvek od 4659 »

Ahoj, je mi 33 a jsem ze srdce Valašska.....po delší době jsem se konečně při chvilce volného času dostal k sepsání aspoň části mého příběhu...

Můj příběh se začal rozvíjet v devadesátých letech. Jedno letní dopoledne o jedné velké přestávce. Nepamatuju si jak, ale najednou přede mnou ležela na lavici malá kopka nějakých karet od kamaráda. Začal jsem ji pomalu prohlížet a asi v polovině hromádky se objevila karta Felixe Potvina s pozadím Kanadské vlajky. Najednou mi to někde v hlavě seplo a já zůstal ochromený s myšlenkou....toho musím mít taky.

Byly to časy, kde jely Premiérky a kurz byl pět Prosetek za jednu Premiérku nebo Ultru ( Fleer ultra 95/96) a další, ale tyhle jsou srdcovky... no a kdo měl Haška, ten už něco ve světě sběratelů znamenal.

A tak se rozjelo mé sběratelské šílenství a vášeň. Bohužel, nebylo tady moc možností k jejich sehnání, jen trafika v sousední dědině, takže kdykoliv jel taťka kolem, vzal mi balíček. Doteď cítím to chvění, kdyby tam byl Hašek nebo Turek a ta vůně nových karet, to asi nemusím nikomu dál popisovat.... Později v trafice na Vsetíně začali balíčky i rozbalovat a prodávat jednotlivě. Takže tam už byl lepší výběr.

Jelikož jsem zažíval slavnou éru Vsetínského hokeje, nemusím zmiňovat jména jako Dopita, Sršeň, Stavjaňa a mnoho dalších. Sbírat Vsetín, pro nás byla taková nějaká příslušnost ne povinnost :) a já jelikož jsem zaměřený na brankáře, tak volba byla jasná a padla na Romana Čechmánka.

Později, to nějak opadlo a já uložil alba do skříní a tak tam odpočívaly pár let. Věděl jsem o nich, ale nějak jsem se k nim pořád nemohl dostat. Až jednou jsem je ve slabé chvilce :) otevřel a ten záblesk v hlavě opět ožil. Otevřel Seznam, napsal: Hokejové karty a jen tzv. valil bulvy nad různými druhy karet a jejich výběrem.

Nemůžu říct, jestli mám něco víc nebo miň rád, prostě mám několik směrů, kterými jedu.Ale sbírám jen karty brankářů, které se mi líbí, takže určitě ne jednu kartu v deseti barvách protože....taktéž nejsem milionář a kupovat jednu kartu za x tisíc...to pro mě není :) někdy více řadovka potěší...

Ale teď se asi nejvíc věnuju sbírání Romana Čechmánka a jeho působení v NHL. Takže kdyby někdo měl nějaké volné karty, dejte vědět.

Děkuju, že jste měli trpělivost a dočetli až sem :) pokud :) mohl bych toho napsat víc, ale myslím, že většina sběratelů a sběratelek měla ten Kořen a průběh podobný. přeju hezké sbírání a dosažení Vašich vysněných karet

Jecmen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte 04. říj 2016 20:29:21
Bydliště: Plzeň

Re: Můj příběh

Příspěvek od Jecmen »

Super představení. Ať se daří s Romanem.
Nabídky karet Plzně poteší :)

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Můj příběh

Příspěvek od deiv14 »

Parádní představení, máš pravdu, ty počátky a následující průběh je tu odhadem tak u 90% lidí dost podobnej, ale i tak je fajn, když to někdo tak pěkně popíše :thumbup: aspoň si každej může zavzpomínat na ty zlaty časy ryzího sběratelství, ktery se občas v dnešní době utápí pod náporem majetnických hodnot...ale i tak se tady najde spousta opravdových sběratelů, takže bude super, když přibude další *ano* a myslím že Čechmánek je super volba, taky občas koukám na jeho karty, takže budu rád, když se tu s námi podělíš o svou sbírku *cl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Můj příběh

Příspěvek od Bianconero »

Připojuju se ke klukům, moc pěkný představení takovýchto příběhů není nikdy dost, ať už jsou si podobné sebevíc. Příběhy utváří to, proč jsme sběrateli, takže kdykoliv budeš mít třeba i v sekci pošty cokoliv k prezentaci, co ti přišlo, čím sis do sbírky udělal radost, určitě k tomu napiš i nějakou tu "story", jak tu říkáme "show and tell". Ať se daří a sbírka Romana i brankářů, potažmo i další směry, se ti rozvíjí. :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti